O czym chcesz poczytać na blogach?

Aika

Wampiry i Bakugan-wielka bitwa - bloog.pl

W tym czasie dużo myślała i zastanowiała sie co zrobić z tym fantem.

Trackback: http://bloog.pl/id,330861921,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Popisujemy pare osób

piątek, 20 stycznia 2012 15:33

Imię:Kirina
Nazwisko:Mijinu
Prawdziwy wiek(wampirzy):4578
Wiek(ludzki):18
Chłopak:Per

Zainteresowania:czytanie książek, podrywanie chłopaków , Anubias , zwierzanie się Aice , gra na kompie

Lubi:Per, Aika , Anubias , Gart , Szasta , Asika ,

Nie lubi :.

      d i v e r s e . r e a k t y w a c j a               v . 3 5              

Iść na ten film jeszcze raz. Tylko z kim. Wtedy poszłam z Ritką i Nelly. A teraz? Ech..
Dzisiaj byłam w szkole! W NIEDZIELE. Moja szkółka organizowała dyskotekę dla dzieci z osiedla. Był salon piękności, losowania, konkursy itp. Tak więc miałam zepsuty dzień. Na 17:00 umówiłam się z Anką i paroma osobami, by pójśc na Orkiestrę. Może jakoś humor mi się poprawi. Bo jutro czekają mnie 2 sprawdziany (nie dość że pod rząd, to jeszcze dwie pierwsze lekcje i ta sama nauczycielka...masakra)...

skomentuj (1)   [Hayase Mikage]


AGENT AIKA


Jejka...nie wiedziałam, że Agent Aika leci na niemieckiej vivie ^o^...przed chwilą latałam sobie po kanałach i trafiłam na vive...i co wiedzę? AIKĘ^^"...zawsze chciałam to obejżeć (wolałabym oczywiście Ayashi no Ceres, ale moim drugim wyborem jest właśnie Agent Aika). Trzeba przyznać, że niemiecka viva bardzo szybko zdobywa anime. W tak krótkim czasie było już : Angel Sanctuary, Blue Submarine, Candidate For Goddess, X, Hellsing no i teraz AGENT AIKA. Viva jest wspaniała. Przeynajmniej obejże nowe anime, skoro głupia telewizja kablowa.

Better World Desire

Ale już nigdy się nie obudzi. - Maki otwarła szeroko oczy i uderzyła w płacz. 
Sora wziął ją na ręce i zabrał do domu. Na początku było ciężko, lecz z biegiem lat sytuacja się ustabilizowała. Najpierw chodzi;i na cmentarz co niedzielę, potem raz w miesiącu.

   Kilka lat później pijany kierowca spowodował wypadek, w wyniku którego zginęło sześć osób, w tym ojciec Maki. Chodziła wtedy do czwartej klasy, był maj... Jej życie po raz kolejny legło w gruzach.
Została sama, ponieważ nie miała rodziny. Sasami Aika była bliską przyjaciółką rodziców Maki. Bardzo pomogła Sorze, gdy został samotnym ojcem. Po jego niespodziewanej śmierci przygarnęła dziewczynkę i wraz z pomocą psychiatrów pomagała jej wyjść z depresji. [Btw to matka Usagiego, która opuściła rodzinę nie mogąc znieść męża, jest uważana za zaginioną. Nie pozwolił jej zabrać dzieci.]

   Kilka dni temu zawołała Maki do kuchni.
- Wszystko w porządku? - zapytała dziewczyna widząc zdenerwowanie ciotki.
- Maki, ja... Musimy poważnie porozmawiać.
-.

Kyo! Ai shiteru yo!

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (5), Dodaj

"Co Ino ostatnio obejrzała" xD

sobota, 16.sierpnia.2008, 20:58
dzis kolejna notka z tej serii xD mam tez troche do pisania ze swojego zycia ale juz w kolejnej notce jako ze mam teraz sporo czasu;C ale to za kilka dni;C (jesli oczywiscie zadziała mylog-_-v) a wiec przechodzac do anime:
->Agent Aika- akcja dzieje sie po katastrofie, zatopieniu ziemi. Aika to 'ratownik' szuka ona pod woda i wydobywa przedmioty zlecen;] na jej drodze staje koles (nie pamietam imienia^^") który chce stworzyc nowe pokolenie ludzkosci majace jego geny^^ słowem: sciagnął sobie na statek batalion dziewczyn które chce potem zapłodnic xD ale żadne z niego ciacho;C potem Aika sie pozbywa kolesia a owe 'reproduktorki' chca go pomścic^^ wszystko sie oczywiscie dobrze konczy^^ anime niby ma fabułe ale wszedzie widac majtki O_O juz w koncu nie wiadomo czy w tym anime wazniejsza jest ta historia czy te.

Życie kocham cię nad życie

Złożyło, że tytuł mnie zaciekawił, a że wszystkie, które pracujemy dla tego klienta mamy wspólną skrzynkę, to sobie przeczytałam. Zaniepokoił mnie, popatrzyłam uważniej na konto i stwierdziam, że błąd jest. O dziwo, był naprawdę! Nie usłyszałam "dziękuję", ale po chwili na skrzynkę przyszedł mail unieważniający ten poprzedni. Dziś weszłam na konto dostawcy ot tak, by sobie popatrzeć. Błąd oczywiście sam się znalazł jak kliknęłam w jedną z faktur. Całkiem przypadkowo!

Dziewczyny zaczynają na mnie dziwnie patrzeć. Aika kontroler ;)
Myśli skojarzone: 14 Żałosna próba tłumaczenia 2009-01-10

W związku z tym, co dziś zrobił J. przyszła mi do głowy pewna myśl... Chyba naprawdę będzie to żałosna próba tłumaczenia się przed samą sobą, ale i resztą świata...

Uniklubi - Onet.pl Blog

3 Kiitos !

05 lipca 2008
Aika mustaa muistot

Dziś z nudów po dłuuugiej   nie obecności daję Wam    tłumaczenie piosenki Uniklubi Aika mustaa muistot (Czas czarnych wspomnień)

Od słów do martwego,od dobra do złego.
Slad w wiecznośći.
Od światła do ciemności,od kajdan do wolności.
Tak więc smutek znajduje ciebie także .

Kiedy wszystko jest w końcu uczuciem tak pięknym.
Czas czarnych wspomnień tak czy owak .
Złoty czas czy już jest gotowy?
I tak koniec czasu czarnych wspomnień.

Od słabośći do siły, od złodzieja do darczyńca.
Zardzewiała skóra obraca się pod strumieniem z dziurami.
Od miłości do nienawiści to nie było chęcią.
Tak więc.