O czym chcesz poczytać na blogach?

Agent ubezpieczeniowy

Praca u podstaw | zapiski na marginesach "Gazety Ubezpieczeniowej"

Lubi pan/pani ZŁYCH sprzedawców, tak samo jak ZŁYCH lekarzy czy ZŁYCH prawników” – mówi Adam Sankowski. To jego mała prywatna kampania zmierzająca do zwiększenia społecznego uznania dla pośredników. Nie jest odosobniony, bardzo podobnie działa Marek Domagalski, dyrektor regionalny w PZU Życie i prawdopodobnie wiele innych osób.

Zawód agenta ubezpieczeniowego ma relatywnie niską rangę społeczną, co potwierdzają badania CBOS z 1999 i 2004 oraz codzienna praktyka tysięcy początkujących agentów. Jak się czuje człowiek, którego praca traktowana jest jako gorsza i niegodna szacunku? Zwłaszcza gdy stawia dopiero pierwsze kroki w branży?

No dobrze, ale co możemy z tym.

    Osób.
  1. Reagować na nieetyczne i nieprofesjonalne zachowanie koleżanek i kolegów.

Tak, jak sprzedajesz ludziom ochronę, spróbuj sprzedawać pozytywny wizerunek swojego zawodu. Możesz ten wątek wprowadzać na koniec udanego spotkania mówiąc coś w stylu: „Wie Pan/Pani, wiele osób ma bardzo negatywne wyobrażenie o agentach ubezpieczeniowych. A co Pan/i uważa o mojej pracy?” Jeśli klient wyrazi się dobrze, a na pewno tak będzie, skoro jest dobrze obsłużony, to poproś go o nietypową rekomendację. Niech powie swoim dzieciom albo kolegom z pracy parę słów o tobie i uprzedzeniach wobec agentów. Na początku to może się wydawać dziwaczne, ale liczby mówią same za.

Ubezpieczenie na Życie – Blog | Artykuły, porady, informacje

Ubezpieczenie na życie – zapewnia odszkodowanie bliskim Ubezpieczonego w przypadku jego śmierci w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej. Umowa jest dożywotnia, posiada wartość wykupu. Klient, który by zrezygnował z polisy otrzymuje kwotę, jaka przysługuje na dany rok.

Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym - to dogodny dla Ciebie sposób gromadzenia pieniędzy, jeśli: chcesz odkładać systematycznie pieniądze przez dłuższy czas z przeznaczeniem np. na przyszłą emeryturę, jednocześnie zależy Ci na ochronie ubezpieczeniowej na wypadek śmierci.

 

This entry was posted in Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenie na życie and tagged Dlaczego się ubezpieczać, Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenie na Życie by Ewa. Bookmark the permalink.

Informacje o Ewa

Już 14 rok jestem agentem ubezpieczeniowym. Moja wiedza i doświadczenie jest wystarczające aby zaproponować pomoc w rozwiązywaniu problemów w zakresie ubezpieczeń na życie i inwestycji finansowych.

Ubezpieczenia na życie

Gdzie znaleźć tanie i dobre ubezpieczenie na życie ?

17 paź

Na pewno wiele osób zastanawia się gdzie znaleźć tanie, a zarazem dobre ubezpieczenie na życie. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa. Można skorzystać z , na przykład internetowych porównywarek ubezpieczeniowych, czy też kalkulatorów ubezpieczenia. Jednak nie jest to wyjściem idealnym. Po pierwsze w naszym kraju bardzo mało sprzedaje się ubezpieczeń życiowych przez internet, a więc oferta nie jest zbyt doskonała. Co prawda korzystając z takiej porównywarki zaoszczędzimy czas bo nie idąc do agenta ubezpieczeniowego spokojnie porównamy sobie kilka ofert. Trzeba jednak wiedzieć że kalkulator taki bazuje na wpisanych przez nas danych i nie jest w stanie wsiąść pod uwagę wszystkich naszych wymagań, aby dopasować nam idealnie ofertę ubezpieczeniową. Jakby nie było jest to tylko algorytm napisany przez jakiegoś programistę. Moim zdaniem.

UBEZPIECZENIE

Ubezpiecznia to bardzo szeroki temat. Ten blog nie aspiruje do roli wyczerpującego kompendium wiedzy na ten temat. Mimo wszystko może korzystając z prostych rat opartych na moim doświadczeniu unikniesz błędów, o które w tym temacie nie trudno.

Pamiętaj, że agent ubezpieczeniowy, to Twój osobisty doradca. Ale przede wszystkim uświadom sobie, że zawsze obowiązuje zasada ograniczonego zaufania do osoby, która chce Ci coś sprzedać i z tego żyje. Z moich doświadczeń wynika, że szkolenia dla agentów kładą większy nacisk na motywację do sprzedaży niż na stronę merytoryczną. Tak więc, kiedy agent staje.

Huncwotki - best friends

Coraz później i tak każdego dnia pomnaża swój kapitał. Wkrótce kupuje wóz, później ciężarówkę, a po jakimś czasie posiada cała kolumnę samochodów dostawczych. Po pięciu latach mężczyzna jest właścicielem jednej z największych sieci dystrybucyjnych w Stanach.
Postanawia zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny i wykupuje polisę ubezpieczeniowa.
Wzywa agenta ubezpieczeniowego, Wybiera polisę i wtedy agent prosi go o adres e-mail, aby mógł wysłać mu propozycje kontraktu.
Mężczyzna odpowiada mu wtedy, że nie ma e-maila.
- Ciekawe - mówi agent - nie ma pan e-maila, a zbudował pan to imperium?
Niech pan sobie wyobrazi, czego dokonałby, gdyby go pan miał!

Mężczyzna.

Ubezpieczeni kierowcy

To warto to zrobić jak najlepiej. Istnieje narzędzie, które szybko pomoże nam wskazać najkorzystniejszą ofertę OC, a jest to porównywarka ubezpieczeń.

Aby wybrać ubezpieczenie samochodowe nie trzeba nawet wiedzieć, gdzie dana agencja ubezpieczeniowa ma swoją placówkę. Nie trzeba też tracić czasu na rozmowę z agentami ubezpieczeniowymi ani zbierać ulotek rozdawanych na ulicy, którym daleko do rzetelności.

Porównywarka ubezpieczeń została stworzona właśnie po to, by tego uniknąć. Po kilku kliknięciach ten mały program internetowy przedstawia nam oferty kilkunastu dużych ubezpieczycieli. Mając wszystkie polisy OC, od MTU po Wartę, w jednym miejscu, o.

colorlessgreenideas.blog

Do tej samej rzeki

Mocno cię trzymają

Wbite w ręce ćwieki

 

Scena VII

Agent Ubezpieczeniowy: Niedługo przyjdą roztopy, czydziadziuś jest ubezpieczony?

Dzidziuś Lucjan:  Pozakupie ipoda niestety nie zostało nic z emerytury, poza tym kryzys nastał.

Agent ubezpieczeniowy: Proszę przynajmniej przejrzećbroszury.

Dzidziuś: Dziękuję, niech.