O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Aerosmith

nasz wyimaginowany świat - Onet.pl Blog

W całości bluesową. Wśród 12kompozycji na krążku znalazła się tylko jedna piosenka autorstwa Aerosmith, "The Grind". Reszta to bluesowe klasyki w interpretacji kwintetu z Bostonu.

Jesienią 2005 roku zespół zaprezentował album Rockin' The Joint (Live At The Hard Rock) - zapis koncertu z klubu The Joint, w Hard Rock Hotel w Las Vegas,ze stycznia 2002 roku. Podobno był to najlepszy występ Aerosmith podczas trasy "Just Push Play", dlatego grupa postanowiła wydać go na płycie. Na krążku znalazło się 11 utworów ze wszystkich okresów ponad30-letniej kariery amerykańskich rockmanów. Najstarsze, jak "Seasons OfWither", pochodzą z 1974 roku, a najmłodsze z 2001 ("Light Inside").

Dokładnie rok później ukazała się kompilacja największych przebojów bostońskiego kwintetu - The Very Best Of: Devil's Got a New Disguise.Fani znajdą tu dwie premierowe kompozycje - pierwszą z nich jest tytułowy kawałek "Devil's Got a New Disguise". Druga nowa piosenka to"Sedona Sunrise". Producentem The Very Best Of był Jeff Magid,a wśród 18 piosenek znalazły się takie klasyki, jak "Dude (Looks Like ALady)", "Love In An Elevator", "Livin' On The Edge", "Cryin'", "Jaded","Amazing", "Falling In Love (Is Hard On The Knees)" oraz "I Don't WantTo Miss A Thing".

Nieoficjalnie mówi się, że najnowsza studyjna płyta Aerosmith ukaże się latem 2008 roku

back off, back off bitch! - Onet.pl Blog

Pisząc to opowiadanie. Na pojawienie się Gunsów trzeba trochę poczekać, ale obiecuję, że będą w następnej publikacji i to już na samym początku :) życzę miłej lektury i mam nadzieję, że nie skopałam tej części ;)
__________________________________________________________________________
Był środek nocy. Obudziły mnie jakieś wrzaski dochodzące z pokoju obok. Mam na imię Natalie i pochodzę z przeciętnej amerykańskiej rodziny. Zainteresowania? Powiem krótko: rock n roll. Zawsze marzyłam o pięknym les paulu, ale niestety, nigdy nie było mnie na niego stać. Gitarę mam, a i owszem, niebieskiego klasyka niemieckiego. Od zawsze fascynuję się takimi zespołami jak Guns N' Roses, Aerosmith, Led Zeppelin, AC/DC czy Metallica. Moja mama, Jane, to świetna matka: rzadko się z nią kłócę. Tylko w jednej kwestii się nie zgadzamy: ona nie chce mi powiedzieć, kto jest moim ojcem.
Wstałam, bo poczułam ogromną potrzebę napicia się wody. Jak się okazało, wrzaski dochodziły z kuchni, a nie z pokoju mamy. Weszłam do pomieszczenia i zaniemówiłam.
-Mamo, możesz mi wyjaśnić, co w naszej kuchni robi Steven Tyler?!
-Widzisz, kochanie, bo... to jest...
-No wiem kto to jest! Wokalista Aerosmith, jednego z moich ulubionych zespołów!
-Nie o to chodzi. Steven Tyler to twój ojciec.
Przez sekundę myślałam, że źle usłyszałam. Potem nie pamiętam, co się działo..

bns/mjg's daily song choice - NOWY KAWAŁEK NA KAŻDY DZIEŃ

Mimo, iż wokal nie jest rewelacyjny, w całości ma to swój niepowtarzalny klimat i urok.

Wybór od elanor.


BAND: Albert Hammond Jr.
SONG: GfC
ALBUM: Como Te Lama?
YEAR: 2008
www.youtube.com/watch?v=O_3dUmc2SO4


Tagi: indie, alternative rock, sentimental

bns 2011-07-06 00:34:19
skomentuj (1)
174.Aerosmith - Mama Kin


Obok takich, powiedzmy na ten przykład, AC/DC, Aerosmith to klasyka rocka. Jeden z tych zespołów, które posiadać mogą "Wayne's World Seal of Approval", bądź też szacun Beavisa i Buttheada. A to dla niektórych wciąż coś znaczy we współczesnym świecie pozbawionym często jakichkolwiek pozytywnych wartości i wzorców. Od młodości frapowała mnie ich nazwa i jej pochodzenie. Dzięki cudom internetu teraz już wiem, że generalnie jest z życi wzięta. Ale jest dość fajna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ponoć całkiem poważnie rozważali The Bananas. Zespół ciągnie się już piątą dekadę, choć tak na moje oko to ostatni raz coś znaczyli w latach 90. (w.

próbuje otworzyć oczy, huk rozlepianych powiek wiruje mi w głowie ...

wspomnienia

Fly Away From Here czyli Aerosmith w Pradze!

środa, 14.lipica.2010, 19:17
Wyjeżdżając o 00:00 w środę nie zdawałam sobie sprawy, na jak wielkie wydarzenie w moim życiu jadę. Oczywiście przez całą drogę nie mogłam zmrużyć oka. Składanka Aerosmith w aucie tylko dodawała nam skrzydeł w czasie jazdy. Kiedy dotarliśmy do Pragi około godziny 7 nie mogłam wyjść z podziwu, że już za 13 godzin będę świadkiem najlepszego koncertu na świecie. Wielki upał dawał się we znaki i bardzo męczył, ale czego się nie robi dla takiego koncertu. Po zwiedzeniu starego miasta, zrobieniu zakupów po moich ogromnych prośbach, wręcz błaganiach, pojechaliśmy na arenę. Była godzina 14, gdy staliśmy na parkingu pod Aston Martin, co było chyba najlepszą rozrywką naszego kierowcy i mojego brata, którzy zrobili mi najpiękniejszy prezent na 18-ste urodziny, choć sami nie bardzo słuchają takiej muzyki. Po zrobieniu kanapek ruszyliśmy na arenę, gdzie oczywiście nie mogliśmy się połapać gdzie i co jest. W końcu nam się udało. Jak tylko zobaczyłam przy kasach czerwony napis 'Aerosmith' rozbolał mnie brzuch, przeszły dreszcze. A później już tylko oczekiwanie w kolejce,.

Aerosmith angel

aleina blog

Dalszy ciąg Walta
P.S. Autorstwo niektórych zdjęć- P. -All rights reserved.
by aleina | 2007-06-18 12:05:02 | skomentuj! (2)


Crazy Crying & Amazing
Wczoraj koncert Aerosmith w Bercy.
Rwący, Rewelacyjny, RRRRRROCKOWY!!!
Tłumy ludzi, upał, burza, wiatr, burza, deszcz. Zostałam nazwana GERIATROFILEM- od dzisiaj pojęcie to oznacza fana Starszych Żwawych, Zdrowych, Absolutnie Wyjątkowo Aktywnych Ludzi. 59- letni Tyler po.Kołowrotujący, rzucający mikrofonem, harmonijką i głosem, świetny. Takich jest tylko dwudziestu na świecie.... Dossskonałe solówki gitarowe. Dossskonale, że byłam z Kimś- 100% emocji.

"I kept the right ones out
And let the wrong ones in
Had an angel of mercy to see me through all my sins
There were times in my life
When I was goin' insane
Tryin' to walk through
The pain
When I lost my grip
And I hit the floor
Yeah, I thought I could leave but couldn't get out the door
.

karolina-bill-tomxx - Onet.pl Blog

::Statistics::
Ujrzało 764 gości,
a 2 z nich swe przemyślenia mi odlało...
::White Angel - Black Devil::

Muzyka, imprezy i graffiti

Kolczyki / tatuaże: kolczyk w dolnej wardze

Ulubiony przedmiot w szkole: sztuka

Najgorszy przedmiot w szkole: matma i fizyka

Ulubiony zespół: Samy Deluxe

Ulubiona piosenka: "Let me go"

Moja pierwsza płyta: Aerosmith

Pierwszy koncert: Samy Deluxe

Czego możesz mu życzyć: spotkania z bliźniaczkami Olsen

Życiowe motto: Carpe diem

Charakter: Jest kobieciarzem, kiedy trzeba potrafi być bezczelny, ale na codzień jest niezwykle sympatyczny i serdeczny.