O czym chcesz poczytać na blogach?

Acne

Gadzi Blog

Nie umie, ale szefunio zaczął płynnie po angielsku gadać i gesty wykonywać iście reklamowe, wprost z podręcznika socjotechniki. Tłumacz za nim spokojnie nadążał, bo miał swój tekst napisany, w związku z tym z wtrąconych dowcipów bossa śmiali się tylko Ci co w języku angoli się szkolili i Ci uprzedzeni, że właśnie dowcip został wypowiedziany. Konkretnie zaś nieliczni. Z ust szefa płynęła zgrabna rzeka słów okrągłych i łagodnych w wymowie, o historii firmy, o tym jak z pucybuta zostali światową marką (chyba na innym świecie żyłem, bo nic nie słyszałem o ACN) i jakie to mają osiągnięcia, z których największym będzie dopiero to, które ich czeka wraz z nami w Polsce. Mówił, bez zająknięcia, że maja wszystko najlepsze, najpiękniejsze i najtrwalsze, przy czym na końcu powiedział dopiero, że chodzi o usługi, a firma jest potentatem w świadczeniu usług telekomunikacyjnych za pomocą marketingu bezpośredniego.
Po tych słowach mniej więcej 100 osób z tylnych rzędów podniosła się i zaczęła się przeciskać do wyjścia, co nie było wcale łatwe, bo wstrzymywali ich nawiedzeni wyznawcy marketingu, którzy razem z.

MariaS

  ):
  bsq2
  Czas publikacji:
  niedziela, 15 sierpnia 2010 15:16

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Śmiała sesja z Abbey Lee Kershaw”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Śmiała sesja z Abbey Lee Kershaw”
 • piątek, 13 sierpnia 2010
  • Street....(Marka czyni cuda?)

    Osobiście przepadam za niestandardowymi połączeniami, krojami i różny i ekstrawagancjami ciuchami .Do takich ludzi te z należy Lucrezia która pochodzi z Włoszech , gdzie znalazłem ją  ubrana w świetny kombinezon od RICKA OWENSA .Ubiór połaczyła z platformami od ACNE i kopertówką od BALANCIAGI.Jako dodatki posłużyły też branzoletki .Całość spójna.

 • beatkaa - Onet.pl Blog

  Zajścia w ciążę,problemów z utrzymaniem ciąży, zaburzeń hormonalnych. Tak naprawdę postępująca i nadmierna chemizacja środowiska i naszego codziennego życia – sukcesywnie nas zabija.

  Wiele osób cierpi także na rozmaite choroby skórne, których przebieg może znacząco się pogorszyć pod wpływem niektórych związków chemicznych. 

  Nie zatruwajmy się z powodu naszej niewiedzy i zarazem przebiegłości niektórych producentów kosmetyków.

  Na tej stronie możecie zobaczyć co kryje się pod postacią różnych składników chemicznych w naszych kosmetykach: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

   

  Źródło:.

  Bo blądynki zawsze są ładniejsze ;)


  Szminki, błyszczyki :
  Nivea Lip Care Velvet rouse' (Link obok fotki)
  ●Nadaje lekki różany odcień;
  ●Pielkęgnuje usta;
  ●Usta stają się jedwabiście gładkie;
  ●Ładnie pachnie;
  ●Nicka cena, ok 6,40 zł.;
  Moja ocena:●●●●●
  ♥                    ♥
  Anti acne:

  Under twenty, Anti! Acne Toner

  ●Delikatnie oczyszcza skórę;
  ●Odblokowuje pory;
  ●Nada skórze matowy wygląd;
  ●Zredukuje zmiany trądzikowe;
  ●-Zapobiegnie ich powstawaniu
  Moja ocena:●●●○○

  Tego nigdy nie kupuj!!

  Avon, Sleek Lines (Tusz do kresek)

  Recenzja: zawsze marzyłam mieć 
  tusz do kresek...najlepiej markowy, 
  bo kredką się mi źle malowało. Gdy
  zobaczyłam go w avon, nie mogłam

  redriverka blog

  10-21) lub 669-12-54.


  Pies z Palucha. W schronisku przebywa 1,5 roku. Weterynarze oceniają jego wiek na ok. 5 lat. Jest dość duży, bardzo przyjazny i wesoły. Tabak już raz został adoptowany, jednak gdy jego nowa właścicielka wyjechała za granicę, wrócił do schroniska. Na Paluchu pies zaczął tracić wzrok, w tej chwili prawie nie widzi, jednak nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. W tym miesiącu jedzie do weterynarza, który specjalizuje się w tego typu chorobach i ma stwierdzić, czy da się go wyleczyć.
  Kontakt: Pani Elżbieta, elip@acn.waw.pl, tel. 0606 905 440

  UWAGA! To nie jest na niby!

  skomentuj (4)


  2004-06-29 10:09:47
  Zwycięzcą wyborów Goldenka czerwca jest...
  Zwycięzcą wyborów Goldenka czerwca jest Goldenek z numerem 1. Dostał najwięcej glosów. Oto goldenek czerwca  Umieszze to w dziale "Goldenki miesiąca". Chyba nie wiecie, ze przed wczoraj mialam urodziny, czyli 27 czerwca =] Ale mniejsza o to. W tej notce zrobie wybory goldenka lipca. Mamy 5 kandydatów.
  Regulamin głosowania miesci sie w.

  swiat-zwierzat blog

  Dom znalazł króliś z Warszawy.Życzmy maluszkowi powodzenia ;)
  skomentuj (0)
  2005-06-06 18:08:54 >> I kolejnemu Ucholkowi poszczęściło się :)  Tak jak w temacie :) śliczny szarasek ze zdjęcia znalazł kogoś, kto zechciał go przygarnąć ;)  skomentuj (0)
  2005-06-06 20:18:30 >> Nowa królicza strona  Zapraszam serdecznie na drugą, nowopostałą,uszatą stronę adopcyjną.

  http://acn.waw.pl/kundelki/ziabak/blog.htm

  Znajdziecie na niej oczywiście informacje o króliczkach poszukujących nowych domów, dowiecie się nieco o pielęgnacji i opiece nad tymi sympatecznymi uszatymi stworzonkami.  skomentuj (0)
  2005-06-08 16:29:39 >> Do oddania kolejny króliczek :(

  Tak jak w temacie.Największy problem tkwi w tym, że uchol ma już 4 lata, a ludzie nie są zbyt chętni do adoptowania zwierzaków przeżywających swoją drugą młodość :( Liczę jednak na to, że znajdzie się.

  Ye Olde Claygirl's blog

  Bede z nim.

  skomentuj (2)

  Shardac 2002-02-08 21:16:48

  Shar znalazl swoje powolanie. On pisze naprawde dobre opowiadania...
  Az czuje smak krwi w ustach.

  skomentuj (4)

  O facetach... 2002-02-10 14:03:23

  ... traktujmy facetow przedmiotowo! Bedzie fajnie! (to byl sarkazm...)

  Droga Agnieszko, nie kierowalam tych slow akurat do Ciebie, dlatego nie ma co sie wzburzac.

  Drogi hoscie 157-moo-1.acn.waw.pl, gdzie mam racje, a gdzie jej nie mam? Chcialabym wiedziec by moc skorygowac swoje poglady.

  O facecie. Skrzywdzilam go, wiem o tym, jest mi z tego powodu conajmniej gupio. Nie ma ludzi zlych na tym swiecie, a kazdemu nalezy wybaczyc... Tylko czemu ja nie potrafie wybaczac?!

  skomentuj (1)

  "Industrialna bajka o dobrych dresach" 2002-02-12 16:15:13

  Slowko wyjasnienia na poczatek: Punki jest moim kolega z IRC'a, jest typowym "brudasem" i nie radzi sobie zbyt dobrze z ortografia.
  .