O czym chcesz poczytać na blogach?

Aiff

Studio.wp.pl - wideo, foto, audio - Newsy - bloog.pl

Z Was już takie konto posiada, więc wystarczy zalogować się na serwisie studio.wp.pl i gotowe :-) .

Dodane przez siebie materiały możecie pokazywać wszystkim użytkownikom, lub tylko znajomym - pozwala na to system ukrywania i zabezpieczania plików hasłem. Możecie grupować je w albumy, edytować opisy, moderować komentarze, a także oceniać i komentować wszystkie materiały dodane do serwisu oraz  wizytówki innych użytkowników.

Chcecie pokazać dodane do Studia zdjęcia, filmy czy nagrania na innych stronach WWW? Wystarczy, że skopiujecie kod, który znajduje się przy każdym materiale i wstawicie go na wybraną przez siebie stronę/serwis/portal.

Po tej krótkiej instrukcji obsługi czekam teraz na lawinę nowych użytkowników i materiałów :-)

Dla dociekliwych ;)  Serwis obsługuje następujące formaty plików:
- wideo: avi, mov, 3gp, 3gpp, mpg, mpeg, flv, wmv, wmv1, wmv2, wmv3, asf, mkv, divx, xvid

- foto: jpg, jpeg, yuv, gif, bmp, png  
- audio: aac, mp2, mp3, mp4, wav, aiff, flac

Karolina - Team Studio

 Waldas luta z całej edy

23
9. Air India                           21
10.Lajong FC                       17
11. Mumbai FC                     14
12. Viva Kerala                     11
13.AIFF XI                             7
14.HAL Bangalore                  3 (w 16-tu meczach !!!)


                    Miski do mleka

Plikiem z komputera.

Pytanie, czy zrozumiałaś, jak to się robi. Bo metafora taśmy filmowej dotyczy zupełnie czego innego. Próbkowaniem a la taśma filmowa zapisuje się dźwięk do postaci cyfrowej, tylko że to nie jest mp3. Po próbkowaniu masz zapis bezstratny dźwięku (z ograniczeniami, które podałem wyżej), ilość danych jest niewygodnie wielka, i było to wynalezione, więcej, komercyjnie dostępne zanim Brandenburg dokonał swoich wynalazków. Taki bezstratny zapis, wynikający z próbkowania, masz na płytach CD czy w typowych plikach dźwiękowych WAV lub AIFF na komputaerze.

Mp3 i wynalazek Brandenburga dotyczy czego innego: jak z tej ogromnej ilości danych zrobić coś wygodnie małego, co będzie brzmiało wystarczająco podobnie. Cel ten jest osiągnięty głównie dzięki “wyrzuceniu” tej cześci dźwięku, której, jak wiemy z psychoakustyki, ucho i tak nie usłyszy. Tej kluczowej informacji zabrakło mi u wo.

  • "Te wszystkie zabawne i szczęśliwe chwile... Nie będą trwać wiecznie"-Nagisa Furukawa - anime - bloog.pl

    Także jego darmowy odpowiednik o nazwie UTAU. Posiada on inne banki brzmień, umożliwia tworzenie nowych brzmień przez użytkowników. Nie jest to produkt firmy Yamaha i nie jest z nią powiązany.

    Macne Keloidy 

    Oprogramowanie bazowane na Vocaloidzie przeznaczone na komputery Apple. Rozszerzenie dźwiękowe VoiceBanku jest w formacie AIFF. Głosy są utworzone na znanych piosenkarzach i seiyu. Ceny VoiceBanków są w granicach 980¥ do 2,980¥. Wykupuje się je na ACT2. Dwie pierwsze wersje oprogramowania nie obsługują Apple Loops, natomiast pozostałe tak. VoiceBanki można odtworzyć też na UTAU (jeśli do folderu z VB dodamy specjalnie utworzone pliki .FRQ).

    Moją ulubioną postacią damską z anime Shugo Chara.