O czym chcesz poczytać na blogach?

Adler

karola-mrokblog

Siedziała przezd nimi, jakiś pan zmuszony został przesiąść sie w drugi koniec autobusu, bo nie mógł znieść naszej jakże spokojnej rozmowy.. Jechalismy przez obwodnice(co nie zdarza się często) więc dojechaliśmy w miarę wcześnie:) mam nadzieję, że to się niedługo powtórzy, bo można sobie wspaniale poprawic chumor:)To był dzień który moge dodać do listy udanych:)
KAROLA
skomentuj (9)


2004-04-18 21:50:20
Znowu rozmowa na gg. W rolach głównych Marta(inteligentna) i Karolina (inteligentniejsza)
o
Karolina
oo
Marta Adler
ooo
Karolina
oooo
Marta Adler
ooooo
Karolina
oooooo
Marta Adler
ooooooo
Karolina
oooooooo
Marta Adler
ooooooooo
Karolina
oooooooooo
Marta Adler
ooooooooooo
Karolina
oooooooooooo
Marta Adler
ooooooooooooo
Karolina
oooooooooooooo
Marta Adler
ooooooooooooooo
Karolina
oooooooooooooooo
Marta Adler
ooooooooooooooooo
Karolina
oooooooooooooooooo
Marta Adler
ooooooooooooooooooo
Karolina
.

Harry Potter i Wielka Zmiana - Onet.pl Blog

Kobieta.
-No... tak. Będzie...
-Zajmę się magią wampirzą i starożytną.
-Dokładnie. Tak więc Harry zacznie naukę u Lestera, a Nancy u Adlera. Potem będziecie się zmieniać. Kolejność wyjdzie w praniu, ponieważ wszystko zależy od waszych postępów. Mistrz uważa, że powinniście zmieścić się w 3 latach, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba to  wasz trening przedłuży się do 4 lub 5 lat. Jeszcze jedno: tu się nie starzejecie tnz. możecie rozwijać się fizycznie, ale nie poczujecie spędzonego tu czasu. Dobra ja spadam. Powodzenia! -znikł.
-Chodźcie. -powiedział Adler i wstał razem z Lesterem. Wyszli z pomieszczenia, a za nimi Harry i Nancy. Doszli do rozłączenia się korytarza.
-Wy idziecie tam. -zwrócił się do Pottera. -A ja z Nancy tam. -wskazał na lewy korytarz.-Lepiej pożegnajcie się, bo przeczuwam, że wasze rozstanie będzie trwało całe szkolenie.
Młodzież skinęła głowami i popatrzyli sobie w oczy.
-Nie zapomnę. -szepnęła.
-Zmienię się. -powiedział cichuteńko.
-Ale nie za bardzo. -pocałowała go w policzek i odwróciła się do Adlera. -Chodźmy.


Nancy wraz z Adlerem udała się do średniej wielkości.

klivien.blog

Jednym z czołowych działaczy opozycyjnych był Kiundolf. Znałem go osobiście. Barczysty krasnolud zawsze pewny siebie i mający niezwykły zmysł taktyczny. Spotkałem się z nim raz we własnym biurze. Uzgodniliśmy jedno - Ankerfurt jest w stanie wesprzeć partyzantkę w dążeniach niepodległościowych i zaatakować cesarstwo. W zamian oczekiwaliśmy pełnego dostępu do portu i możliwości stacjonowania na terenie nowego państwa naszych wojsk. Propozycja była względnie przyjęta. Rozmowy z Kiundolfem czy kimkolwiek z partyzantów "Bractwa" nie były jednak tak owocne jak z Klivien. Była żoną Adlera Devey, przywódcy srebrnogradczyków a jednak zwierzała mi się ze wszystkiego, czuła we mnie oparcie i była jedyną osobą która w tym towarzystwie mówiła przy mnie prawdę. "Bractwo" było organizacją nastawioną na bunt przeciwko cesarstwu. Wiem, że ich przywódcą był Alder a w drużynie miał ludzi jak wspomniany Kiundolf, Rahzar Ehtrauz, Basyli Iwanowicz, Y'avann i wielu, którzy pozostali w cieniu swojego mentora. I teoretycznie współpraca układała się znakomicie..

Sytuacja geopolityczna wyglądała wtedy nieco inaczej. Quel'Alarin, leśna osada elfów była w.

Wolna Palestyna

Wolna Palestyna

29/01/2012

Roy Tov: Yitzhak Obama

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 21:49

Zamach izraelski na Obamę, by wymusić wojnę z Iranem?

Roy Tov – 28.01.2012

Andrew Adler opublikował (13.1.2012) w swej żydowskiej publikacji w USA, Atlanta Jewish Times, artykuł, w którym twierdzi, że Izrael może zgładzić prezydenta USA, np. Netanjahu mógłby dać zielone światło agentom Mosadu w USA, by zlikwidowali prezydenta uważanego za nieprzyjaznego Izraelowi. Urząd objąłby wtedy wice-prezydent, który podyktowałby politykę pomocną Izraelowi w usunięciu swych wrogów. Adler dodał, że myśl bardzo prawdopodobnie przedyskutowano w najbardziej wewnętrznych kołach Izraela. Przywódcy żydowscy potępili Adlera, który przeprosił za artykuł, podał się do dymisji i sprzedał swą gazetę.

Od 2009 r. twierdzę, że Izrael nie zaatakowałby.