O czym chcesz poczytać na blogach?

Alarmy

Prosta historia...

Grupa interwencyjna przyjechała, bo alarm się włączył, bo Włodzio do sklepu wszedł a on był jeszcze uzbrojony i teraz musze podać Włodzia nazwisko dla chłopaków z interwencji
Darek: czekaj, kto był uzbrojony? Włodzio?
Ja popatrzyłam na Darka jak na durnia, śmiać się zaczełam i mówie: nie no, alarm
I tym razem Darek popatrzył na mnie jak na tępaka. A myślałam że to ja się nie znam na systemach alarmowych ale widze że są jeszcze mniej zorientowani ode mnie :P Bo Darek tak na marginesie też się uczy w szkole ochrony. A dla wszystkich wogóle nie orientujących się w tym temacie wyjaśnię, że alarm może być uzbrojony (i wtedy wyje jak się np otworzy drzwi) i rozbrojony (i wtedy milczy jak zaklęty jak się te drzwi otwiera)
W każdym bądź razie Włodzia znaleźliśmy po jakichś 10 minutach poszukiwań. Włodzio napisał mi na kartce wołami swoje imie i nazwisko i poskarzył się ze alarm za późno się włączył bo zawsze się włącza po minucie a tym razem po jakichs 5, bo Włodzio jeszcze pooglądał kwity, poszedł na góre i z tej góry wrócił zanim alarm się włączył. Wzięłam od włodzia tą kartke i poleciałam do solidnych chłopaków. Przekazałam niusa o opóźnionym zapłonie alarmu, podałam.

Alarmy PARADOX

Pozwala na stworzenie zintegrowanego systemu alarmowego z rozbudowaną kontrolą dostępu. Funkcje takie jak dostęp poprzez wprowadzenie kodu i/lub użycie karty magnetycznej oraz tworzenie tzw. kalendarzy świadczą o uniwersalności systemu i szerokim polu zastosowań. Systemy Digiplex EVO posiadają linie wirtualne jako dodatek do linii alarmowych i kontroli dostępu. Linie wirtualne mogą być użyte do aktywacji wyjść PGM bez zapełnienia linii oraz bez wpływu na inne funkcje systemu. Systemy Digiplex EVO są najlepszym rozwiązaniem, w przypadku konieczności połączenia systemu alarmowego, kontroli dostępu oraz automatyki domowej. Funkcja MULTIBUS dostępna tylko w centralach EVO192, umożliwia aktualizację firmware w kilku identycznych modułach równocześnie, za pośrednictwem magistrali systemowej.

sybirak - prywatny kąt

Miło i kolejny pracowity dzień można odłożyć na półkę ze wspomnieniami.
sybirak 2002-07-20 21:21:48 skomentuj (0)


Wycie
Kurwa! Ale jestem wściekły! Ja pierdolę! Słownictwo Adasia Miauczyńskiego z Dnia Świra jest jak najbardziej uzasadnione. Jest niedziela, wczesny ranek, śpię sobie w najlepsze, a tu nagle budzi mnie niemiłosierne wycie jakiegoś pierdolonego alarmu. Na ulicy, przy której mieszkam, jest mnóstwo banków, sklepów i innych pierdół. A każde z nich ma alarm. Tych alarmów jest w sumie z kilkanaście - wszystkie nędznej jakości. Nędznej jakości są dla mnie alarmy, które wyją i nie mają bezpośrednego połączenia z policją. Ostatecznie wkurwiony zadzwoniłem na 997. Mówię gościowi z jakiej ulicy dzwonię i pytam, czy słyszy.
- Co, pewnie w banku?
- Nie wiem, bo nie widać. Tu jest też dużo sklepów, a każdy z nich ma alarm.
Słyszę w tle, jak wzywa jakiś radiowóz przez radio, każe mu przejechać po mojej ulicy i sprawdzić gdzie wyje. Ja odkładam słychawkę i... przestało wyć! No to leżę sobie spokojnie, już całkowicie rozbudzony i nabuzowany. Myśle sobie, co bym zrobił debilowi, który takie alarmy zakłada i wyżywam się w myślach na tym.

"kiedy kobieta omdlewa w objęciu,(...) w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu"

W dupie więc nawet odpuszczam sobie akceptacje ich zaproszeń..

11% to osoby, które b. dobrze wspominałam, ale po wznowieniu kontaktu b. mnie rozczarowało bo okazali się kretynami, a więc ich też mam w dupie.

10% To ludzie, którzy są moimi aktualnymi znajomymi i do kontaktu z nimi naszej klasy nie potrzebuję. Ich nie mam w dupie.

9% to ludzie, którzy zaprosili mnie do siebie bo rozmawiałam z nimi raz w życiu, albo kiedyś widzieli mnie na jakimś portalu, albo są znajomymi znajomych, których ja kompletnie nie znam. Ich też mam w dupie.

"...To jest alarm! 3_2_1_0
to jest alarm! 3_2_1_0
to jest alarm! 3_2_1_0
to jest alarm! 3_2_1_0

To jest alarm - budzący trwogę i budzący umysły
to jest alarm - kładący nacisk na obecne życie
to jest alarm - nie ma litości dla niszczących siebie
to jest alarm - najwyższy czas powalczyć o przyszłość .."
komentarze [0]

Kusić wieczność, podsycać żar... >> sobota, 1 marca 2008 23:46:13
za 7 dni Dzień Kobiet ^^
znowu wszędzie będzie tulipanowo, a ja będę mieć zawalone gg od wiadomości zrozpaczonych kumpli z pytaniem co mają dać swoim kobietom :P W sumie już sie.

Alarm-Tech Kraków

Szyfrowych i czytników kart zbliżeniowych
- okresowa zmiana haseł przy pomocy prefiksów, zapewniających lepszą ochronę przed nieuprawnionym dostępem do obiektu
- definiowanie stref chronionych dwoma hasłami

 • edycja nazw: użytkowników, stref, wejść, wyjść i modułów, co ułatwia sterowanie systemem i jego nadzór
 • timery
  - od 16 do 64 timerów systemowych definiowanych przez serwis
  - timery strefowe definiowane przez użytkowników
 • pamięć zdarzeń
  - możliwość zapamiętania od 899 do 22527 zdarzeń
  - rejestrowanie zdarzeń: załączenie/wyłączenie czuwania, alarmy, kasowanie alarmów, blokowanie/odblokowywanie wejść, awarie, korzystanie z funkcji użytkownika, uruchomienie trybu serwisowego itp.
  - rejestrowanie zdarzeń związanych z kontrolą dostępu
  - data i czas wystąpienia zdarzenia
 • rozbudowana funkcja wydruku zdarzeń
  - możliwość selekcji zdarzeń
  - nazwy wejść, modułów i użytkowników takie, jakie zdefiniowano w systemie
 • kontrola dostępu
  - kontrola stanu drzwi i sterowanie ryglami przy pomocy klawiatur strefowych, zamków szyfrowych, czytników kart zbliżeniowych i pastylek DALLAS
  - kontrola stanu drzwi nie wpływa na.

 • zuza w Plymouth

  (dzięki). No ale tutaj to jest dopiero fajnie - pól godz. i już all posprzątane, przejrzane all rzeczy, powyrzucane niepotrzebne papiery…Kurczę już nie chcę z stąd wyjeżdżać!!!

  23:04, zuzawszkocji
  Link Dodaj komentarz »
  Co zuza ma w d...

  Mam juz w dupie te alarmy pożarowe...Właśnie wróciłam z jednego, a wczoraj o 1 w nocy tez mieliśmy jeden, w czwartek o 7 rano też był i w środę popołudniu, no i w pon. w nocy...

  A tak poza tym to fajnie jest - no i Zuza oddała swój pierwszy głos, było z tym trochę roboty, bo tu za granicą trzeba wcześniej (co najmniej 5 dni przed wyborami) ubiegać się o specjalne zaświadczenie. No i Zuza napisała zgłoszenie i wysłała mailem, no bo na stronie było napisane, że pocztą elektroniczną też można...no i czekam, czekam, a tu dupa...żadnej odp. nawet 2 zdań, ze maja zgłoszenie i.