O czym chcesz poczytać na blogach?

Acrobat reader

Edukacja Mobilna

Amazon kindle android aplikacja chmura czytnik e-atrament e-book e-ksiązki ebook education first edukacja mobilna iphone kindle kindle 3 kindle 3G kindle 4 kindle fire kindle keyboard kindle touch konwersja pdf konwersja pdf do doc m-learning MEN microsoft office microsoft reader mLearning mobile nauka języków pdf pdf do doc pdf do mobi podręczniki szkolne praca grupowa program do pdf storino storino.pl synchronizacja plików szkoła językowa tablet współdzielenie plików youtube zdalna praca grupowa zdalny dostęp do plików

Foxit Reader to darmowy program, którego podstawową funkcjonalnością jest umożliwienie przeglądania plików w formacie “.pdf”. Jest świetną alternatywną dla często wykorzystywanego Adobe Acrobat Readera, który często jest preinstalowany na komputerach lub polecany w trakcie instalacji aplikacji i programów różnego typu.

Korzyści z korzystania z Foxit Readera w porównaniu z Adobe.

I'll give a little bit of my life for you, give a little bit of your time to me... - Onet.pl Blog

Nie mogę no, się wnerwiłam...

No ale nic, psia kosteczka, wyszłyśmy stamtąd i idziemy sobie diedzińcem (dumne jak cholera)pod PWSZ w strone bramy. Nawiązała się rozmowa.

Mazurzanka: Kitkuś, a co to jest ten pdf?

Ja: No normalny taki format, acrobat readerem to otworzysz...

Mazurzanka: Aha, a jak to rozpakować?

Ja: No Commanderem, tym co ja pakowałam w czytelni, masz go na laptopie bo pamiętam że ci go instalowałam...ja to jednak jestem mądra, wiedziałam co robię...

Mazurzanka: Ale nie mam.

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

W poniższym pliku można przeczytać informacje o sposobach podwyższenia emerytury:

sposoby.pdf

Pliki o rozszerzeniu .PDF (sposoby.pdf) odczytujemy za pomocą programu Acrobat Reader. Można go bardzo łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki Google.

Sprzęcik

System operacyjny

  • Windows 7 Home Premium
64
dołączone oprogramowanie
  • Samsung Update Plus, Easy Display Manger, Easy Battery Manager, Easy Network Manager, Easy SpeedUp Manager, Adobe Acrobat Reader, Samsung Support Center
szerokość
  • 381.6 mm
głębokość
  • 256.2 mm
wysokość
  • 35 mm

pogoski

Autorka słynnych już w moim kręgu znajomych słów, to niech lepiej to przemilczy i po prostu wyciągnie wnioski na przyszłość. Słowa brzmią (w pewnym przybliżeniu, nie zniekształacając sensu): "Potrafię obsługiwać komputer, pakiet MS Office i program Acrobat Reader..."
Chcesz więcej? >>>

16:26, pogoski
Link Komentarze (1) »

we wnętrzu zulwia głowy - Onet.pl Blog

akademicka

a jeżeli nie możesz odczytać, to kliknij ten link:

acrobat reader

zulw (18:46)
czytasz, zapłać.