O czym chcesz poczytać na blogach?

Aldi

Everytime you're near, troubles disappear ... ||Story By A&A|| - Onet.pl Blog

Końcu zaczęłam uderzać w struny zupełnie bez myślenia. Tylko po to, aby zagłuszyć chaos panujący w mojej głowie.
- Ej Ty! Dobre to było! - usłyszałam i zdezorientowana odwróciłam się w stronę głosu. Ujrzałam w drzwiach Aldonę opartą o futrynę.
- I niby jesteś chora - zakpiłam
- Zagrasz to jeszcze raz? - spytała a ja posłusznie wykonałam polecenie. Aldi za chwilę zaczęła coś nucić pod nosem i podeszła do mnie zabierając z parapetu kartkę i długopis, i coś niewyraźnie na niej pisząc. Przyjrzałam jej się uważnie.
- No graj! - poganiała mnie. Zagrałam więc jeszcze raz i jeszcze jeden, a Aldona śpiewała słowa z kartki po czym przyłączyła się ze swoją gitarą.
- Ej, tutaj walniemy coś o tym, że nienawidzimy budzić się bez nich w środku nocy. Żeby nie myśleli, że.

~You put a spell on me~ || Story about Chris Watrin and Us5. By AlDi ;) - Onet.pl Blog

Apple Hanable
Christoph Watrin

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

Anielica

Poumierają, żeby ich potem osądzić za złe i dobre uczynki. Jeśli będą źli to idą do piekła na całą wieczność a jeśli dobrzy to do raju…

I niech nikt nie próbuje wmawiać że to metafory, ze bóg jest energią, siłą wyższą sprawczą celem losem i innymi kocopołami… Jeśli dla kogoś bóg jest energią to niech się modli do bryłki węgla albo sieciowego gniazdka w ścianie!

Katolickiego / chrześcijańskiego / muzeumańskiego / buddyjskiego czy indyjskiego boga nie ma, trzeba to sobie najnormalniej w świecie uzmysłowić. I tyle na ten temat aldi

Odpowiedz
 • Majon Powiedział/a:

  A kimże pan jest Panie CyberanT, żeby sugerować innym ludziom, że mają sie pogodzić z nieistnieniem Boga?Każdy to powinien we własnej mentalności rozstrzygnąć, a to, że Panu sie wydaje, ze takowe istnienie byłoby bzdurne, nie oznacza, że to.

 • ..life into Hell. Don't believe, that is artificial. 'Cuz this is artificial !| by cookie & aldi ## - Onet.pl Blog

  Menu
  ( w budowie)
  Statystyka
  140 zainteresowanych seruszek
  4 zakochanych serduszek

  Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

  W pogoni za Naraku - Onet.pl Blog

  Statystyka
  8429 siedzi w kącie i czeka na ratunek
  399 przystępuje do ataku
  Polecam!
   Iriana Kae'ire va by Inula&Me
   InuYasha & Kagome lovers by Freaksofmanga
   Lód i Ułańska Fantazja by Aldi
  Kiedyś cię znajdę... by ME xD
   All about manga&anime by.

  moomee bloguje, tańczy i rymuje... ;)

  Nie mam pomysł na tę notkę :( Wróciłam z basenu i jestem wypompowana. Może nie tyle zmęczyło mnie samo pływanie, co... wizyta w saunie - najpierw suchej, potem parowej. Postanowiłam sobie, że co najmniej dwa razy w tygodniu będę się poddawać tego typu odnowie... biologicznej(?), bo mój organizm się jej domaga, bo on na nią na 100 procent zasługuje! :)
  Jutro, prawdopodobnie wezmę udział w... tradycyjnym grillowaniu na... balkonie(?!). Tym razem będziemy okopcać sufit Fyr, ale... sam nas zaprosił, więc sam jest sobie winien ;) Będzie JoKo, Smu z Aldi, Fry i prawdopodobnie Państwo Zie, ale... jeszcze nie potwierdzili swojego przybycia. Cała ta... wesoła gromadka, to moi znajomi z czasów licealnych (2-3 klasa), ale do jednej szkoły nie chodziliśmy i... bogom niech będą dzięki ;), bo... do dzisiaj nie miałabym matury ;)
  Z tym towarzystwem kojarzą mi się przed wszystkim imprezy na ławeczkach w osiedlowym parku, eksperymenty alkoholowe i... yyy... niealkoholowe ;), wakacje w Jastrzębiej Górze, gra w scrabble, karty, fortunę i takie tam - mniej lub bardziej pasjonujące wydarzenia : ) Jest co wspominać. Mam.