O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Agnieszka

MOJA KSIĄŻKA STAŚ TARKOWSKI NAPRAWDĘ ŻYŁ I JA TO WAM UDOWODNIĘ czyli dowody na istnienie Stasia Tarkowskiego i na to, że Staś naprawdę żył

I Egipka): A CZY MA PAN MOŻE ZDJĘCIE H. SIENKIEWICZA ZE STASIEM?
[2011-02-07 13:25:47] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): FAJNIE BYŁOBY, GDYBYM JE ZDOBYŁA. BYŁOBY TO NIESAMOWITE I CUDOWNE GDYBYM MIAŁA ZDJĘCIE HENRYKA SIENKIEWICZA ZE STASIEM TARKOWSKIM. TO BYŁOBY WSPANIAŁE.
[2011-02-07 13:30:32] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): MA PAN TAKIE ZDJĘCIE? JAK GO PAN NIE MA, TO TRUDNO. ZROZUMIEM TO, ALE BYŁOBY TO SUPER, GDYBYM MIAŁA TO ZDJĘCIE, NA KTÓRYM JEST SIENKIEWICZ ZE STASIEM.
[2011-02-07 13:30:44] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): POZDRAWIAM.
[2011-02-07 13:30:57] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): AGNIESZKA.
[2011-02-07 13:31:40] Wojciech Tarkowski: według mnie to nie  mamy w naszej rodzinie
[2011-02-07 13:31:46] Wojciech Tarkowski: pozdrawiam
[2011-02-07 13:32:26] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): SZKODA...
[2011-02-07 13:32:41] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): POZDRAWIAM.
[2011-02-07 13:32:56] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): DO WIDZENIA.
[2011-02-07 13:33:09] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): AGNIESZKA.
[2011-02-07 13:38:47] Wojciech.

Blog Enterka - Onet.pl Blog

 W bazie Lila wleciała i zabrała z głowy czapkę Musy.

-Ej !

Jednak szybko Anita ją uspokoiła :

-Nie martw się ! Przecież nic się nie stało !

Agnieszka :

-Wiem, wiem mamy jeszcze 1 zapasową czapkę Bobo !

Enter :

-O nie ! Ta czapka jest Bobo !

Icy :

-Anita ma swoją. Ty pewnie też masz jakieś w domu !

Agnieszka :

-Ja chcę czapkę z królix !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anita :

-Chyba mam jakiś pomysł...

 

Możemy się wybrać do zamku Lili !

Enter :

-Świetnie !!!!!!

Icy  i Agnieszka :

-No to w drogę !

Anita :

-Z tąd widać zamek !

I wskazała palcem na wprost.

  

Icy :

-Tylko uwaga na Majkę !

Enter :

-Majkę ?

Anita :

-To strażniczka zamku !

Icy :

-Ma już encharmix. O nie ! To ona !

  

Entra użyła hipnozy, Icy zżuciła na nią kamień, a wcześniej Anita ją zagadała. Do tego Agnieszka zaatakowała ją w encharmixie, więc chyba wiadomo, co się stało, prawda ?

Icy przemieniła się i usiadła na fotelu.

  

Ale ziema pod fotelem się zapadła i zleciała w dół.

Anita :

-Końca nie widać...

Musa :

kolczyki-agnes - Onet.pl Blog

ok. 15x10 mm Długość bez bigla / całkowita : 2,5 / 4 cm Lekka różnica w kolorze kolczyków w rzeczywistości. 
Agnieszka (17:46)
Skomentuj mnie
BLUE DEY
Nazwa : "BLUE DEY" Opis : Piękna,klasyczna, niebanalna biżuteria. Kolczyki wykonane z niebieskichszklanych elementów zakończonych prostym skrętem na którym umieszczonyjest malutki motylek. Rodzaj kolczyka : Posrebrzane Rodzaj kamienia : Szklany - szkło Jablonex Wymiary : ok. 18x12x4 mm Długość bez bigla / całkowita : 3 / 4,5 cm Lekka różnica w kolorze kolczyków w rzeczywistości.
   
Agnieszka (17:43)

Nabijamy licznik i gramy dalej

Niewiele do gadania...

 

 

16:48, bartosz.raj , Agnieszka Radwańska
Link Dodaj komentarz »
Archiwum: Męki Radwańskiej, co z paszportem?
środa, 01 października 2008

Widzieliście mecz z Azarenką? Trudno nie wrócić przy okazji do ostatnich naszych tenisowych polemik, pod ogólnym tytułem: Czy Agnieszka powinna już odpuścić sezon i odpocząć, czy też - jak deklaruje jej tata Robert Radwański - grać wszędzie, gdzie się da i ciułać punkty, aby awansować do Masters. Ja nie zmieniam zdania - Radwańska jest zmęczona, stąd błędy i porażki, jak ta ostatnia z dużo niżej notowaną rywalką w Stuttgarcie. Ale również chciałbym, aby one kiedyś, miały taką wolę dążenia do celu, niekoniecznie sportowego, jak Radwańska. O ile marzenie o Masters było jej marzeniem, bo dotąd usłyszeliśmy od samej zawodniczki jedynie: - Czuję się dobrze.

Dla rozluźnienia

 

 

Od kolegi, który w GW pisze o tenisie,.

HAPPY ENDING - Sophie Fidorska & Agnes Polk - Onet.pl Blog

I czarną kawą z ekspresu. Anna Fidorska, dotrzymywała towarzystwa Kacprowi Polk - oboje łapczywie chłeptali świeży sok pomarańczowy. Zofia Fidorska, swoim zwyczajem piła kakao, ignorując rozbawione spojrzenia rzucane jej przez, rozkoszującą się herbatą, Agnieszkę Polk. Kamila Polk i Joanna Fidorska piły wodę. Każde niedzielne śniadanie upływało w ten sposób, lecz nikt z siedzących przy stole nie miał nic przeciwko temu.
***
Wojciech Polk siedział w salonie i czytał "Przekrój". Adam Fidorski skupiał się na "Przeglądzie sportowym", a ich żony z zaciekawieniem oglądały "Miasto Kobiet". Ich spokojne niedzielne przedpołudnie zostało jednak przerwane przez ich córki. Zofia i Agnieszka miały zamiar po cichu wejść do salonu i porozmawiać z rodzicami o castingu. Jednak nie udało im się. Gdy szły po korytarzu, Agnieszka potknęła się o własne nogi i upadła prosto na idącą przed nią Zofię. Przyjaciółki wydały z siebie zgodne "ała!", a huk, jaki towarzyszył im podczas upadku wywabił ich zszokowane rodziny do holu. Jako pierwsza zaczęła się śmiać Anna Fidorska, dla której nastolatki wyglądały przekomicznie: Agnieszka z głową na pośladkach Zofii, rozłożyła ręce jakby miała ochotę je przytulić, a Zosia rozkraczyła nogi, jakby chciała pływać żabką. Ich miny wyrażały całkowite cierpienie i niezrozumienie. Chwilę później, do Anny dołączyły.

Agnieszka osiecka

cantadora.blog

W niej każda rodząca się myśl, każda niedorzeczność, każdy zachwyt, bez wartościowania i ograniczeń z braku. Miło być czasem szalonym, to jednak nie to samo, co być szalonym po prostu. W końcu i tak wraca się do siebie. "Zawsze wraca się do siebie, tylko gdzie to jest"? To zdaje się z Osieckiej. 

Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka, a szkoda. Choć może na swój sposób dobrze. Jeszcze by jej przyszło do głowy na stare lata naprawiać szybko relacje z córką, rzucać wódkę, pisać z morałem na końcu i posuła by mi całą legendę.

Czuję wiosnę w powietrzu i po raz pierwszy.

Ale tylko na zawsze - Onet.pl Blog


15 czerwca 2011
Chciałabyś umrzeć z miłości?
Osiecka Agnieszka

Umrzeć z miłości

Chociaż raz
warto umrzeć z miłości.
Chociaż raz.
A to choćby po to,
żeby się.

Zaakceptowałam własne tempo. - bloog.pl

Może zwykły dzień to nie koniec świata bo mamy swoje sny.
Przecież zwykły dzień dobrze się układa a w jego całym tym chaosie jestem ja i Ty.
Jesień...
.
Osiecka Agnieszka
(Chyba, o ile mnie pamięć nie myli...)
.

Lepiej umrzeć na stojąco, niż żyć na kolanach...

Ma być nieosobista, mimo tego że blog jest osobisty, a nieosobista ma być dlatego że nie dam i nie pozwolę wszystkim badać i oglądać moje myśli z bliska Obserwować jak się zachowują i jak reagują na określone sytuacje. Narazie nie zezwalam na wywewnętrznianie osobiste. A tak w ogóle to Osiecka potęgą jest i basta! Kto nie czytal wierszy Pani Agnieszki to a kto czytał ten trąba< ferdydura rulz:) Uwaga (chaotyczna dygresja skladająca się z fragmentów txt piosenek i ich tytułów)----->Był koło mego domu Ogromny stary klon, gościu siądź pod mym liściem a odpocznij sobie, o czwartej nad ranem kiedy myślisz Kim.

Agnieszka chylińska

valhala blog

Watch my world dissolve,
And pretend that none of us see the fall,
As I turn to sand,
You took me by the hand,
And declared, that love prevails over all'

Wciąż wracam do tego utworu. za każdym razem patrząc na jego inny sens.
dobra, teraz przęłączam sie na laptok, głośniczki, póki co w nich chylińska. Polubiłam ją bardziej odkąd stała się "osobą medialną". Całkiem niezły chwyt marketingowy ;) W sumie ona zawsze potrafiła się sprzedać. Zdziwiłam się jednak jak pojawiła się w mediach i w szczególności w czysto komercyjnym programie. Jak to gdzieś przeczytałam Tvn to świetna fabryka chwytnych programów.
Północnym wschodzie owinięta w koc z gorącą kawę, łupaniem w krzyżu, w mięśniach, całkiem pociągająca. No to sie dorobiłam. Mimo wszystko też I waste my time jak tylko ja to potrafie :| Gdzie mi uciekły te 3 miesiące? z których nie wyciągnęłam nic? poprostu jedno wielkie nic? "zaczynam tracić czas" jak to właśńie Agnieszka wyryczała mi z głośników. Nic nie osiągnęłam. Jak to było - 'nie przydasz się na odległość'. Aj oj. Jednak jak człowiek ma dużo zajęć, lepiej sie z tym czuje...'będzie jakieś jutro jakiś dzień... jakoś będzie po mojemu, tak jak chcę...' no będzie będzie.... ale dalej nie mam gdzie mieszkać. Chociaż ja jak.

NarkoŻycie - życie jak narkotyk - Onet.pl Blog

Tak oto Skinheadzi zabili mi mojego brata, mojego najstarszego brata, ale on żyje. uwierzyłam, że T. nie może żyć bez snycerstwa, chociaż on tylko żartował. Jestem gotowa też uwierzyć Klaudii, która mówi, że jestem w ciąży... Tylko jak?

Macierzyństwo... Tylko to teraz mam w głowie. NIE! NIE JESTEM CIĄŻY! To tylko matura. Chylińska na maturze, to jest myśl. Pokarzę im co myślę, a później zaśpiewam jedną z moich piosenek: Wiosnę, Kwa kwa, Kaszankę, albo o Starej małpie co ma nos jak Hans Kloss. Boję się, że postradam zmysły, ale chyba nie jest tak źle.

Adka ma rację mówiąc, że to, że Kobieta łączy się z Mężczyzną to kolejny krok EWOLUCJI, ale co poradzić. Życie bez facetów byłoby nudne. I choć czasem nas wnerwiają, wszystko komplikują, sami sobie nie radzą, bywają dziecinni, składają co nie trzeba, to i tak ich kochamy. Dlaczego? Bo zabijają pająki, sięgają do najwyższej półki, otwierają słoiki, naprawiają samochody i przytulą gdy trzeba.


ŻYCZENIA, GROŹBY, PROŚBY, PORADY:

Skinheadzi niech trzymają się z dala od moich braci, nawet w snach.
Agnieszko, będę Ci zawsze śpiewać kwa, kwa, kwa
Adko.

Zawsze i nigdy

Notki
uczę się życ z Agnieszką 04 wrzesień 2010
... z Agnieszką Chylińską ;)
Słucham od kilku dni i nie moge przestać, po prostu stara Chylińska to gościówa była. Chociaz właściwie rozumiem jej chęć bycia w końcu kobietą. Każda chce żeby ją jak kobietę postrzegać i traktować, to czemu ONA by miał amiec inaczej?

Agnieszek generalnie nie lubię bo wredne są, wiem to od młodych lat i przekonuję się o tym przy prawie każdej okazji, bleee.

►☺Obciach gwiazd, gwiazdy bez makijażu, ich wpadki itp. ZAPRASZAMY!☺◄ - Onet.pl Blog


Daria & Becia483 (23:10)
37 [dodaj komentarz] [zobacz]

16 lipca 2010
Chylińska i jej głupia mina

    Tisdale
  •  Okropna mina Ashley Tisdale
  •  Jessica Simpson pokazuje język
  •  Okropna twarz Beyonce
  •  Minka Vanessy Hudgens
  •  Śmieszna mina Agnieszki Chylińskiej
  •  Śmieszna mina Zakościelnego