O czym chcesz poczytać na blogach?

Agregaty prądotwórcze

litery

Kolejna pani Ania – pracowniczka kuchni, wspomina sławny finał „Randki w ciemno”, który odbył się w Porąbce. W trakcie popularnego programu na żywo zgasło światło. Elektrownia wyłączyła prąd w wyniku zaległości finansowych, a obsługa była zmuszona uruchomić wewnętrzne agregaty prądotwórcze. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych swoje funkcje przestały pełnić ostatnie obiekty, najdłużej utrzymała się dyskoteka. Od tego czasu Kozubnik służy już tylko miłośnikom paintballa, lubującym się w klimacie postnuklearnych gier rpg, a pod koniec lat dziewięćdziesiątych przemysłowi narkotykowemu. W basenowych kotłowniach policja zlikwidowała.

Moja Ibea, czyli njusy z Dedykolandu.

Na tzw. zdarzenia losowe, które losują się niekiedy dla nas w sposób niekorzystny. Otóż, być może nie wiecie, ale obok naszej wspaniałej XXI wiecznej rumuńskiej serwerowni znajduje się elektrownia, zasilająca agregaty prądotwórcze. Jako, że na węgiel zwyczajnie nas nie stać, sprowadziliśmy kilka krówek i świnek i ich odchodami palimy w piecu, żeby zasilać i ogrzewać Dedyka.

Niestety, ostatnimi czasy doznaliśmy, ujmijmy to krótko,

marcinczak.blog

Unplugged 2008-04-17 19:04:14

Szczecin przeżył niedawno największą awarię w historii miasta, a ja zastanawiam się, jak pozytywny wpływ na nas mogłyby mieć częstsze i dłużej trwające takie zdarzenia. 

Wyobraźcie sobie, że prądu nie ma nigdzie i to przez kilka dni. Dawno wyczerpały się agregaty prądotwórcze i żadne media elektroniczne nie mają racji bytu. Musimy cofnąć się zatem do epoki Króla Ćwieczka by wypełniać swoją misję informacyjną, edukacyjną i rozrywkową.

Wszyscy jak jeden mąż (i żona) ruszają w miasto by naocznie i nausznie zebrać informacje. Nie ma mowy o żadnych telefonach, Internecie czy nawet o drukowanych gazetach..

nowhereman blog


oh ah >> piątek, 1 czerwca 2007 18:33:19
Elektryczne dupy
Z targowiska próżności
Prezentują swe atuty
Na oczach gości
Niewinne zakonnice
Się modlą za ich dusze

Elektryczny orgazm
Nie chcę, ale muszę
Elektryczny orgazm
We dnie i w nocy,
W nocy!

One wieczorami
W pary się łączą
Prądotwórcze agregaty
Na noc je zabiorą
Elektryczne nożyce
Rano przetną krótkie związki

Elektryczny orgazm
Za małe pieniążki
Elektryczny orgazm
Do poduszki zamiast książki

komentarze [1]

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.