O czym chcesz poczytać na blogach?

Adele rolling in the deep

zapomniana-ksiezniczka

Poleciał palec, za drugim już nie wytrzymałam i zdarłam gadrło... Gdyby nie księża, powiedziałabym nieco inaczej, ale to już inna historia.
Pan Pojebek pojechał se do Anglii, od 2 dni nie daje znaku życia (a.I tak graniczy z cudem, bo na tym zadupiu i tak nic nie ma :D
Od jakiegoś czasu piosenka Adele "Rolling in the deep"

 cały czas za mną łazi, w nocy mam po prostu listę przebojów jednego przeboju (chociaż.

Blog Librusa

Od siebie również dużo wymagam. Czasem jednak zastanawiam się, czy od siebie wymagam tak samo wiele, jak od innych? Albo odwrotnie, czy od innych wymagam tyle samo, co od siebie?
Zdarza się, że mnie samego.

Za moc...


librus 2011-02-28 00:11:17
skomentuj (0)

Zapiski kulturalne - bloog.pl

U ucho, usłyszeliśmy gdzieś fragment i nie mamy pojęcia ani kto jest jej autorem ani jaki jest tytuł. W dobie internetu jest łatwiej o tyle, że wpisanie fragmentu tekstu (o ile uda nam się go uchwycić i względnie.I udało się. Wspaniała, cudowna kobieta o fantastycznym, boskim głosie to Adele a piosenka to ,,Rolling in the deep", ale bywa, że nasze odkrycia przerastają czasem nasze o nich wyobrażenia. Wcale nie spodziewałam się.

Na skrzyżowaniu słów niewypowiedzianych. - Onet.pl Blog

Wniosek jest taki - unikać takich rozmów jak się da. szczera będę tylko wobec Pawła. zresztą nikogo innego by to nie obeszło. brzmi jakbym nie miała przyjaciół, ale ja wiem jak jest. mimo wszystko, dziś było.


That I'm okay, that I'm fine, that it’s all just in my mind.


Bring Me The Horizon - It Never Ends


Adele - Rolling In The Deep