O czym chcesz poczytać na blogach?

Agora

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

2009-07-20 09:57:57, skomentuj (0)


O zlocie w mediach

Jutrow  dzienniku Polska The Times znajdzie się mini wywiad i informacja na temat Zlotu Fanów Queen w Wawie. Zaś w tygodniu na antenie Polskiego Radia w Londynie w audycji o Klasyce Rocka będzie można usłyszeć wywiadu z Michałem Bigorajem na temat zlotu.

2009-07-20 20:54:29, skomentuj (0)


Nagroda dla Ukrainy

Na festiwalu Austrian Music Film Festival “ROCKIN’ MOVIES” w Graz Live in Ukarine otrzymało nagrodę Grand Prix of Styria. Organizatorem konkursu jest stary znajomy Queen Rudi Dolezal z Doro.

2009-07-20 21:00:53, skomentuj (0)


Record Collector

W najnowszym numerze magazynu dostępnego w  Empikach w cenie 35zł na 5stronach zdjęcia Petera Hince'a  z czasów kiedy pracował z Queen.

2009-07-20 21:05:57, skomentuj (0)


Chart

Czerwiec 2009 TOP 100 Polska

63. SINGLES BOXSET VOL.2 Queen

Platynowe płyty QUEEN Przyznane 8 lipca Polska
(60tys.)

AGORA

QUEEN

A KIND OF MAGIC

8.VII

.

WRZECIONO - bloog.pl

Znajduje się druga cukiernia, której właścicielem jest Piotr Kiljan. Zlokalizowana jest w jednym z pawilonów handlowych "Na Górce" przy ulicy Wrzeciono 48 (między pocztą a biblioteką). Co ciekawe, w lokalu tym urzędował Elsner do czasu wybudowania własnej siedziby na ulicy Przy Agorze.


Lokalizacja cukierni jest znakomita, zaciszny placyk, na którym mogą się bawić dzieci, bez obawy wyjścia na ulicę, zdecydowanie mniej.

Color: #008000;">Stałym elementem wrzeciońskiego krajobrazu była na przełomie lat 60. i 70. tzw. Fabryczka. Zakład ten, produkujący elementy wielkopłytowe, z których budowano osiedle Wrzeciono, mieścił się dokładnie w miejscu budynków późniejszego hotelu robotniczego „Agora” i graniczył z teren Jordanka, na którym wtedy spędzaliśmy dużo czasu. Na ogrodzonej posesji zakładu znajdował się budynek z czerwonej cegły, taki starej daty, dość wysoki, w porównaniu do budynku mieszkalnego — sięgał bowiem mniej więcej 3 pietra wysokości. Na.

O nauce jazdy w gdańsku

Na stronach swojego bloga przekazy reklamowe lub informacje handlowe zobowiązany jest oznaczyć blog w celu wskazania, że na jego stronach takie przekazy lub informacje są lub będą publikowane. Oznaczenie następuje poprzez wybór odpowiedniej opcji we właściwościach bloga.
3. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że z chwilą oznaczenia bloga w sposób wskazujący, że mogą być na jego stronach zamieszczane przekazy reklamowe lub informacje handlowe, AGORA będzie mogła wykonywać przysługujące jej prawo publikacji na takich stronach reklam wszelkiego rodzaju podmiotów, produktów lub usług - w zakresie, formie i terminach przez nią określonych.
4. Niezależnie od postanowień ust. 3 niniejszego paragrafu, AGORA może w każdym czasie rozpocząć na stronach blogów publikację reklam wszelkiego rodzaju podmiotów, produktów lub usług, bez względu na to, czy blog został oznaczony w sposób wskazany w ust. 2.

Miski do mleka

Może udawać. Ale blokada, zabarykadowanie przejścia, nie podoba mi się.

Zabraniać się nie da – ale może wyłumaczyć jak bardzo to nie na miejscu, i dlaczego mogą w swej dobrej woli zaszkodzić – nie da się?

Co do różnicy między relacjami, mam wspomnienia takie, że u Agory głównie Kolorowa tańczyła, a w Rzepie albo lewica (wymieniona) atakowała czy coś tam brzydkiego robiła, albo atakowano (nie wiadomo kto, nie?) policję. Confirmation bias nie wykluczę, wydaje mi się, że mimo to bym odróżnił, ale doprawdy nie chce mi się robić doświadczenia. Zostawmy to.

“mam wspomnienia takie, że u Agory głównie Kolorowa tańczyła”

Skoro wszystkie media Agory zlewają Ci się w jedno, to pokazuje, że w ogóle nie próbujesz tego zjawiska analizować czy obserwować, tylko masz pewne bardzo silne wstępne założenie (“Agora, czyli Michnik? No tak, wiadomo, czego się po nich spodziewać, bo ja wszystko wiem o Michniku z lektury polskich blogów i portali”), a potem lecisz confirmation bias.

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

Ludzi Macierewicza i że aneks jest na sprzedaż. Zdaniem Bączka, to dowód na prowokację polityczną. – Jej głównym celem miała być komisja, dlatego organy śledcze nie sprawdzały dokładnie pomówień – ocenia. Wystarczyło, że ABW uzyskała materiał obciążający komisję, potem wszczęto przeciwko niej czynności, które miały potwierdzić rzekome nieprawidłowości. I nic poza tym.
Co na temat Agory mówili Tobiasz i Aleksander L. podczas rozmowy z listopada 2007 roku?

STENOGRAM

Aleksander L.: aneks jest sprzedany.
Leszek Tobiasz: Już?
Aleksander L.: Agora ma go. Kupiła go za milion PLN. I wiemy od kogo. Ja wiem od kogo. (…) Agora go kupiła dziesięć dni temu.
Leszek Tobiasz: No przecież mówiłeś, że tylko ty masz to.
Aleksander L.: Tak. Ale wyniósł drugi… (…) i wiem kto. (…) I niech wynosi. (…)
Leszek Tobiasz: …czyli poza Leszkiem Pietrzakiem, który od czasu do czasu tobie coś tam tego, jest jeszcze drugi, który wyniósł.
Aleksander L.: Wszystko wiemy, kto wyniósł i gdzie. Mój to jest tak zadołowany, że mnie krajać na kawałki, to nie będą wiedzieć.
Leszek Tobiasz: No i.

Blog Dawida Dudka

Wpisy, których autorem jest davidiacus
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi