O czym chcesz poczytać na blogach?

Aktywacja systemu windows

Nie można znaleźć serwera ;)

Do komputera z zamiarem jakiej małej aktywacji, ale po prostu nie umiałam nic napisać. Może tym razem się uda?

O, właśnie wylogowałam sie niechcący z systemu Windows. Czy to aby jaki znak?

W każdym razie postaram się teraz odpowiedzieć na pytanie: 'Co tam u mnie?'

Otóż nic ciekawego się nie dzieje..

MS Evangelizer

Z nich podfoldery: Desktop, Documents, Downloads, Favorites, Music, Pictures, Videos i Virtual Folders. Ciekawym rozwiązaniem jest ostatnia opcja. W poprzednich wersjach Windows wszsystkie foldery były "realne", tzn. w miejscu, gdzie widniał dany plik (w hierarchii folderów) tam właśnie się znajdował. Natomiast Wirtualne Foldery (WF).

Długo wyczekiwanego Internet Explorera 7.0 (też oczywiście w wersji Beta), trochę zagadnień związanych z bezpieczeństwem i odczucia związane z ergonomią użytkowania systemu.

Więc dajcie mi powód do napisania częsci drugiej :)

13:17,.

Szybkości panów z WinBeta.

Jest to ISO-DVD nie modyfikowane, czyli obraz oryginalnej płyty. Wersja ta działa przez 30 dni, ponieważ jest zabezpieczona wymogiem aktywacji.

Teraz się można zastanowić, czy ściągnięcie tej wersji i testowanie jej przez 30 dni to piractwo? Nie jest ona przeznaczona do sprzedaży, tylko.

MyItSpace

Ubuntu to jedna z najpopularniejszych dystrybucji Linuksa. Łatwa dla początkujących, dla wielu świetna alternatywa dla Windowsa. Mam na swoim komputerze zainstalowane te dwa systemy (Windows został do gier) i z pracy na Ubuntu jestem bardzo zadowolony.

Aby zacząć przygodę z tym.

Następnie należy odwiedzić swoją skrzynkę pocztową i nacisnąć na link, który znajduje się w wiadomości otrzymanej przez Shipit. Służy on do aktywacji konta. W pierwszym polu nowo otwartej strony wpisujemy nick służący do logowania a w następnych hasło. Po tej operacji zostaliśmy użytkownikami serwisu.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:Internet, Systemy operacyjne Tagi: 9.04, 9.10, brytania, Internet,.

Obszar użytkownika Marzena

Obszar użytkownika Marzena

Kolejna witryna sieci „WordPress.com”
2011 Premium Add-On). Na początku grudnia (wersja angielska)dostępny będzie SBS 2011. Co nowego? Przede wszystkim podniesione składowe wersje serwera: system operacyjny: Windows Server 2008 R2, serwer pocztowy Exchange 2010 SP1, SharePoint Foundation,Windows Server Update Services, wersja Premium SBS 2011 (uzyskiwana za pomoca SBS 2011.
   AKTYWACJA SBS 2008 CAL OEM
  • NOWE SERWERY SOLUTION PROSTO Z REDMOND
  • KONIEC SPRZEDAŻY WINDOWS SERVER 2008- OSTATNIEJ 32-BITOWEJ WERSJI SERWEROWEGO SYSTEMU OPERACYJNEGO
  • Akcja-Migracja/narzędzia
  • Akcja-Migracja/scenariusze migracji