O czym chcesz poczytać na blogach?

Aida

droga 44

Wnętrzu pociągu. Żyję tą myślą. Marzę o tym, by leniwy czas przekuł ją wreszcie w ciało spełnienia. Nie mogę się już doczekać...
Komentarzy: 0 2010-08-14 Kochany mój Aidy...

Kolejny dzień zaczyna się tęskontą. Tyle planów, które musisz przyjąć na ramiona. Nie mogę Cię wspierać, nie mogę być obok...

Jesteś silny i taki odważny. Obca ziemia, wrogowie, do których schronów wchodzisz dzielnie. Mam ogromne pragnienie tulić Cię wieczorem do snu. Wiem wtedy, że śpisz spokojnie do pierwszego promienia słońca.

Nauczona doświadczeniem, czekam cierpliwie...Wiem, że nadejdą dni wspólne i wieczory naznaczone rozmową bez słów, szeptami bezgłośnymi...Twoim.

Rock_Girls

Blog.interia.pl Następny blog »
Roockgirls.blog.interia.pl

O nas:

Magiel muzyczny dwóch dziewczyn, w pełni poświęcony muzyce, jego gatunkom, a nawet zespołom..

Aida
22lata, studentka fizjoterapii
Ulubione zespoły:Avenged Sevenfold, Europe, Queen
Ulubione gatunki muzyczne:Rock,Metalcore, Progres Rock

LoLa 22lata, studentka pedagogiki
Ulubione zespoły: HIM, Nightwish,Adele
Ulubione gatunki muzyczne: Rock, Pop, Gotyk

maoyui2 | e-blogi.pl

A łazienka była najbliższym kuchni miejscem, w którym mogła się 'odizolować'.

- Dobra, musze kończyć, pa! - zakończyła rozmowę po 20 minutach.
Spojrzała w lustro i odrzuciła włosy do tyłu.

,, Chyba zawsze będę taka ładna'' - pomyślała kierując się do wyjścia z łazienki.
Nagle się zatrzymała. Poczuła, jakby coś ja kłuło w żołądku, jakiś niepokój.

,,Mam nadzieję'' - dodała w myślach.

Jednak wcale jej to nie pocieszyło...

Skomentuj [2]

Aida cz.1 Rozdział I 2011-06-07

Deszczowe popołudnie. Znienawdzone przez większość, a jednak nastało.

Gdy dzieci z Domu Dziecka na skraju miasta bawiące się na dworze poczuły na skórze krople deszczu, od razu wróciły do środka. Obserwowały zjawisko ze środka.
Opiekunki dopilnowały, żeby każde dziecko weszło do środka. Postarały się nie ominąć żadnego.

Jednak ominęły.

Żadna niespodzianka.

'Ominięta' poszła za budynek. Usiadła pod ścianą..

Podstrona bloga www.kimimaro-kaguya.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Za złe, że nie przekonał Orochimaru. Wyjawia również swemu przyjacielowi, że przespała się z Madarą, jednak teraz żałuje tamtej nocy. Później Kimimaro udaje się do domu swoich rodziców, by wysłuchać ich wersji wydarzeń co do porzucenia go w dzieciństwie. Spotkanie uznaje za udane. Musi jednak opuścić dom rodziców w towarzystwie strażników, którzy prowadzą go na obrady starszyzny plemienia. Rada Kaguyów i Uchihów chce osądzić liderów Akatsuki za to, że ich podwładni musieli uciekać z Konohy. Pein jednak całą winę zwala na zjednoczone klany. W międzyczasie Aida rezygnuje ze stanowiska przywódczyni plemienia i usuwa się w cień.

Serce nr 15.

- od teraz jednym z narratorów bloga staje się również Kakuzu. Cofamy się do wydarzeń podczas odbijania Konohy spod rąk Akatsuki. Kakuzu wykorzystując ogólny harmider postanawia uciec. Niestety idzie za nim Hidan, który che mu towarzyć. Po drodze Kakuzu zostawia Hidana, który nie jest w stanie za nim nadążyć. Kakuzu trafia do niewielkiej osady w Kraju Wiatru, gdzie przychodzi mu się stoczyć partię mahjonga z jakimś.

Storia ballerina e il calciatore <3 - Onet.pl Blog

Radości mojej córce
- I powiesimy go koło mojego-uśmiechnął się,a ja wyściskałam moją zwyciężczynie z całych sił.Po chwili każdy jej gratulował,a ona czuła się jak w siódmym niebie.Pobiegła do szatni się przebrać zabierając Alessie.Pewnie tylko dlatego aby zeswatać ją z Paolo.Co ja mówię?! Przecież to tylko dzieci...

 Skończyłam rozmawiać z jedną z nauczycielek mojej szkoły tańca,która przygotowała dzieci do konkursu po czym wróciłam na swoje miejsce.Grupa kibicujących była ta sama z małym wyjątkiem.Oprócz Alessi obok mnie siedziała Aida.Za chwile miał się rozpocząć konkurs,a teraz to ja byłam zdenerwowana.
 Spojrzałam w stronę dzieci z naszej szkoły które siedziały na specjalnych ławeczkach. Aida również spojrzała w tamtą stronę i spuściła zawstydzona główkę.Zmarszczyłam jedynie czoło i jeszcze raz spojrzałam.Marco ...partner Alessi w tańcach towarzyskich uśmiechnął się do...Aidy!No to się porobiło.Piłkarz zakochany w tancerce i tancerz w piłkarce.Ale zaraz! O czym ja mówię?! Te dzieci mają po pięć lat!
- Ach jak ja dawno nie tańczyłam - usłyszałam westchnięcie.

Dracotrix Status: Active?

To co myślisz coś komuś obiecałam i nie mam czasu na twoje zgrywanie królewny.

Asuka wstała i znów wymamrotała pod nosem jakieś przekleństwa.

-A może...wciąż masz mi za złe 'tamten' wieczór?

-Czy chcecie całą drogę się kłócić?

-Nie wtrącaj się. - zgodnie odpowiedziały.

Dwie godziny później dotarli do miasta. Popołudniem odwiedzili szpital, gdzie spotkali Tojego z Kensuką, których dopiero co wypisano.

-Shinji, gdzie się podziewałeś?

-Przegapiłeś naszą walke. - dodał Aida.

Zauważyli wtedy stającą razem z nim Amandę, która zauważywszy ich spojrzenia odpowiedziała.

-Jestem Amanda Wells. Ósme dziecko jeśli to coś zmienia - i uśmiechneła się. - A wy?

-Toji Suzuhara czwarte dziecko - powiedział Toji i wskazując Aidę - Aida Kensuka - szóste dziecko.

-Miło mi - ukłoniła się im - no ale nie przeszkadzajcie sobie w rozmowie...

-Więc, jak było?

-Wspaniale. Mimo utraty zasilania zewnętrznego w ostatnim momencie go zniszczyłem. - mówił Aida.

-A kto.

Daronowy blog Adolfowy

Notkę wczoraj, ale jakoś mi z głowy wyleciało :D Będzie to szybka notka, bo za jakąś godzinę mam pociąg na koncert do Opalenicy, a jeszscze siedze w piażamie :D (ale moja siostra jeszcze śpi, więc nie jest tak źle :D) Marta też miała jechać, ale nie pojedzie, bo nie ma 17 lat...a jej siora ma i jedzie....To bez snesu... Ja ostatnio sama jechałam do Nowego Tomyśla na WOŚP i nikogo tam nie znałam... na koncercie będzie zajebiście! szkoda tylko, że Marta nie jedzie..ale spotkam Dawida :D kończę, bo się jeszcze na pociąg spóźnię :) aaaa jeszcze jedno...jak zauwżyła Aida w mojej księdze ostatnio jest dużo niezbyt miłych wpisów... wszystkie ze Zbąszynia...ludzie...darujcie sobie... i tak nic sobie z tego nie robię... a na gitarze umiem grać... a moglibyście mieć odrobinę odwagi i się podpisać... a jeśli chodzi Wam o to, że skakałam sobie na przerwie albo Bóg wie co, to i tak będe to robić... jeśli tylko będe miała na to ochotę... i nikt mi nie zabroni...i będe miała (i mam :D) wszystko co sobie o mnie myślą inni w dupie!
ada-soad 2004-03-27 10:29:08
skomentuj (22)


tytuł :D
na koncercie.