O czym chcesz poczytać na blogach?

Akademia policyjna

Opowiadania kyminalnych ;) - Onet.pl Blog

Po chwili jednocześnie powiedzieli do Rysia.
A&M: Czyś ty zwariował?? Dziewczynę nam dajesz??
G: Tak a co w tym dziwnego. Była najlepsza w całej akademii policyjnej.
A: Ale to nie to samo co teraz ją spotka!
M: Chcesz nam rozpieprzyć wydział jakąś panienką?? Ona pewnie nie wie ile to 2+2..

NaJlEpRzY BlOg O SuBcIo SeRiAlKu KrYmInAlNi:P

Na Uniwersytecie Warszawskim i Harvardzie, świetnie zna angielski, jest obyty, pozuje na światowca. Jeździ dobrym samochodem, ubiera się w modne garnitury, dba o dodatki (dobra koszula, krawat, buty, teczka, zegarek).
   Słaby punkt Jaceka Dumicza – jego marzeniem było pójście do szkoły policyjnej; chciał być gliną. Jednak ugiął się pod presją rodziców i zamiast do akademii policyjnej trafił na studia prawnicze - zgodnie z rodzinną tradycją. Kiedy Dumicz trafia do Kryminalnych korzysta z okazji żeby zrealizować swoje marzenie bycia gliną. Dlatego jest prokuratorem, który chce uczestniczyć w każdym etapie śledztwa. Podobnie do policjantów, nosi broń. 

Na rozstaju dróg Kryminalnych! - Onet.pl Blog

Się do niego. Przetańczyli całą noc. Potem zaczęły się spotkania, spacery, wspólne prywatki, aż wreszcie szepty, pocałunki i trzymanie się za rękę. Piotr i Grażyna oficjalnie zostali parą. Ich szczęśliwy związek trwał kilka lat. W tym czasie Grażyna skończyła studia, a Piotr uczęszczał do Akademii Policyjnej. Rodzice pary nie zgodzili się na wspólne mieszkanie, dlatego przez pracę i studia, spotykali się coraz rzadziej. Często dochodziło między nimi do sporów, a nawet groźnych awantur.
Piotrek usiłował zrobić sobie coś do jedzenia, kiedy usłyszał dzwonek do drzwi. Na wycieraczce stała Grażyna.

Wolfer's Empire - Onet.pl Blog

Zaczynałem się czućnieswojo. Miałem wrażenie, że te oczy prześwietlają mnie na wylot. Wwiercająsię do umysłu, wszelkich możliwych odpowiedzi. Zaśmiałem się w duchu, za sprawądobrych wyników w Akademii, a konkretnie zajęć z teorii przesłuchiwania podejrzanych.Takie spojrzenie należało do podstaw całego zakresu nauczania, zaraz oboktaktyki „dobry i zły glina”. Nie dając się podpuścić, odwdzięczyłem się tymsamym.

I związałem nimi oraz zakneblowałem oprawcę. Kiedysię obudzi, mimo swoich wspaniałych mięśni raczej się nie wydostanie. Martwiłmnie natomiast stan dziewczyny. Przyłożyłem jej niechcąco, ale z wystarczającąsiłą, że jeszcze bolały mnie kostki prawej dłoni. Pamiętając doskonale mojeszkolenie w Akademii Policyjnej, przerzuciłem nieprzytomną przez plecy.Nadszedł czas na najtrudniejszą część.

Dziewczyna nie byłabardzo ciężka, ale i nie lekka, więc zaczynałem czuć.

Blog Michal1995

Dostałem piątke za sprawdzianu .Gupio było ponieważ  pani od przyrody nie oddała zadań i sprawdzianiu. 

Mam do was pytanie który z tch seriali lubisz najbardziej . Wasze opinie w komencikach:


1. Pierwsza Miłość.
2. Akademia policyjna.
3. Klan.
4. Na Wspólnej.
5. Niania.
6. Kryminalni.
7. Magda . M.
8. M jak Miłość.
9. Chirurdzy.
10. Kochane Kłopoty.
11. Czynnik P S I.
12. W 11.
13. Detektywi.

perypetie-maturzystki.blog

- "Dziewczynka z zapałkami" (większość przerywają w trakcie i to w złych momentach!) i wreszcie "Boska komedia". Zignorowali "Jane". Czekamy na wyniki w szkole muzycznej - królestwie Istotki. Idziemy je sprawdzić, tam spotykamy koleżankę z koleżanką, która studiuje na Akademii Policyjnej. Dostajemy z powrtoem teczki, nie przyjęli nas.

Z jednej strony spada ciężar kolejnych etapów, z drugiej...
no właśnie.

Tagi: teatr, studia, humanistyka, egzaminy teatralne

.