O czym chcesz poczytać na blogach?

Age of empires 4

nigggggggggorblogggg

Uszach, promil w żyłach, jestem sam. Jak dla mnie bomba. elo

skomentuj (0)daje rade , w paryżu ch**a na to kłade :] 2010-04-29 02:43:35


Kurwa jego mać. Znowu na bombie. Obawiam się że jestem marnym naśladownikiem Bukowskiego. HA. Ale bukowski był sławny, ja pisze.Ci dane - info z gg jednej z koleżanek zaycewa.  I co i dziś nie ruszyłem dupska z tej 20 metrowej klity bo siedziałem w majtkach i grałem w debilny age of empires 2. Co do podcastów liquicity jak zawsze  mógłbym doczepić się do jednego. Wkurwiającego mc mówiącego co to za kawałek głosem terapeuty z.

+ Imperious Weblog +

W kształcie serca z napisem "Zrób mi to jeszcze raz" dla mojego Marusia [fajny prezent nie, Marek? :D]. Na jego szczęście stwierdziłam, że koniec końców 4zł za lizaka to zdzierstwo i kupiłam sobie batonika :P A poza tym... ZROBIŁAM ZUPĘ [ale coś mi się wydaje, że już o tym wspominałam :P].
A teraz.Dalej. Ech, żyjemy w świecie, gdzie nie da się być bohaterem :P
Taka puenta na dziś :D
Idę teraz poobserwować jak brat daje dupy w kampanii Age of Empires 3 :D

P.S.: ZROBIŁAM ZUPĘ!!! :D

skomentuj (31)..:: Sesja i po sesji? ::.. 2006-02-26 22:28:59


Blog o jednej z najlepszych gier RPG - Age of Empires II

Wygranej.

Do dyspozycji gracza oddano aż 13 unikalnych cywilizacji wśród których możemy wyróżnić 4 rejony świata z których się wywodzą. Te regiony to: Europa środkowa-zachodnia (Brytyjczycy, Frankowie, Celtowie), Europa środkowo-wschodnia (Goci,.Barbarzyńców. Doskonale podkreśla charakterystykę gry i jej nacisk na klimat średniowieczny.

Podsumowując Age of Empires 2:The Conquerors Expansion jest zdecydowanym liderem wśród strategii czasu rzeczywistego. Mimo lat nie traci on na popularności i poziomie jaki.

amelia-snape blog

I Marcin debile przyleźli i mysleli ze cos dostaną... pilismy wczesniej piwo tylko my bez alkoholowe. ale alkoholowe zkroiłysmy jedno wiec je tez wpiłysmy na 4 ;). pozniej grałysmy w piłke w czym nam skutecznie przeszkadzał Woroś.i pojechalismy na chate tata sie z taxówkarzem pokłucił ;-).
Jutro ma.^^. on za to mi przywiózł składanke hiphopową ;-) bo mi przegrał, film Poranek Kojota zebym sobie obejzała ^^. no i wyżulowałam od neigo jescze gre Age of Empires... to mi tesh pozyczył ^^. Jutro Miszka jedzie do swojej dziewczyny do Torunia heh... (no coments Banan do tego :P)Michał jedzie a my wjezdzamy jutro.