O czym chcesz poczytać na blogach?

Aleksandra stan

Gone with the wind

        Czy nagrywając filmy o miłości, albo z nią w tle ktoś kiedyś  przeżył takie uczucie Nie można czegoś takiego wymyśleć sobie ot tak. A nawet jeśli można to czemu wymyslił ktoś to tak dokładnie i tak perfekcyjnie Czemu nie jesteśmy w stanie my miedzy nami stworzyć takiej miłości. Chciałabym móc o ciebie zawalczyć, ciebie i tylko ciebie chronić. Chciałabym kochać cię coraz mocniej każdego następnego dnia bardziej. Chciałabym cię tak kochać, że gdybyś odszedł nie ważne dokąd ja odeszłabym.

Do Ciebie i jeszcze raz zobaczyć jak to było kiedyś.

                              O tym co jest teraz? Teraz jest Aleksandra Stan "Mrs Sexobeat", która kojarzy mi się z Panem Drugim, tak właśnie taką ksywkę powinien tu dostać. Dziś znowu jestem starsza i studiuję. Dziś mieszkam w akademiku i poznałam mnóstwo fantastycznych osobowości. Dziś nie chodzę z głową.

Poezja sercem pisana - bloog.pl

W modlitwie się łączymy
za tych co życie w bólu stracili,
by Polska i Polacy wolni byli...

Cześć ich pamięci! Rodacy!
Hołd nie będzie ten ostatnim,
kiedy wspomną nasze dzieci
śmierć Waszą dla Ojczyzny...

2011-04-08  Aleksandra Baltissen

 

http://www.aleksandra.nl/10kwietnia-pamietamy.htmPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,329186195,trackback

komentarze (3)

Bardzo proszę o dołączenie do grona moich znajomych na Siepomaga, ponieważ w grupie jest siła...

  Link wklejam dla ułatwienia - być może tak ktoś usłyszy mój głos i dopisze się, aby zbiórka miała szansę powodzenia... Nie wiem, czy tak się stanie, ale próbować nie przestanę... To nazywa się nadzieją, a że jest pasywną, to i jej pomagam, aby była przy mnie i trwała oraz Was przekonała, że warto...

http://siepomaga.pl/u/aleksandrabaltissen/friends

  Dziękuję i pozdrawiam Was.

n i e - p r z y p a d e k - Onet.pl Blog

Ciała i lekko osunęła się po ścianie.

-Nic mi nie jest. – uprzedziła momentalnie jego pytania, obciągnęła spódnicę i zabrała z podłogi swoją bluzkę – Ubierz się.  – schowała twarz w dłoniach, kuląc się.

Nie pozostało mu więc nic innego. Nie chciał jej jednak zostawiać w tym stanie. Kucał przy niej, chcąc dowiedzieć się, co się stało i dlaczego; niestety nie było.

Gości to nie zdrowo. – ostrożnie podał brunetce dziecko – Gratuluję Kochani. I już uciekam, bo macie gości, a ja…

-Nie przeszkadzasz, nawet nie próbuj tak myśleć, bo Ci z Emily z pewnością nie pozwolimy. – odezwała się brunetka.

-Nie, nie… spokojnie. – uśmiechnął się, zerkając na Katherine i Aleksandra – Po prostu dzieciaki na mnie czekają, obiecałem im wycieczkę do zoo.

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Figurki pod podstawkę 3Cv Gen. Konie i tułowia figurek to dowódcy greccy, głowa sztandarowego została grecka, natomiast dwie kolejne figurki otrzymały głowy rzymskie (hastati i Roman Officers), sztandarowemu odkroiłem miecz z ręki i dostał "sztandar" z zestawu "Roman Standard Bearers". Wydaje mi się, że wielkich herezji historycznych tutaj nie popełniłem.


 

 

zwierzak777 (20:14)

Obszedłem czas na nowe góry. Niestety przeprowadzka to zerwanie bitewnych kontaktów ze Śląskiem Górnym. Ale pozostaje jeszcze net. Czas zmienić klimat...


 

 

zwierzak777 (23:37)
3 komentarze
Towarzysze Aleksandra