O czym chcesz poczytać na blogach?

Akcje

Parkujesz? - Zdrapujesz!

Naszą akcję samodzielnie, natychmiast przegrupowała się tworząc żywy prostokąt 5 na 6 ludzi, wskoczyła w bloki startowe i zwilża końcówki palców w celu sprawnego odklejania czerwieni od papierka. Na takie dictum nie możemy pozostać obojętni!

Hej, dzieciaki - dzięki! Pozwalacie nam wierzyć, że wokół rośnie pokolenie mądrych i wyczulonych na czyjąś krzywdę obywateli! To naprawdę podnosi na duchu. Bądźcie dzielni, trzymamy za was kciuki i jesteśmy z wami we Wrocławiu. Pamiętajcie tylko o zasadach! Nie wolno oklejać samochodów tak, aby nie było widać spod nich marki!

 

No, debiut za mną.

Pozdrawiam,

Karakuliambro. 

20:16, admin.bloga , organizacyjne
Link Komentarze (2) »
środa, 12 września 2007
Aukcje ruszyły !

Wreszcie ruszyły aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony będzie na druk nalepek. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc akcje Parkujesz - Zdrapujesz zapraszamy do udziału w aukcjach.

Poniżej podaję linki do.

KREDYTY LOKATY KONTA

Tylko ceny w grupie "Łączność". Kredyty gotówkowe i inne produkty kredytowe będą pewnie nadal drożeć w ślad za tym jak rośnie inflacja i stopy procentowe NBP.

Tagi: inflacja w maju kredyty gotówkowe stopa inflacji wskaźnik inflacji
21:18, mrobert , FINANSE
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 czerwca 2011
Podano cenę akcji JSW - zapisy od jutra

Na 146 złotych ustalono cenę maksymalną akcji JSW. Zapis można złożyć tylko jeden i może on opiewać na 5 do 75 akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zapisy zaczynają się już jutro i potrwają do 27 czerwca. Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad przewiduje spore zainteresowanie ofertą.

Tagi: akcje JSW cena akcji JSW cena JSW zapisy na JSW
20:45,

ilathebest.blog.pl

Efektem czego jest moja nowa kurtka :/

ilathebest 2004-01-12 18:10:22
skomentuj (6)


ta sobota!
a teraz informacje o najblizsym flash mobie
-------------------------------------------------------------------------------
Akcja 2 "Sylwester 2004/2005"

Druga akcja Warszawskiego Frontu Abstrakcyjngo będzie o wiele trudniejsza w realizacji niż pierwsza. Planowana jest na 17 stycznia 2004 (sobota). Co właściwie będziemy robić tym razem? Oczywiście coś zakręconego. W naszym kolorowym gronie powitamy hucznie.Mój kolega dostał normalnie w spadku od dziadka okulary przeciwsłoneczne ( niektórzy mówią okulary słoneczne i mnie to wkurza) takie kwadratowe, ogromne, zielone, w stylu bee- gees :) najpierw w autobusie, później w sklepie je mialam założone, ot tak, żeby sobie jaja porobić i sprawdzić reakcje ludzi. i albo nie łapali, że to są jaja, albo polskie społeczeństwo jest całkowicie pozbawione poczucia humoru. ale widziałam- tak zerkali na mnie dyskretnie, niby, że to niechcący tak wzrokiem „przelatali”ale zero reakcji.tylko jakaś panna zrobiła znaczącą minę( o ile można.

D E L I C A T E - T O U C H . Winter. - Onet.pl Blog

Wam jakie mam malutkie plany wobec bloga. Może napisze w podpunktach, żeby było czytelniej.

 

1. Mam zamiar zmienić szablon na jakiś jaśniejszy i bardziej przejżysty oraz uporządkowanie wszystkiego na blogu i pochowania do odpowiednich kategorii.

2. Sprawa sesji modelek została rozwiązana już w tamtym tygodniu. Sesje są podawane w kodzie html, który przeglądarka przetwarza na stronę. Okazuje się jednak, że na Mozilli nie zawsze to działa, więc najlepiej by było gdybyście stronę z sesjami otwierali w innych przeglądarkach np. AOL, IE itp.

3. Akcje do AP. Od czasu do czasu będę dodać na bloga akcje do AP, które wykonałam sama. Będą udostępniane w ten sam sposób co modelki.

4. Zastanawiam się jeszcze nad wyzwaniami. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi pomysł, aby za każde zdobyte miejsce (złoto, srebro, brąz) otrzymywać punkty. Punkty nie będą wymienianie na żadne komentarze, myslałam raczej o jakiś innych powiedzmy "nagrodach". Ale jeszcze muszę to na spokojnie przemyśleć.

5. Myślałam także, aby blog stał się blogiem, który tworze nie tylko ja, czyli autorka, ale także czytelnicy. Żeby.

'+'

 2005-02-14 00:28:02 >> ...'miejmy nadzieje ze w jedna'...

piatek, 21 stycznia 2005 roku, godzina 8.00 czasu polskiego.
rozpoczynamy wojne!
cel: wykonac pierwotne zalozenia - akcje pod kryptonimami "brzoza", "machaj" i "ass".

piatek, godzina 9.15
baza: poczatek planowania dzialan [deklinacje i strona bierna]. pierwsza akcja jeszcze dzisiaj [lacina]. start o godzinie 16.00 czasu polskiego.
piatek, godzina 13.00
baza: wojska wyruszaja w teren na miejsce akcji pod kryptonimem "brzoza" [wyszedlem na wydzial]. atak rozplanowany.
piatek, godzina 15.00
raport z terenu wroga: dotarlismy na miejsce o godzinie 13.30. stop. teraz nastepuje przegrupowanie jednostek zwiazane z poustawianiem nowych blokad w miejscach naszego dzialania [okazuje sie ze dopytka.

Ciekawa Warszawa - Onet.pl Blog

I S. Rotwanda). W międzyczasie pracował, utrzymując rodzinę. 

            W tym też czasie był członkiem PET-u (organizacja młodzieżowa o charakterze samokształceniowo-wychowawczym). Był jednym z aktywniejszych członków. Oprócz perfekcyjnej frekwencji wygłaszał referaty i zabierał głos w dyskusjach. Do harcerstwa przed ich włączeniem PET-u do Szarych Szeregów nie należał. Mimo to brał udział w akcjach Organizacji Małego Sabotażu „Wawer”.


  

Bronisław Pietraszewicz


Jesienią 1942 roku PET-został połączony z Szarymi Szeregami. Uczestniczył Wielkiej Dywersji. 3 maja 1943 roku na Placu Wilsona przeprowadzono akcję megafonową, w której brał udział. Był jednym z jej inspiratorów.