O czym chcesz poczytać na blogach?

Akademia morska

I N D O N E Z J A - bloog.pl

więcej na ... Walki KogutówPodziel się:
Tagi: walki kogutów, Bali, Taji, krew i śmierć, Indonezja, Denpasar
Trackback: http://bloog.pl/id,330018271,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wiadomości Indonezja / Celebes – Wakatobi : Na Sulawesi powstaje pierwsza Akademia Podmorska w Indonezji

wtorek,

Ministerstwo Rybołówstwa i Gospodarki Morskiej Indonezji powołało w Wakatobi nową akademię, kształcącą przyszłe kadry zarządzające zasobami podmorskimi Archipelagu.

więcej na ... Akademia PODmorskaPodziel się:
Tagi: Wakatobi, Bunaken, Akademia morska, Indonezja, Archipelag, zasoby podmorskie, kadra zarządzająca, Ministerstwo.

aishiteru yo :*

I poszlismy do domu.


31 marzec 2004
Wyjazd do Szczecina do teatru na "Tristan i Izolda" W szczecinie bylismy wczesniej niz powinnismy dlatego mielismy okolo 30 min czasu wolnego, ale ze bylo zimno a w okolicy nie bylo nic ciekawego to poszlismy odwiedzic AKademie MOrska :D:D NO a potem teratr jakos sie wytrzymalo :P PO teatrze dali nam 2,5 h czasu wolnego:/ Wysadzili nas kolo GalaXy. Przyszla mOniki siostra Kupila nam "cocacolke" w hiposupermarkecie :D:D i poszlismy za bloki (JA MArzena Monika SLawa TYsia Ania Asia Sara :) Okazalo sie ze nie.

:: każda historia kiedyś się kończy.. ::

Słońca... już wtedy wiedziałam. Te iskierki w oczach mówiły same za siebie. bolało..
Sylwester 2003. nie wiem czy nie najlepszy sylwester mojego życia. twoja 18stka. Miałam przy sobie dwie najważniejsze osoby. Ciebie i jego.
Wiadomość że będziesz próbować. Akademia morska. Gdynia. Szok. Ale byłam gotowa już od dwóch lat. W końcu to było twoje marzenie. I jak oznajmiłaś: dostałam się!! Na nawigacje. Jestem jedyną kobietą na 600 facetów!!!” wiedziałam że ci się uda ...


Dzisiejsza noc.

Kolonie Karwia 2012 - Onet.pl Blog


23 lutego 2012
Atrakcje Fokarium w Helu
Archiwum
Fokarium 

Stacja Morska UG powołana została w 1992 roku po przekształceniu się z Morskiego Laboratorium.
Biologii, Geografii i Oceanologii. Ponieważ Stacja Morska UG jest jedyną tego typu placówką w Polsce, jest ona otwarta na potrzeby badawcze całego środowiska naukowego kraju i stanowi oparcie terenowe dla wszystkich grup badawczych pracujących w tym rejonie (zespołów akademickich różnych uczelni, instytutów branżowych oraz Polskiej Akademii Nauk). Jej eksperymentalna i socjalna baza są utrzymywane w stałej gotowości dla osób i grup badawczych, którym tego rodzaju placówki są niezbędne dla wykonania podjętych projektów badawczych w.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Przykład oceniania niewygodnych pracowników przez komisje weryfikacyjne stanu wojennego

 

Przykład oceniania niewygodnych pracowników

przez komisje weryfikacyjne stanu wojennego

Wyższa Szkoła Morska w Gdyni

oceniany

Zmieniono ten wniosek na zwolnienie mnie w trybie normalnym, po nabyciu praw emerytalnych (po upływie roku). Tak się też stało. Z dniem 31.08.83 r. zwolniono mnie z pracy i przeniesiono na emeryturę.

“Azylu” udzieliła mi Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy. Rektor Czapla przyjął mnie do pracy na pół etatu mimo, iż nie taiłem przed nim mojej “przeszłości”. Pracowałem tam dojeżdżając z Gdyni przez sześć lat bardzo spokojnie. Nikt mi nie dokuczał, a uczelnia zapewniła mi.

Niektóre chwile nie mogą pozostać zapomniane-Diary of Dorcas Meadowes

Powodem dla, którego wylądowaliśmy w tym mieście była największa biblioteka czarodziejskiego świata mieszcząca się w samym centrum miasta. Kto by pomyślał, że kiedykolwiek będę wstawać wcześnie by iść czytać książki?
Mewy latał dziś wyjątkowo nisko. Morska bryza wiała mi prosto w twarz, jednak mi to nie przeszkadzało. Wszystkie odczucia były pożądane. Chciałam czuć, że wciąż żyję.
Wsiadłam do miejskiego autobusu i zakupiłam za mugolskie pieniądze bilet. Nie minęło dużo czasu gdy wysiadłam przed wielkim.Zapytał ktoś z tłumu.
-Ja.- odparł jakby to było oczywiste wysoki mężczyzna w okularach, Harry Potter wyglądał na zmęczonego spojrzał na brzdąca wracając myślami do dnia w którym ostatni raz widział jego rodziców.
-Nie możesz Harry, jesteś dopiero w akademii aurorów, musisz ukończyć szkolenie zanim będziesz w stanie się nim zająć. Nie ma żadnej innej rodziny? Krewnych?- dopytywała się Molly Wesley, podeszła do nich starsza kobieta, wszyscy przywitali się z nią smutnym uśmiechem.
-Pani profesor, cieszę się,.