O czym chcesz poczytać na blogach?

Across the universe

bjbart.blog

;-) filmów...


skomentuj (0)

Let it be... 2008-01-07 14:44:22

Idąc za ciosem Across The Universe, przypomniałem sobie o niedawnym wykonaniu przez Richiego Samborę i Jasia Bongiovim jednego z największych hymnów - Let It Be... Zatem poniżej drobny filmik z ceremonii Royal Variety Performance.

_BLOG martel6m - e-blogi.pl

Dziś supermarket, choć balkon kinowy został. dziwne, pan co pokazywał innym SNY przez 1,5 godziny i mieszkał tu w samotności. nie straszy, a szkoda... z nim chciałbym porozmawiać...

Widziałem piękny film: Across the Universe. Cały poświęcony jest muzyce The Beatles, jest tam miła fabułka o młodych ludziach, w gruncie rzeczy ilustracja dla 40 piosenek bitelsów. Jako INSTRUMENTALIŚCI, wiruozi, byli do dupy, w każdym razie daleko za.

"... w deszczu maleńkich żółtych kwiatów ..."

Bo w sumie musze. nie mam odwagi powiedziec mamie, o swojej wierze, ale bede się starała powiedzieć jej to jakos w wakacje. bo ja nie umiem siebie i ich tak oszukiwać. to dziwne.
Po głowie chodzi melodia … Across The Universe … Joe Anderson – Hey Jude (cover Beatlesów) – kto by pomyślał heh.
w piątek żakinada – ale nie pójde na nią. może pojade z M. do sosnowca do jego siostry do baru, a moze zostane.

pamiętnik... dla Ciebie...

Jak pisałem "Let's make a revolution" przypomniała mi się piosenka "Revolution" z "Across the Universe"... Puściłem ją sobie na youtube i w podobnych video pokazało mi się "I wanna hold your hand"... Pamiętasz, kiedy rozstaliśmy się pierwszy raz, jak nagrałaś mi tę piosenkę? Kocham gmail za to, że nie muszę.

Fajne Filmy

Głównie w filmach talawizyjnych, takich jak “I’m Frank Morgan” (2000), “Hawk” (2001) i w trzech częściach serii “The Quest”.

W roku 2007 zagrał w musikalu Julie Taymor Across the Universe rolę Jude’a, która przyniosła mu sławę. Jude to młody chłopak, który w latach 60′ emigruje do Stanów Zjednoczonych i zakochuje się w amerykance Lucy, graną przez Evan Rachel Wood.

W roku 2008.