O czym chcesz poczytać na blogach?

Agencja pracy tymczasowej

Blog SEKCJI PRAWA PRACY TBSP UJ

W dniu 24 kwietnia 2009 r. w Białymstoku odbędzie się I Ogólnopolskie Sympozjum z Prawa Pracy nt.: “Status prawny agencji pracy tymczasowej”. Tematem Sympozjum jest status prawny agencji pracy tymczasowej jako pracodawcy pracownika tymczasowego. Organizator pragnie scharakteryzować agencję.

aniuchna at ownlog '06

Informacji udzielonych przez kierownika działu kasy (...) ustalono, że w wypadku pracowników świadczących pracę na stanowisku kasjera skierowanych przez agencje pracy tymczasowej każdorazowo przed dopuszczeniem ich do świadczenia pracy kasa jest zliczana. Po zakończeniu pracy przez pracownika agencji osoby zatrudniane na stanowisku.

cusia blog

Sprzątanie czy stanie na promocjach nie kręcą. Ale mówiąc, że chciałabym siedzieć na kasie, żałowałam od razu, że tak się nigdy nie stanie!.. Poszłyśmy do 2 agencji pracy tymczasowej, zostawiłyśmy swoje dane, a potem B. poszła tam jeszcze raz i w sumie niewiele czasu minęło, aż od poszukiwania roboty doszłam do.. no właśnie - pracy.

Nie śpij, bo cię adoptują!

Zadbać o prawa pracownika. W związku z czym, aby wymusić na pracodawcy zatrudnianie "czasowników" na etat, wprowadzono zakaz pracy w tej samej firmie (odbiorcy usług agencji pracy tymczasowej) dłużej niż rok, a przerwa ma trwać co najmniej dwa lata. Jak łatwo się domyślić, agencje mają w dupie intencje rządu i wypieprzają pracowników.