O czym chcesz poczytać na blogach?

Administrator

MKS Kania Gostyń - Nieoficjalna Strona Klubu - Onet.pl Blog


22 czerwca 2007
ruchy kadrowe cd.

  Tomasz Bzdęga, piłkarz który przewinął sie przez testy gdy Kania miała grac w 2 lidze jest bliski podpisania kontraktu z beniaminkiem Orange Ekstraklasy Jagiellonią Białystok. Tomek urodził sie w Gostyniu, a w młodości miaszkał w oddalonych o ok. 15 km od Gostynia Pudliszkach.

 

Bliski podpisania kontraktu z Kanią Gostyń jest 24-letni napastnik Bartosz Krajka. Bartek już kiedyś grał w Gostyniu. Latem 2006 roku odszedł z Kani do rywala za miedzy, czyli czwartoligowej Korony Piaski, później z Korony przeniósł się na piątoligowe boiska, żeby reprezentować Unię Szwarzędz.

administrator (21:41)

Moj Extra Blogaszek

-Kamisa

-Thebika

-Weroniczki

-Kini

-Pitera

-Oli

-Angi

-Żdzisia Majora

-Ewelinki

-Jagody

-Zozolka

-Syki

-Kapelucha

-Wszystkich Komentujacych......" src="file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Pulpit/Gadu-Gadu/emots/1/hura.gif" lowsrc="http://thebi12.blox.pl/1/hura.gif".

Jody - Onet.pl Blog

więcej zdjęć


07 stycznia 2012
Ks. Jan Bieniasz-Krzywiec - administrator parafii Borodzienicze (1902-1907)

blog o prawie

O zwyczajnym AH nie stosuje się). Oto dlaczego.

Administrator hipoteki pojawia się w przypadku emisji obligacji zabezpieczonych właśnie hipoteką i ma wykonywać uprawnienia wierzyciela hipotecznego na rzecz obligatariuszy. Ma więc działać
w ich interesie, co oznacza, że jego „naturalnym wrogiem” będzie emitent obligacji, który jest przecież dłużnikiem obligatariuszy. Natomiast trzeba wiedzieć, że w odróżnieniu od „zwykłego AH” w tym wypadku umowy z administratorem hipoteki nie zawierają wierzyciele hipoteczni, ale dłużnik – czyli emitent! Tak, to właśnie dłużnik hipoteczny ma umawiać się z podmiotem, który w przyszłości być może będzie prowadził egzekucję z nieruchomości stanowiącej własność dłużnika. I co ciekawe, to dłużnik ma opłacić honorarium AH!

Absurd, nieprawdaż? Pomijając już wspomnianą powyżej kwestię finansową, to tym, co najbardziej rzuca się w oczy jest oczywisty konflikt.

Dzastersi - Onet.pl Blog


25 października 2008
Wszystkich Swiętych

Uroczystość Wszystkich Świętych nie jest - wbrew spotykanym niekiedy opiniom - "Świętem Zmarłych".

  
1 listopada Kościół cieszy się z faktu, iż bardzo wielu zmarłych przebywa u Boga w niebie. W odróżnieniu od tej uroczystości, następnego dnia - 

2 listopada - wspomina się wszystkich wiernych zmarłych. Jest to dzień modlitwy za tych, którzy w czyśćcu przygotowują się do chwały nieba.

 

W niedziele 2 listopada o godz. 15.30 idziemy na cmentarz. Zbiórka kolo salek katechetycznych.

Administrator (20:12)