O czym chcesz poczytać na blogach?

Age of conan

Warhammer - blog - mBlog.pl

Na wiele sposobów ulepszona, aby rozgrywkę bardziej zbalansować i dodać tego i owego. Został stworzony i wypuszczony do gry pełnoprawny dodatek – Rise of the Godslayer, czy też polska wersja dodatku – Narodziny Zabójcy Bogów. Jak to w dodatku, zostaliśmy uraczeni nowymi strefami do odkrycia, zadaniami.Mamy, ponieważ Rise of the Godslayer zwiększył poprzeczkę jeśli chodzi o wygląd otoczenia w tytułach z gatunku MMO. Jest to z pewnością największy plus świata Age of Conan, gdzie wszystko wygląda bardziej konkretnie i jest ogólnie mniej kiczowatego wyglądu uzbrojenia, w porównaniu ze zwyczajnymi tytułami. Dodatek jest.

aditi.blog

Dziewic kośćmi ich matek i kreślili bluźniercze znaki włosiem nienarodzonych dzieci. Bardzo inspirujące.

No i teraz nie mogę się doczekać gry Age of Conan, którą zamierzam przejść jako stygijska nierządnica.

skomentuj (0)

* 2007-07-20.

telekineza.blog

Patrzyeć na zniszczenie: wrzuca do akwarium zdechłą rybę. Jest to dziwne, ale da się wytrzymać, jeśli u niego w domu najważniejszy jest komputer i gry takie jak: Age of Conan, Spore, Heroes VI i Chronicles of Riddick. Ale dość o grach kuzyna. Jutro idę na wycieczkę do labolatorium zjawisk żywiołowych GENOSIS. Opowiem wszystko jutro

Nie wódź mnie na pokuszenie - sama je sobie znajdę... - Onet.pl Blog

Miła, urocza, pomocna, uczynna, uczuciowa, buntownicza, ma temperament, piekielnie inteligentna, a zarazem dziecinnie naiwna i słodko krucha, przez co staje się niewinną ofiarą manipulacji "tych złych". Posiada urok osobisty (zwykle w nadmiarze), odwagę lwa/tygrysa/innego kocura (często graniczącą z głupotą) i lojalność Lessie, aż.This is Halloween ( Tim Burtons 'The Nightmare before Christmas')


Boys and girls of every age
wouldn't you like.Punkt" D.Brown
- "Cyfrowa Twierdza" D. Brown
- "Alicja w Krainie Czarów" Lewis Carrols
- "The Looking Glass Wars" Frank Beddor
- "Sherlock Holmes" Artur Conan Doyle
- "Cień Wiatru" Carlos Ruiz Zafon
- "-And he build a crooked house." Robert A. Heinlein
- "Neverwhere" Neil Gaiman
- "Księga Cmentarna" Neil.