O czym chcesz poczytać na blogach?

Adobe flash player 9

Flexible AIR

Z zewnątrz (głównie przez web developerów HTML/JS). Ogólnie było anty-flash. Wszystkie znane elementy. Ale podsumowując wyszło, że nie jest tak źle. Połowa przepytanych flash developerów zauważyła przyrost zleceń na flashowe projekty. Innym optymistycznym podsumowaniem było to że w sumie to nie jesteśmy actionscript developerami. Języki takie.

Muszę się pochwalić przy okazji, że 2 osobowy zespół, w którym byłem, wygrał familiadę :D A co? Koszulkę i 3 maskotki Angry Birds (jedną można strzelać).

Keynote Adobe prowadzony przez Marka Andersa który jest odpowiedzialny za narzędzia HTMLowe tworzone w Adobe. Pokazał możliwości nadchodzącego Flasha Pro, Ulepszone zarządzanie.

Już jesteśmy przy 3D to warto wspomnieć o prezentacji Mike’a Jonesa: Making A Molehill Out Of A Mountain. Pokazał on w jaki sposób działa Molehill wewnątrz Flash Playera. Do czego może być stosowany oraz jakie są jego ograniczenia. Np to że nie możemy nasłuchiwać eventów myszki, musimy sami je obliczać wyciągając wszystko ze zwykłego.New AngularJS Video Tutorial: "Twitter Search App": http://t.co/akkEHPWM cc @angularjs 4 days ago
 • RT @blackmoondev: Some sneak peek what we're working on at @blackmoondev (by @Celavra) http://t.co/9e2e3kHC 5 days ago
 • Updated (read: rewritten) my intro to #Robotlegs2 Context to include changes in the.

 • Meteor51's Blog

  user
  08/08/2010 o 2:20 pm | #2
  Cytat

  Genialne !!! Działa !!! Faktycznie przyśpieszył.
  Nie pomagały żadne reinstalki wtyczek Flasha i shockwave. Byle jaki filmik i zawiecha totalna. A tu proszę…
  Dzięki

  yeah działa super good work

 • JoomlaFighter
  03/10/2010 o 9:08 am | #9
  Cytat
  .

  Proces plugin-container.exe powoduje niestabilność systemu Windows XP SP3 pl 32bit , bez ograniczeń pochłania zasoby pamięci i zużycie procesora . Dotyczy to wtyczki Adobe flash player , dla przeciętnego użytkownika to po prostu bubel . Firefox i Adobe muszą rozwiązać ten problem , albo wszyscy wrócimy do epoki tysiąca standardów . Sam jestem.

 • Agnieszka Drummer – język niemiecki

  3 komentarzy (+add yours?)

  1. Krystyna Bugała
   mar 11, 2012 @ 11:57:49

   Dobry pomysł. Pozdrawiam.

  23, 2012 @ 07:25:16

  Nie, specjalny program nie jest potrzebny. Potrzebne jest stabilne łącze internetowe i Adobe Flash Player w wersji co najmniej 10. Ale większość komputerów ma to i tak
  Do usłyszenia, będzie fajnie!

  EvolutiOn

  Sklepowe AP umożliwiają tworzenie sieci o zasięgu od ok. 50 do 300 metrów (zależy to również w dużej mierze od charakterystyki otoczenia). Wiadomo, że na terenie otwartym sygnał będzie najlepszy, zaś na terenie silnie zurbanizowanym w grę wchodzi duża liczba interferencji (liczne.

  Wszystkie swoje serwery internetowe albo odłącz kabel
   łączący je z internetem.

      3. Odłącz wszystkie dyski, pendrivy, mp3 playery oraz dyski przenośne
   od jakichkolwiek urządzeń, które mogą mieć styczność z internetem.
    
      4. Unikaj.

  Flash Player dla Linuksa

  Adobe udostępniło wreszcie wersję 9. Flash Playera pod system Linux. Można by powiedzieć nareszcie, bo pewnie dużo osób na to długo czekało.

  Przy czym trzeba stwierdzić,.