O czym chcesz poczytać na blogach?

Alexander mcqueen

MariaS

    do ulubionych

Moda - nie tylko ta wielka - Onet.pl Blog

Czas jego kolekcje były źródłem nieustannych zachwytów, a tymczasem ostatnio mistrz pozwolił sobie na modowe koszmarki. Jean Paul Gaultier, Karl Lagerfeld, Ricardo Tisci... Nikt nie jest niezawodny. Zaraz, zaraz... a może jednak?

 

Czy widzieliście kiedyś kiepską kolekcję McQueena? Bo ja nie.

Oczywiście to sprawa bardzo subiektywna, ale osobiście jestem w stanie każdej jego kolekcji znaleźć coś co mi się podoba, coś innego i nowego.

 

Alexander McQueen (wł. Lee Alexander McQueen) jest Brytyjczykiem urodzonym w 1969r. Kształcił się w londyńskiej szkole artystycznej Central Saint Martins - już od 16 roku życia zajmował się szyciem. Dopiero jednak gdy jego kolekcję zobaczyła wpływowa stylistka i prawdziwa osobowość w świecie mody -.

THANK GOD I M A WOMAN !

RSS
wtorek, 20 kwietnia 2010
Alexander McQueen

Myślę, że wiele osób słyszało to nazwisko. Alexander McQueen, angielski projektant mody, popełnił samobójstwo 11 lutego 2010 roku. Od 1996 roku był głównym projektantem domu mody Givenchy, następnie od 2001 pracował dla Gucciego.

Jego projekty były nadzwyczaj futurystyczne i prowokujące. Buty Alexandra McQueena uwielbia wiele gwiazd.

Moda - Onet.pl Blog

Wybierano przyszłe modelki. Gemma jest absolwentką Shenton College. Jej starsza siostra Sophie również pracuje jako modelka. Gemma jest najmłodsza modelką na świecie, która wzięła udział w sesji zdjęciowej „It Girls" magazynu Vogue. Pracowała m.in. dla Versace, Gucci, Valentino, Chanel I Alexander McQueen. W 2001 roku, zagrała rolę Heidi w filmie Pink Pyjamas. Uważana za jedną z najładniejszych modelek świata.

Teraz najczęściej mówi się o niej w kontekście depresji, którą przechodzi po samobójczej śmierci narzeczonego. Przytyła kilkanaście kilogramów.

Modelki

Oferujący klientom niemal wszystko, co niezbędne w codziennym życiu. Począwszy od niezbędnej odzieży, zarówno męskiej jak i damskiej, poprzez artykuły gospodarstwa domowego, RTV oraz zabawki. W ichniejszym asortymencie znajdują się również meble oraz wyposażenie ogrodowe.

Alexander McQueen, projektant słynący z dość specyficznego podejścia do mody, a którego pojedyncze egzemplarze z kolekcji osiągają astronomiczne ceny, podjął współpracę z siecią sklepów Target.

Linia odzieżowa jego autorstwa, inspirowana grupą Duke Spirit, grającą.

Lubię być modna

Wyoską talię, podkreślającą kobiece kształty. Obecnie większość projektantów wraca do tych trendów a tak uwielbiane przez wszytkich biodrówki schodzą na drugi plan. Zobaczcie kilka ciekawych stylizacji strojów z wyoką talią.

Spodnie z wysokim stanem od Alexandra Mcqueena

 

Tagi: alexander mcqueen, hight waist, wyoska talia, wysoki stan

  • Dodaj komentarz
  • Opublikowane w Bez kategorii, Stylizacje