O czym chcesz poczytać na blogach?

Adrenalina 2

serotonina.blog

Firmy IT

Potencjalne zastosowanie: tańsza strona www

skomentuj (0)

Cd panów... 2009-07-04 18:58:34

Pan Adrenalina 

Seksowny, bystry, szarmancki brunet. Wielbiciel adrenaliny w postaci wszelakiej. Znudzony.

freakyeah

Się choć na chwilę od stresującej i monotonnej rzeczywistości.

Naukowcy dowodzą, że działanie hormonu adrenaliny ma podłoże czysto fizjologiczne i że jego zadaniem jest zaspokajanie głodu niebezpieczeństwa. Bezbarwna i bezwonna adrenalina jest wydzielana przez gruczoł nadnerczy zarówno wtedy, kiedy jesteśmy zakochani oraz w sytuacjach nieprzyjemnych, np. gdy odczuwamy strach. Adrenalina dostaje sie do obszarów naszego mózgu, które odpowiadają za pamięć i.

Powtarzania emocjonujących doświadczeń.

nienasycenie-7.blog

Się dopiero po feriach. Tymczasem błądze myślami wokół jutrzejszego dnia...

skomentuj (0)

"...NIE JEST ŹLE, JA JESTEM WINNA, DOBRZE JEST, ZAWSZE BĘDĘ WINNA..." 2004-02-11 19:44:45

No cóż właśnie tak się czuję. Jakbym była winna. Ale nie wiem dlaczego. Zawsze było, że co złego to właśnie ja, no i chyba teraz znowu tak jest. Wpędzasz mnie w głupie zakłopotanie i.

Serce moje miłością brzemienne bić bedzie tylko dla Ciebie ukochana..."

skomentuj (0)

błogostan, niepokój, szczęście, zagmatwanie, ŻAL...ADRENALINA, ADRENALINA, ADRENALINA 2004-02-15 09:19:45

Siedzę sama w mieszkaniu u majej siostry. Ona pojechała do Wiednia. Dziwnie czuję się sama w jej mieszkaniu, jest takie puste i ciche, aby ten niepokój zakłucić włączam.

W życiu piękne są tylko chwile...

Przepraszam, Madziu… odpuśćmy sobie to śniadanie, ok.?
- No dobrze- westchnęła. Łukasz szybko rzucił się na łóżko i dopiero teraz się rozluźnił. Taka sytuacja wywoływała u niego dużą dawkę adrenaliny… a adrenalina była tym co kochał. Uśmiechnął się pod nosem kiedy Magda poszła do łazienki. To co dzisiaj zrobiła z nim Olka, przeszło jego najśmielsze oczekiwania… Miał spore doświadczenie w tych sprawach, ale nigdy nie."na odczepnego". Chcę zokończyć tak jakoś inaczej... magiczniej... Ale jak na razie nie mam na to szans. Dlatego wciąż czekam i będe czekała aż przyjdzie ten upragniony moment na postawienie kropki w tym opowiadaniu :)
tireur 2007-07-26 12:13:06
skomentuj (24)


30.
Ola weszła do domu Wlazłych z mieszanymi uczuciami. Kadziewicz najpierw uprawiał z nią seks, a potem wyszedł bez słowa. Usiadła u Wlazłych w kuchni i chwyciła jabłko. Nie.

czarny-kot333 blog

Został temat Marcina...i padła propozycja...
skoro on taki biedny,chory i tyle mu ciąge przeszkód wyrasta żeby się do mnie wybrać...to my możemy pojechac do niego...chwila wahania...ale tylko chwila...czułam sie juz lepiej...i adrenalina mi sie podniosła...
więc jedźmy...
celem tej wycieczki było udowodnienie mi,kim ja sie do tej pory tak przejmowałam...jaki to naprawde jest człowiek...mój przyjaciel miał na jego termat wyrobione zdanie...tylko ja z.Nigdy nie pozwolę nikomu na "gry i zabawy" moimi uczuciami...
i długo trzeba sie bedzie starać o moje zaufanie...nie miłymi słówkami...to trzeba pokazać,że jest się go wartym...


skomentuj (3)
2005-02-15 18:53:26 >> i co słychać?

ano...
1.z nieznanych mi przyczyn zniknął przyjaciel...tzn.nie odzywa się od kilku dni...od ponad tygodnia żadnej notki na blogu...nie odpowiada na maile,sms'y,telefony...nie wiem co się z.