O czym chcesz poczytać na blogach?

Albumy

Fajna Płyta - Onet.pl Blog

0

30 sierpnia 2007
VIRGIN - BIMBO
Recenzję tej płyty napisać nie jest łatwo. Z kilku powodów. Już sama postać Dody sprawia, że trudno wobec jej muzyki przejść obojętnie oraz ocenić ją obiektywnie. Z drugiej strony, od czasu "Bimbo" Doda zdążyła nagrać już kolejne albumy ( w tym jeden solowy), których nie oceniłbym zbyt przychylnie (ale o tym wkrótce). Należy jednak oddać sprawiedliwość: Dodę można lubić lub nie, ale "Bimbo" to płyta wyprodukowana porządnie. Przebojowe pop-rockowe melodie od razu wchodzą w ucho i domagają się kolejnych przesłuchań. Doda wie jak operować głosem by wzbudzić w odbiorcy odpowiednie emocje. Najczęściej są to emocje negatywne, choć bardzo często doprawione przewrotnymi tekstami ( "Chłopczyku Mój"). Także w sferze tekstowej trudno się tu czegokolwiek doczepić. Teksty nawet jeśli momentami nie są zbyt wysokich lotów to w odbiorze piosenki nie.

The Cure Blog

Jeden z najlepszych „killerów” w historii The Cure. Ta rozjazgotana, potężna kulminacja to miód na moje uszy!

DZIŚ: I tak, i nie. W „The Promise” jest potężny potencjał, co udowadniają wersje live, wzbogacone przez popisy Rogera (cześć Jego pamięci..) (vide: Toronto, chyba z 2 sierpnia 2004). To Robertowe napieprzanie w gitarę powinno być bardziej z przodu, a utwór nieco ścieśniony, po to, by nie zacząć bezwiednie skupiać się na pytaniu, czy w czasie nagrywania Simon z Jasonem piją lagera czy może colę. Upieram się jednak, że lirycznie to najlepszy moment podstawowej wersji albumu. Pozornie wyświechtany przez romantycznych poetów motyw skargi nabiera tutaj odpowiedniej, cure’owej ekspresji. Kiedy Rob na końcu krzyczy, że się nie może doczekać spełnienia, przyłączam się do niego całym sercem. „The Promise”: chcieliśmy się trochę popisać, ale lekko przesadziliśmy. Tylko, że płyta wyszła i co tu, kurna, teraz zrobić... Ano – rehabilitować kompozycję na koncertach... Wybaczam dobrotliwie.

WTEDY: „Going Nowhere” to perła, gdzie wreszcie słychać trochę gry Rogera na klawiszach. Jego przepiękna partia fortepianu od razu przywodzi na.

Pamiętnik Ginny - Onet.pl Blog

Próbuję
-O jezu , ale my jesteśmy głupi
Powiedziała Hermiona i wyjęła ze spodni różdżkę , którą przeniosła szafę . Teraz było już wyraźnie widać, że z anią jest coś w rodzaju łuku i kolejny pokój
[taaaa wiem,że łuki i już wyszły z mody XD]
Był on zupełnei nei naruszony
-Sypialnia rodziców Harrego...
Zauważyła Hermiona,na stoliku stały zdjęcia,był kominek i duże dwuosobowe łóżko , złote lustro i duży czerwony dywan...Pokój był piękny i bardzo różniacy się od pozostałych. Hermioan sięgnęla po zdjecia , przegladnęła , na dolę w wiklinowych koszach znalazła całe albumy oprawionę w  czarny aksamit. Dyskretnie włozyła jeden z nich do torebki i rozejrzała się po reszcie pokoju . Widać było po nim,że w tym domu mieszkali gryfoni.Dominował to czerwień i czerń a gdzieniegdzię można było zobaczyć aksamitny i ciemny zielony.
-Chciałabymmiec taki pokój
-taaa
Ron sięgnął po jakieś starę wydanie proroka codzinnego , które było położonę na balcie stołu.
-Nie !
-Co nie ?!
-Nie dotykaj , zosatwmy tak jak jest .Harry się ucieszy jeśli bedzię wiedział ,ze te wszystkie rzeczy ustwiła Lily albo James .
-No moze masz  rację
-Na pewno mam...

Miley - bloog.pl

komentarze (1) | dodaj komentarz

;D

niedziela, 21 marca 2010 15:25
Nowa piosenka Miley , która ma tytuł "I hope you find it " (piosenka znajduje się na płycie z piosenkami z filmu " The Last Song " )  ;Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5663891,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

..

czwartek, 18 marca 2010 17:48
Dziś dodano zdjęcia do następujących galerii ;
- Album Miley 6
- Prywatne zdjęcia Miley
-
The Last.

In my life ! TR - Onet.pl Blog

 

 

                    

Rasmus-fanka:D
5 TR fani uwielbiam was:D:;*

14 października 2008
Brak tytułu

 

 

W gazecie ukazał się  artykół  o The rasmus no i nie tylko .... 

 

Oto on:  

The rasmus wracają z nowym albumem "Black Roses", a Lauri

wraca z nową.

...Michael Jackson... - Onet.pl Blog

Solówką gitarową Santany). Mamy też dwa utwory,napisane i wyprodukowane przez wielkiego Michaela. Pełen pozytywnejwibracji 'Speechless' i hymn 'The Lost Children', w którym jednym znarratorów jest syn artysty, Prince. Ulubione kawałki Michaela Jacksonana 'Invincible to: 'Unbreakable', 'Speechless' i 'The Lost Children'.Ciekawostką, może być fakt, iż podczas produkcji 'Cry', po raz pierwszyJackson miksował wykonywany przez siebie utwór.

Zaledwie w ciągu 4 dni od wydania, album rozszedł się w ponad 3milionowym nakładzie. Nawet jak na wcześniejsze dokonania artysty jestto rewelacyjne wynik. Należy dodać, iż albumy Jacksona osiągającekilkudziesięciu milionowe nakłady, nie sprzedają się jednego dnia.
W ramach kampanii promocyjnej albumu "Invincible" przewidywanowydanie specjalnych singli z niepublikowanymi utworami i nakręcenienowatorskiego filmiku do piosenki "Unbreakable", który miał się ukazaćna początku 2002 r. Michael Jackson chciał nim ustanowić nowe standardytworzenia teledysków. Wiadomo, że klip miał zawierać nowe krokitaneczne Jacksona i mnóstwo efektów specjalnych, nad którymi pracowalieksperci ze studia George Lucasa - "Industral Light & Magic". Pracanad filmikiem trwała od sierpnia 2001 r. Króla Popu.