O czym chcesz poczytać na blogach?

Adam małysz

Wszystko o Andersie Jacobsenie:) - Onet.pl Blog

Piątek, 16 marca, planowano rozegrać konkurs Pucharu Świata w Lillehammer. Niestety, z powodu złych warunków panujących na skoczni zawody przeniesiono na sobotę do Oslo-Holmenkollen. Dość spodziewanie swój 34. triumf w karierze odniósł Adam Małysz i wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Drugi był Andreas Kuettel, a trzeci Anders Bardal, który był również skoczkiem dnia. Dobrze poradził sobie Anders Jacobsen. Po skokach na 110 m.

~ Ski jumping is the best ~ - Onet.pl Blog

Się potem :)

 

A więc, dzisiaj zaczeły się Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w czeskim Libercu...Tytułu bronił Adam Małysz więc mieliśmy taki przywielej, że jako jedyny kraj mogliśmy wystawic pięcu zawodników...Do pierwszej serii weszli wszyscy Polacy ( Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciek Kot i Łukasz Rutkowski), do drugiej serii weszło tylko.

Blog Amatorskich Rozgrywek. Gdzie grają ligi, co nowego w portalu, ciekawostki.

serwisów informacyjnych i chyba zaliczyłem ich dzisiaj aż cztery (żyć nie umierać, co?), żeby zobaczyć jak będzie przedstawiany news z relacją zakopiańskich zawodów. I co? Tematem numer jeden był upadek Adama Małysza. Przypominam, że nasz mistrz nie zakwalifikował się do II rundy konkursu. Jednak to jego występ, a nie największy triumf w karierze Kamila Stocha był najgorętszym tematem na informacyjnej giełdzie. Nie był nawet drugim w.

Adam Małysz

Go nieudanie. Miejsca 14., 25., 27.. NIe tego oczekiwaliśmy od Polaka. Potem treningi i brak Adama w Pragelato. W Engelbergu miejsca 18. i 21. nikogo cieszyć nie mogły... a zbliżały się MŚ w Libercu. Jednak jeszcze przed imprezą w Czechach, Adam wziął udział w TCS. Był to najgorszy występ Polaka od lat. Trzy nieudane konkursy zadecydowały o tym, że w Bischoschofen Polaka już nie zobaczyliśmy. Wszyscy mieli to samo zdanie, że Małysz jest w dołku i trzeba mu pomóc. I znalazł się on. Hannu Lepistoe został osobistym trenerem Adasia. Skutki były natychmiastowe. W Zakopanem miejsca 8. i 12., wtym tytuł "Man of the day". Potem dwa czwarte miejsca w próbie.

"Zawsze tam gdzie ty..." - Onet.pl Blog

Zajoł 19 miejsce...Stefan Hula nie wszedł do grona 30 zawodników (był 34), natomiast Piotr Żyła wogólnie nie zakwalifikował się do sobotniego konkursu...Tyle o zawodach z soboty...Dzisiaj w pierwszej serii zobaczyliśmy 4 Polaków...Adama Małysza, Kamila Stocha, Stefana Hule oraz Marcina Bachlede który zastąpił Piotra Żyłe...O zawodach dzisiejszych napisze chyba jednak troszke więcej...A jeszcze nie napiasłam kto wygrał zawody w sobote...A więc w sobiote wygrał Gregor Schlierenzauer, który tym samym odebrał Simonowi Ammanowi koszulke lidera...A wracając do zawodów dzisiejszych to do finałowej serii zakwalifikował się Adam Małysz oraz Kamil Stoch...Po pierwszej serii prowadził Thomas Morgenstern, za nim z 10 (?) punktową stratą był Gregor Schlierenzauer, a trzeci był Ville Larinto...Adam Małysz zajmował wysokie czwarte miejsce, natomiast Kamil stoch.

dopisane

Napięcie, nie zagaisz: Ale Małysz wczoraj skoczył! Na imprezach nie będzie się już piło za wygraną skoczka z Wisły. Zostanie tylko picie za porażkę Niemców. Konkursy w Zakopanem nie będą już takie same – razem z Małyszem zapewne zniknie magia tej imprezy. Ciężko będzie wypełnić powstałą lukę.

Na usta cisną się tysiące słów, ale żadne nie jest w stanie wyrazić choćby w 50% szacunku i uznania dla dokonań.

Ewa pisze:

trzeba chyba doceniać fakt, że miało się to szczęście przeżyć cudowne chwile z Adamem w roli głównej . Pan Adam odchodzi, ale pozostaną wspaniałe wspomnienia i relacje telewizyjne, pewnie powtarzane w kółko aż do znudzenia -ale czy na pewno nam się kiedyś znudzą ? Obrazy w pełni oddają mój wyraz twarzy po.