O czym chcesz poczytać na blogach?

Agnieszka chylińska

Blog o wszystkim - Onet.pl Blog

0 komentarzy

23 stycznia 2010
Agnieszka Chylińska ;)
Hejka!
Ten wpis jest o mojej wieeelkiej fance Agnieszce Chylińskiej :). Ona jest wokalistką i śpiewała rockowe i metalowe piosenki. Mówię wam, ona i jej były zespół O.N.A. jest spoko ;). Najpierw trochę o niej.
Agnieszka Chylińska:
Już w szkole średniej Agnieszka Chylińska zaczęła odnosić pewne sukcesymuzyczne. 19 marca 1994 zdobyła III nagrodę na Festiwalu PiosenkiFrancuskiej w Starogardzie Gdańskim. Udział w tym konkursie okazał się ważny, dzięki niemu poznała swój pierwszy zespół – Second Face. Po wielu koncertach i prestiżowych wyróżnieniach pojawiły się.

onachylinska

Komentarzy: 4 Agnieszka Chylinska-Mamy cie!!!!!!!!!!! 2007-08-01

Komentarzy: 3 Agnieszka 2007-07-31Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych rockowych wokalistek polskiej estrady lat 90. XX wieku..

Second Face Chylińską zauważył Zbigniew Kraszewski, wówczas muzyk TSA Evolution. Zaproponował jej występowanie w tym zespole. Jednak Chylińska odrzuciła propozycję. Po pół roku, w grudniu 1994 roku, Kraszewski odezwał się ponownie i zaprosił ją na próbę zespołu Skawalker. Po kilku próbach Agnieszka zdecydowała, że zostaje. Wkrótce Skawalker przekształcił się w O.N.A. Z tym zespołem Chylińska osiągnęła ogromną popularność.

Na początku 2003 roku O.N.A. się rozpadł. W marcu odbył się pożegnalny koncert. Chylińska wraz z dwoma muzykami O.N.A. - perkusistą Kraszewskim i klawiszowcem Wojtkiem.

Agnieszka Chylińska i O.N.A - Onet.pl Blog

(10:43)
Klawiatura nie gryzie

29 października 2009
Chylińska- 'Chylińska'

siema wam dzisiaj sobie osłuchałam piosenkę pt.'Chylińska' chyba utwór nie jest dość znany

a wy znacie ? Chylińska - Chylińska

Z Modern Rocking i kawałek wywiadu

siema dzisiaj parę piosenek Agnieszki z nowego albumu "Modern Rocking" wiele z was uważa i pisze komentarze typu 'Agnieszka już dorosła wyrosła z rocka!!!!!' dla mnie to głupota! w jednym z wywiadów Agnieszka mówi: 'nie chcę tutaj ugłaskiwać fanów ciężkiego rocka już dzisiaj mogę powiedzieć że na nowej płycie nie znajdą rockowej Agnieszki Chylińskiej. Natomiast chcę powiedzeć jedną bardzo ważną rzecz. To że nagrałam taką a nie inną płytę nie jest sygnałem że od dzisiaj będę nagrywać pop.To jest informacja.

Agnieszka Chylińska - Onet.pl Blog

i inne simowe gadżety!

 

Jak zwykle przysłaliście mnóstwo odpowiedzi! Doskonale wiedzieliście, kto jest ambasadorem The Sims 3 w Polsce! Oczywiście, jest nim Agnieszka Chylińska! Kotek nie może nagrodzić Was wszystkich, ale już dziś rusza kolejny konkurs, weźcie w nim udział - szanse na wygraną ma każdy z Was!

Agnieszka po raz pierwszy zagrała w The Sims w 2000 roku, w.

Rzyg kulturalny | "Gorszy niż Wyborcza"

Co do tego, czy ten związek ma sens. Dlatego Angelika wciąż przywołuje go do siebie, przekonuje do tego, by z nią był, dzięki czemu wyrwie się spod jarzma bezlitosnej codzienności i będą żyli razem jak w cudownym śnie.
“Dziś nie boję się wziąć tego, co jest dobre”
W tym wersie Pani Chylińska po raz kolejny wykazuje się poetyckim talentem i rzadko spotykaną erudycją. Jak na dłoni jest tu bowiem widoczne – dość przewrotne, przyznam – nawiązanie do biblijnej historii Adama i Ewy, w której to owa dama zerwała (zakazany) owoc z drzewa wiadomości dobrego i złego. Angelika nie boi się pójść za jej.

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Odpowiedzi: 4 to “Agnieszka Chylińska – Nie mogę Cię zapomnieć”

o wzystkim

Z okazji 30 urodzin, które Agnieszka Chylińska obchodzi dzis 23 V życzymy jej wszystkiego co najlepsze, spędzenia wielu cudownych chwil z małym Rysiem i jego ojcem, dużo zdrowia, pomyślności, samych zawodowych sukcesow oraz duzo zdrowia i jeszcze raz wszystkiego naj.