O czym chcesz poczytać na blogach?

Adobe reader x

Szczypek’s blog


  1. 1 nfffzlo Wrzesień 22, 2007 o 10:06

    [url=http://uk.geocities.com/boys428twins/klfpf/sex-in-public-bath.htm]sex in public bath[/url]

    Zaloguj się, aby móc.

strony konkretnej organizacji i prośbie o potwierdzenie (przez ich podanie) interesujących przestępcę danych.

Niedawno wykryto lukę we flagowym produkcie firmy Adobe – Adobe Readerze. Wtyczka tego programu do przeglądarek internetowych umożliwia przeprowadzanie ataków phishingowych nawet w przeglądarkach wyposażonych w odpowiednie.

Izek.blog.pl czyli moje miejsce w sieci

„przyszły chłopak” znajdzie chwilę, by grę zainstalować, uruchomić i sprawdzić, a następnie aż położy się spać (to jedyny moment, gdy jest w mieszkaniu , a ja korzystam z komputera), by rozpocząć walkę.

Walkę rozpoczęłam od samouczka i boju z Adobe Readerem :) ale 1:0 dla mnie. Moje pierwsze próby władania wirtualnym mieczem, były równie nieudolne jak w rzeczywistości. Ale nie to się liczy… Starałam się i to dla mnie najważniejsze. Akurat opanowywałam zgrabne przechodzenie w trybie walki z „silnego”.

Legacy of Mat - Osrane Chodniki - Onet.pl Blog

I bardzo dokładnie przedstawiła mi sytuację.
    Problem pojawił się, kolejny już raz, kiedy to maszyny nie chciały ze mną współpracować. Mianowicie, komputer, z którego przyszło mi korzystać w Mikołajkowej bibliotece, nie był wyposażony w tzw. Adobe Reader, tj. nie mogłem zapoznać się z dokumentami, które miałem wydrukować, wypełnić i wysłać na uczelnię. Przekonałem zatem panie bibliotekarki - po tym już, jak zabroniły mi ściągać potrzebne oprogramowanie z internetu - żeby udostępniły mi komputer-potwora,.

● Martyna Melosik ● Zwyciężczyni I Polskiej Edycji programu Fabryka Gwiazd ! - Onet.pl Blog

**

  

Martyna udzieliła wywiadu dla 'Tarnowa Kultura'.

Wywiad możecie pobrać TUTAJ

(aby przeczytać wywiad trzeba mieć zainstalowany program Adobe Reader lub inny odtwarzający format pdf.)

Z wywiadu możemy dowiedzieć się m.in. że razem z Adamem Sztabą nagra piosenkę do nowego polskiego filmu. Piosenka będzie singlem, zostanie nagrany również do niej teledysk.

Zachęcam do.