O czym chcesz poczytać na blogach?

Alanis morissette

rB

dzięki
dziękuję ci kochanie, ty wiesz za co, całuję i chcę jeszcze ;***raff 2002-02-08 15:10:08
skomentuj (1)

nelly & alanis
hej to znowu ja,
mam ochote podzielic sie muzyka ktorej slucham. strasznie fajne i optymistyczne 2 kawalki (w sam raz dla zakochanych ;)) slucham ich caly czas. ciekawe czemu swoja droga, przeciez nie jestem... a moze? :) ok do rzeczy: nelly furtado - shit on the radio i alanis morissette - hands clean. polecam wsciekle ;) papa


 

raff 2002-02-08 15:14:50
skomentuj (1)

jak to?
jak moglem zapomniec o tlustym.

ersatz - prawie jak blog


* *

- wyrzucili mnie ze studiów na pierwszym roku za ściąganie na egzaminie z metafizyki: zajrzałem w duszę chłopaka, który siedział obok.

/annie hall, reż. woody allen/

*

burn the books they've got too many names and psychoses

[alanis morissette, UR]

*

i'd be lying if I said I was completely unscathed
I might be proving you right with my silence or my retaliation
would I be letting you win in my non reaction?

[alanis morissette, can't not]

skomentuj (0)

Blog erarera03Avril w dzieciństwie interesowała się hokejem i baseballem. Nie lubiła szkoły i nauki. W wieku dziesięciu lat miała swój pierwszy solowy występ w chórze kościelnym. Od tego czasu zaczęła kształcić się w kierunku muzycznym. Jej ulubionymi wykonawcami byli Shania Twain i Alanis Morissette. Już w wieku dwunastu lat zaczęła się samodzielnie uczyć gry na gitarze. Kiedy miała czternaście lat, wygrała miejscowy konkurs muzyczny, gdzie zaśpiewała w duecie z Shanią Twain. Na tym nie skończyły się jej marzenia związane z muzyką. Niedługo potem Avril zaśpiewała razem z.

Blog Iwa787

Wytwórni Arista Records i podpisał z nią kontrakt. Rok później była już gwiazdą - popularność w USA zdobyła pierwszym singlem "Complicated" i imagem przebojowej, niezależnej dziewczyny, która chce pozostać sobą, co manifestowała m.in. strojami. Okrzyknięto ją nową Alanis Morissette, przeciwieństwem Britney Spears i Jessiki Simpson. Nic dziwnego, że album "Let Go" sprzedał się za Oceanem w prawie 3 milionach egzemplarzy. Avril Lavigne otrzymała też nagrodę MTV w kategorii "Najlepszy nowy artysta". Sama siebie nazywa skate-punkiem (ubiera się jak.

Avrilka xdd

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

muzyka jest moim całym życiem - Onet.pl Blog

Poświęceń.
Piosenka "Z twoich rąk" jest dla mnie bardzo ważna. Oddaje to, co się we mnie pozmieniało. Wkrótce po premierze płyty, odbywa się jeden z najważniejszych koncertów w moim życiu - Koncert w słynnej sali Roseland w Nowym Jorku. Myśl, że stoję na scenie, na której śpiewała m.in. Alanis Morissette, Eric Clapton i wielu innych dodaje mi skrzydeł...
Jedziemy do Opola z piosenką Tak o mnie walcz.
Materiał na trzecią płytę jest gotowy. Zmienia się producent muzyczny. Miejsce Piotra zajmuje Filip Siejka. Odkrywam nowe rejony w śpiewaniu. Chcemy z Filipem połączyć wodę z ogniem..

- bloog.pl

. Nie lubiła szkoły i nauki. W wieku dziesięciu lat miała swój pierwszy solowy występ w chórze kościelnym. Od tego czasu zaczęła kształcić się w kierunku muzycznym. Jej ulubionymi wykonawcami byli Shania Twain i Alanis Morissette. Już w wieku dwunastu lat zaczęła się samodzielnie uczyć gry na gitarze. Kiedy miała czternaście lat, wygrała miejscowy konkurs muzyczny, gdzie zaśpiewała w duecie z Shanią Twain.