O czym chcesz poczytać na blogach?

Aerosmith cryin

che-mer.blog

Panie necie!). Wiem ,ze w przyszlosci niektore z informacji przydadza mi sie do czegos i moga byc punktem zwrotnym w niektorych moich akcjach (bo ja wierze w fatum)...
Ale do rzeczy. Nie posiadajac MTV, wczoraj pilnujac kuzynki naogladalam sie i MTV i MTV Classic i cala antologie Aerosmith (wreszcie obejrzalam teledysk ,ktorego nie widzialam przez lata :"Cryin'"). Tylko zaluje ,ze nie puscili ani razu Guns'N'Roses, ale jak tylko uzbieram kasku to sobie kupie plytke koncertowke i teledyski i bede bogiem hyh i Axel bedzie mi mogl... (pfff.)
Drogie dzieci.
Jaki teledysk byscie sobie obejrzeli?

Po prostu ja - Onet.pl Blog

21 listopada 2006
Dziewiąty wiersz :D
Hejka!!

Właśnie obejrzałam teledysk Aerosmith - Cryin' i tam był Josh :O Śmiesznie wyglądał :D
A to następny wiersz :D


Ye Olde Claygirl's blog

Trochę to przerażające szczerze mówiąc...
Właśnie zaczął mi się podobać rock. To żaden wstyd, prawda? Tylko czemu mój gust tak się zmienia? Nigdy w życiu nie ciągnął mnie ten gatunek, a tymczasem teraz lubię sobie poskakać po łóżku śpiewając "Cryin'" Aerosmith. To jeszcze nie koniec: na dokładkę powiem, że ostatnio na mojej WinAmpowskiej playliście gości pierwsza płyta Christiny Aguilery. Śliczne balladki słodkiej blondyneczki "przyciągają" przed moje oczy obrazeczki pełne śniegu, balsku świec, świątecznego ciepła.

Someone Like You - Onet.pl Blog

Jednak mu nie jest do śmiechu i nie pozwala mi tego zrobić.- Bartek ja chcę tamtego posłuchać. Wiesz jak lubię śpiewać, a tych innych piosenek nie znam.-Mówię i odciągam jego rękę od radia. Wracam do poprzedniej stacji i jak głupia zaczynam śpiewać piosenkę Aerosmith - "Cryin". Teraz nachodzą mnie myśli o tym co się stało. Ta piosenka pobudziła mnie do tego, alby dowiedzieć się coś o tym co było i jak to się skończyło, bo jakoś musiało. Przecież byłam w końcu dziewczyną Bartmana.- Tusiek... Powiesz mi coś o tym czego nie.