O czym chcesz poczytać na blogach?

Agility 3

Twój własny pieski świat. - Onet.pl Blog

PsiaraOlga
...Psie posty...
Wspólny trening (PsiaraOlga; 26.03.2012)
Moje psy (PsiaraOlga; 05.02.2012)
Sylwester (PsiaraOlga; 31.12.2011)
(Nie)straszna zima (PsiaraOlga; 27.11.2011)

STYCZEŃ 
31.12.10-2.01.11, Supraśl, Oddział Radom, Zawody Sylwestrowe

MAJ 
2-3 maja, Bydgoszcz, oddział Bydgoszcz


CZERWIEC 
4-5 czerwca, oddział Radom, Zawody Top Agility Dog

PsiaraOlga

Hodowla Eien - Onet.pl Blog

Rodowód

  
Oto Tikaani psiak również od White Fang.Psiak jest po prostu stworzony do zaprzęgu,uwlielbia biegać i bawić się z innymi psami,nie jest dominujący,ale też nie uległy.Jest dość przyjaznym psiakiem.Lubi bawić się piłkami i biegać za Frisbee i bumerangiem.Bardzo dobrze wychodzą mu Agility i sztuczki,bardzo szybko się uczy,lubi poznawać nowe rzeczy.  Rodowód
  
Oto Idea,suczka rasy PDH Mudi zaadoptowana ze schroniska Blood Wolf.Psinka lubi towarzystwo innych zwierzaków,nie zbyt lubi być sama.Lubi biegać za frisbee, dość dobrze wychodzą jej również Agility.
Rodowód
2.Wyniki zostaną ogłoszone dnia : 16/17 lutego 2011
3.Przyjmujemy psy z grupy: I i V FCI
4.By się zgłosić należy wypełnić następujący formularz:
Imię psa:
Rasa: 
Płeć:
Grupa:
Sekcja:
Właściciel:
5.Do formularza należy dodać zdjęcie z pozą dali,dane lub 3/4.
6.Jedna osoba może max zgłosić 3 psy.
7.Przesyłać zgłoszenia proszę na jojika@onet.pl
8.Pomoc dotyczącą grup i sekcji znajdziesz w tym linku :
>>KLIK<< 
9.Macie pytania piszcie na jojika@onet.pl

Pozdrawiam ;**


Rudzielec... i Czarnulec.

Potwornego ariesowego "hau, szczotka, hau, uciekaj, hau hau bo ja chcę cię gonić, uciekaj nooo!!!" - zastanawiam się: ...może smooth to nie collie...? A może Aries się za dużo z Ergo, Heksą i Blue zadawał...? A może...

No nieistotne. Powiedzmy, że nie bardzo sobie wyobrażam życia z tym szczeniorem bez 2-3 treningów agility w tygodniu - oczywiście krótkie i dostosowane do jego wieku - ale jak on potem bosko, nieruchomo śpi.... Raz w tygodniu zajęcia z pozorantem - a jakże, też dają nam parę godzin nie-mania-psa... A jak tego brakuje, to zostają jeszcze spacery na Muchowcu, z ganianą z innymi psami, ratujące nasze spokojne życie.

Generalnie, jakoś.

13:05, wafelka1 , GALERIA
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
następne

blog Hotusi^^

Się zrobić ciąg w kłusie i w chyba też w galopie, ale to raczej tylko przez przypadek ;D i później w kłusie jak raz zadziałałam bardziej jedną łydką przy popręgu to Wigor też parę razy zrobił ciąg, ale to chyba raczej też udało mi się wykonać tylko przez przypadek, he, he ;D no i w ogóle dzisiaj na koniach było super! :D
hortusia 2006-03-03 19:07:23
skomentuj (12)


zawody, film, koniki i inne :D
niedawno była w Wawie na zawodach jeździeckich na Torwarze i w kinie na filmie pod tytułem "Wyznania Gejszy". Film jest nawet fajny, a na zawodach było super.^^ w sobotę w konkursie ujeżdżenia wygrała Rosjanka Elena Kalinina na koniu Royal Black Label. w sobotę w ujeżdżeniu.Startował tez taki super duży konik, taki misiek, podobny trochę do Portosa, tylko był gniady albo kasztanowaty, ale nie pamiętam już dokładnie. nie wiem jak się nazywa, ale w każdym razie był taki dosyć potężnie zbudowany, duży, z budowy właśnie podobny trochę do Portosa i wogóle piękny i super konik. w przerwach miedzy zawodami były też pokazy agility ;D w tych pokazach agility skakały miedzy innymi dwa sznaucery czarny olbrzym Taro i czarny średni, parę borderów, york Majka, rodesian ridgeback Ajson nazywany też "koniem" ze względu na wzrost i kasztanowate umaszczenie. no i oczywiście wszystkie psy, które tam brały udział w tym pokazie agility bardzo fajnie pokonywały te przeszkody i wogóle są.

uomen-kicz-projekt blog

Troszku ciastek, żeby utrzymać stabilność. ot co, nie wszystko na raz. powoli do przodu i bez wymyślania. BEZ!


uomen-kicz-projekt
2005-07-12
16:18:53
skomentuj


# tralala #


dziś tak, na boga, na szybko. jutro będzie "mądrzej".

ćwiczymy na lince. od września agility. w ogóle urwanie głowy. załatwiam książeczki migusiem. boję się iść do bibliotek, bo w trzech czekają na mnie chorendalne kary!!!! przerobiliśmy czapkę dla wercia. tęsknimy za kudłatym. boimy się lekarza i diagnoz kolanowych. idziemy spać i czytać niebieską książkę z cyklu "za 9,90".


jakaż jestem beznadziejna!
:>
uomen-kicz-projekt
2005-07-14
10:56:20
skomentuj
# pieski i nóżki #


1. będzie operacja. koszt: jedyne 3300 zlotego polskiego. jestem z siebie dumna- jak juz coś robię to solidnie- nawet operuję się nie-najtaniej.

2. czytam książki o psach. psiej anatomii, psim mysleniu, psim wyglądzie, psiej mowie ciała, psiej interpretacji człowieka i przede wszystkim, jak my interpretujemy czworonożne ogoniaste szczekające.

mądrość.

Wirtualna Hodowla Border Collie '' Distant Mountains '' - Onet.pl Blog

2 lata
Matka: Night Perfect
Ojciec: Double Kiss
Własność: Wirtualna Hodowla Border Collie ''Distant Mountains''
Hodowla: Wirtualna Hodowla Border Collie ''Distant Mountains''

Predyspozycje:

- posłuszeństwo

- wstępne agility [rozpoczęty trening]


Opis:
Pierwsza borderka w naszej hodowli przyjechała do nas z dalekiej Finlandii. Passion jest koloru blue merle i ma wybitne pochodzenie. Jest pogodną, kochaną, żywą sunią, która od momentu, kiedy zagościła u nas wniosła do naszego domu dużo radości..
Arabka (15:33)
Zostaw komentarz

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Arabka(treść i ilustracje);