O czym chcesz poczytać na blogach?

Adjustment

Lotse

, czym w istocie jest zmiana czasu – pogwałcenie wewnętrznego rytmu .

Podobnie , jak nie jest powiedziane wprost :” Przestawcie , owce , zegary , bo musicie iść do pracy na tak wcześnie , jak my mamy na to ochotę i kłaść się tak późno , jak my wam pozwolimy , a że przy okazji będziecie totalnie rozbici – tym lepiej : owca zmęczona to owca pokorna ” .

Dr Zulley ujął to bezpośrednio : “Za mało snu robi człowieka głupim , otyłym i chorym “. No . I powinnam to była napisać na początku , ale …..spałam dzisiaj za krótko  :)))

——————–

w w w.current-biology.com , “Human Circadian Clock’s Seasonal Adjustment Is Disrupted by Daylight Saving Time ” , T.Kanteman , M.Juda , T.Roenneberg et Al, vol.17. , Is.22 , 20.Nov., 2007

w w w.imp-muenchen.de /chronobiology/

Postapokalipsa Stalker Zew Prypeci Borderlans 2012 Droga The Road Metro 2033 – Bunkier Przeciwatomowy

O Władcach umysłów…

Na łamach Pandorum wrzuciłem świeżą reckobełkotoopinie o nowym, niby inspirowanym szortem Philipa Dicka, filmie Władcy umysłów (Adjustment Bureau).

girri blog

Oczywiście, że natychmiast mu ją poleciłam. Moim marzeniem jest nauczyć się angielskiego do stopnia pozwalającego na delektowanie się Cyklem...

Aaaaa...
Trzymajcie za mnie kciuki we wtorek i środę, w oba dni o 10.00. Mam dwie rozmowy kwalifikacyjne :) acz przyznaję, że bardziej zależy mi na środowej! Bo brzmi baaaardzo interesująco. I wymaga bardzo dobrej znajomości angielskiego, więc oby oby.


skomentuj (0)

2011-06-26 11:51:49
5
Mam czasem wrażenie, że im bardziej czuję się zagubiona w realnym świecie, tym bardziej zanurzam się w wewnętrznym.

W zewnętrznym spodobało mi się ostatnio The Adjustment Bureau - według opowiadania Philippa K. Dicka.
O wewnętrznym nie bardzo mam ochotę mówić, bo w nim też się gubię. Do zestawu pod tytułem "Iza" nigdy nie dodali mapy, niestety.


skomentuj (2)

2011-06-28 13:22:52
6
Mój budzik postanowił dziś, że nie ma ochoty budzić mnie na rozmowę o pracę - był nastawiony na 7.00, obudziłam się o 7.30, budzik natomiast zabimbał o 8.00, cholera jedna.

Jedna rozmowa za mną, dalsze jutro i pojutrze.
Proszę kciukać nadal :)

skomentuj (8)
{..fuck me i'm famous in london..}

3. jest uroczy.
5) Mimo iż odczułam entuzjazm z jego strony wydawało mi się, ze powinnien on być bardziej pokaźniejszy. Nie wiem, może jestem już zbyt znudzona i potrzebuje coraz więcej ciekawych i ekscytujących wydarzeń, by moje emocje zostały pobudzone?

Fakty:
1) Jego przeprowadzka z naszego miasta stoi pod znakiem zapytania.
2) Jest skorpionem.
3) Chciał mi zaimponować.
4) Udawał początkowo, że mnie nie kojarzy (choć od początku wiedziałam i czułam, że to niemozliwe ;) )

Szkoda, że nie chodzę na zajęcia teraz. Ale mimo wszystko nadal zostaja dwa tygodnie prawie... Muszę mu to zakomunikować, to może akcja nabierze tempa.

[mały adjustment]
Kotek ma dziewczynę. Od 9 miesięcy!! Jak pech to pech. To nic, ze flirtował ze mną, że jest przeuroczy i słodki, że przyjeżdża we wakacje do Londynu, gdzie ja będę stacjonować... Marność, to wszystko marność...
2005-06-05 21:41:30 skomentuj (14)


hmm..męskie sztuczki suczki

Bardzo ciekawe zachowanie zaobserwowałam u tego młodszego stworzonka. Najpierw potulny, kochany i uroczy, teraz pokazuje pazurki, jakby chciał pokazać jaki to jest dorosły. Czasem odnosi to opłakany skutek, taki, że zaczynam się ze sobą kłócić, zaraz potem niwelizować i godzić, mówić komplementy, by po chwili znowu gdzieś coś przyciąć..

photoshoptut.blog.onet.pl

Polecam strony z tutorialami, które pomogły także mi
  • Gobart - Tutoriale
  • Psdtuts Wordpress - Tutoriale


17 May 2009
Zmienianie stylu zdjęć

 Zmienianie stylu zdjęć ( trudność )

1. Otwieramy dowolne zdjęcie ( najlepiej portretowe lub jakiejś osoby, bo na takim najlepiej to wychodzi). Ja wzorowałam się na zdjęciach takich jak:

 

2. Zmieniamy tryb. Dlatego, że w trybie RGB macie mniej możliwości.

( Image -> Mode -> CMYK)

3. Nic nie zaznaczając, klikamy:

(Create new fill or adjustment layer -> Curves) - jeśli nie możecie tego znaleźć piszcie.