O czym chcesz poczytać na blogach?

Adolf hitler

Artykuły Aryjskie | Odszukiwanie Aryjskich Korzeni Słowiańskich Narodów

Że nasz rejon Europy jest znacznie biedniejszy niż zachodnia Europa? Można powiedzieć “wojna” lub “komunizm” ale też trzeba wziąść pod uwagę parę innych rzeczy.

Folkizm
To jest co Adolf Hitler pozarządzał w Niemczech i w Austrii po Pierwszej Wojnie Światowej. Z wielkej depresji ekonomicznej pojawiła się potęga nazywająć sie Trzecia Rzesza Niemiecka. Jej główny wróg to żydowsko dominowany Bolszewizm i między.

W formie liberalnego kapitalizmu. Bolszewizm padł, ale Syjonisci nic nie stracili w ich misji zdominowania “gojów.” I każdy naród nie tylko polski, popada przez to.

Aby to zmienić to trzeba powrócić do autentycznej kultury – Hitler zrobił tak z germańską, ale Słowianie powinni tak zrobić ze swoją. W Polsce to pierw oznacza pozbycia się bigoterii do innych Słowian – to są jak Twoji bracia i siostry. Macie dużo wiecej powodów aby się szanować niż sie.

Okiem Faszysty – nie boje się pisać to co myślę !!!

Światek Literatów Częstochowskich, v.3.0 pedalska

Posiłki zaraz po przerwie na lunch.
"Rany Julek!" zaklął kardynał Urug-Way. "Jestem zdany na siebie." Napiął muskuły i jął podążać za Papieżem i jego rozmówcą.

"Że co?!" jęknął Adolf Hitler. "Jak to już nie produkują?!"
"Szukaliśmy wszędzie, oh Fuhrer!" odrzekli chórem adiutanci.
"Moje ukochane perfumy!" załkał przywódca. "Cóż pocznę teras...!"
"Spróbuj.

Powieść Imię bobra

Unii atakowali żołnierzy Konfederatów, a postać zbliżała się nieubłaganie w kierunku śpiącego. Właśnie dwaj policjanci aresztowali nagą kobietę, kiedy postać stanęła nad mnichem, który nawet się nie poruszył. Na dworze Adolf Hitler przemawiał do rozentuzjazmowanego tłumu, a w celi morderca wyciągał ręce, aby udusić niczego nie podejrzewającego mnicha. Jednak gdy dotknął jego szyi, mnich upadł na ziemię. Okazało się, że już był martwy.

moje-lektury blog

Gorzej. Kiedy jednak patrzę na siebie w tej wzniosłej chwili, zdaję się sobie czysty, wysublimowany w ogniu przeciwności."


2006-06-17 17:20:15 skomentuj (0)


"Ewa Braun. 15 lat z Hitlerem" Karol Grunberg

"Żyła trzydzieści trzy lata (1912-1945), a z nich piętnaście była związana z Adolfem Hitlerem, osobą, której wpływ na bieg wydarzeń w naszym stuleciu był bardzo znaczący.
Hitler, którego często można było oglądać w otoczeniu promieniujących radością kobiet i dzieci na fotografiach, w kronikach.

pierdel, serdel, burdel

Albo “Donald Tusk – desygnowany na Prezesa Rady Ministrów 9 listopada 2007 r.“, czy też “Bitwa pod Grunwaldem – rozegrana 15 lipca 1410 r.” Life is life. Fakty są faktami.

Wracając do Hitlera i jego ustawy to polecam obejrzeć tu i tutaj. Pomijając bełkot obecnej w programie feministki, swoją drogą tak fanatyczny, że aż straszny, takie feministyczne alter ego babci w moherku, to ciekawa jest jej reakcja na przytoczenie.

Dumną twarzą Ernesto Che Guevary, powoli wchodzących w modę t-shirtów z zamyślonym, orlim profilem Lenina i dobrotliwą twarzą Mao Zedonga i nowoczesnych podkoszulków z sierpem i młotem bądź napisem CCCP pojawią się brunatne koszule z Adolfem Hitlerem i jego gustownym wąsem i fryzem – wskazującym drogę, którą powinniśmy podążać – na lewo.