O czym chcesz poczytać na blogach?

Acme

TomasH blog

skomentuj (1)


Krótka forma 2003-01-14 21:59:39
Macocha wygoniła cię z pałacu i otumaniła króla-pantoflarza? Twoich jedenastu braci zamieniono w łąbędzie? Nie załamuj się, lecz zamów nasz zestaw "ACME Happy Eliza"! W jego skład wchodzą: wytrzymałe rękawiczki lateksowe, trzy korytka do moczenia pokrzyw, poręczne krosna z wygodnym czółenkiem i cekiny podkreślające szyk książęcych koszul. Nigdy więcej pęcherzy i żmudnego splatania włókien, z naszym zestawiem "ACME Happy Eliza" zły czar szybko stanie się wspomnieniem! Jeśli zamówisz zestaw "ACME Happy Eliza" w ciągu dwunastu godzin, otrzymasz w prezencie poradnik z czterdziestoma wzorami koszulek z pokrzywy, które będą zakładać w tym sezonie książęta z najznamienitszych rodów! Dodatkowo tylko dzisiaj do.

nigdy nie mów nigdy..a ja i tak do nieba nie pojde bo mam lek wysokosci... - Onet.pl Blog

To sen to mój żywioł, śpie wszędzie i o każdej porze dnia, nocy whatever. Pah :-) For you Narcyzon ;) Ostatnio jednak w nocy nie sypiam...ja wiem, że zawsze byłam troszeczke inna i pewne znaczące odchylenia od normy to się zdarzały, ale nie żeby nie spać, co to to nie...Dlatego tak sobie wydedukowałam, że to musi miec jakieś głębsze podłoże i napewno nie takie, że Joantka nie ma to się bez ograniczeń serfuje ( ależ określenie ) po czeluściach i bezkresach interetu i nie ma czasu na spanie. Mi się po prostu spać nie chce...tragedia na skale co najmniej włości Acme, swoją drogą Grazia mi nie uwierzy...Powie pewnie, że nie śpie bo nie wiadomo co w nocy wyprawiam i że mam się wziąść do pilnego studiowania i nauki Arabskiego...To sobie na pocieszenie ugotujemy żurek, popisowe danie Księciunia mego, obok oczywiście jego rosołku :) Już czuje jak pachnie...żurek rzecz jasna:) Grazia nie uwierzy w te żurki też, ale już powoli, stopniowo dojrzewa do tego, że jej córcia kochana potrafi ugotować coś więcej niż jajko na twardo, do żurka też dojdziemy :-)

Piekny Blog. Masz cos? To wypierdalaj!

I udalo sie w strone wejscia. Jedna z postaci miala prawdopodobnie wysoki obcas(chociaz z dzwieku moznaby tez wnioskowac, ze miala ona po prostu dwie metalowe protezy zamiast nog), a druga miala prawdopodobnie niski obcas i obie swoje oryginalne nogi na swoim miejscu. Postac pstryknela na dwoch lysych, ktorzy grzecznie i potulnie ruszyli przodem niosac we dwoch dziwny worek ziemniakow, z ktorego wystawaly dwie nogi.
Po doszczetnym spopieleniu ostatniego z generatorow awaryjnych Sfery, Krzysztof ruszyl do lazienki, sprac z siebie resztki mozgow swoim magicznym wybielaczem firmy ACME. Niestety, bylo mu bardzo trudno zmyc krew z czola, oczu i nosa z jakze prozaicznej przyczyny. Mianowicie na twarzy jego zaciagniete byly niebieskie gogle noktowizyjne(pamiatka ze spotkania z pewnym wykladowca Akademii Nauk Inzynieryjnych, jednym z nielicznych posiadaczy shotguna Gaussa), ktore skutecznie utrudnialy umycie czegokolwiek pod spodem, a zdjecie ich grozic moglo umyciem sobie przez pomylke dupy zamiast twarzy(z powodu, rzecz jasna wszechogarniajacej ciemnosci). Nie chcac wiec ryzykowac drugiego juz w tym tygodniu mycia dupy, Rypkowski postanowil olac sprawe i zostawic.

ingaemma.blog

Bo im się nie chce nagrywać płyty.
Bo po wielu przemyśleniach doszli do wniosku że lepiej się cieszyć życiem niż starać się zostawić coś po sobie na tej planecie.
Bo wolą spędzać czas podróżując po świecie, leżąc na trawie, pijąc wino, lecząc kaca, siedząc przy komputerze i pisząc długie wiadomości tekstowe na temat metod odnajdywania punktu G, wpływu poziomu oksytocyny we krwi na interpretację komunikatu "jesteś miłością mego życia", obecnej sytuacji w Tybecie, handlu żywym towarem w Europie, przyczyn niedoskonałości produktów ACME Corporation, dowodach na istnienie paralaks w paralelnej czasoprzestrzeni, oraz że wszystko to marność nad marnościami.


Aha.
Ale jedziesz z kimś czy sama?
Sama, ze sobą.

Sama???? I nie boisz się????
Nie.

Ale czym ty w ogóle tam jedziesz? Samochodem swoim?
Nie. Autokarem, pociągiem, i.

Blog BlackWhiteOmen

Początek. A więc generalnie jest tak, że jutro idę do nowej szkółki – Publiczne Gimnazjum w Baborowie im. Jana Pawła II. 7 nowych osób (pozostałe 14 znam, nawet jeśli do niektórych się nie przyznaję J). Nowe są także niektóre przedmioty. Zapoznam Was z nimi: 1. Geografia (kłaniają się mapy itp. itd.) 2. WOS (ogólnie zanudzanie o naszym popieprzonym społeczeństwie, którego i tak nie da się naprawić!) 3. Chemia (przemilczmy sprawę, nauczycielka przyjaciółką mojej mamy LLL!!!!!!!!) 4. Fizyka (czyli jak Łajka oblała nową latarnię na księżycu firmy ACME). 5. Biologia (po czym poznać, że lama chce nas opluć) 6. Język angielski (do tej pory był tylko niemiecki, w jaki sposób, nie używając języka migowego spytać się, gdzie jest WC :D). SUUUPER, NO NIE?? NIE??!! A WY DZIWNI JESTEŚCIE!!! By Dorota... Pozdroffionka dla: - Pana Lewickigo, mojego przyszłego wychowawcy, nauczyciela matematyki, ks. (to skrót od ksywa, nie ksiądz!!!) KOZA - Madzi, mojej super kuzyny, potocznie KARA$ (prawa autorskie KARA$IA zastrzeżone) - Sztucerka, z którą ja wraz z KARA$IEM prowadzimy bloga. Wejdź: www.romantyczki.blog.onet.pl - Anarchy,.

"Oswoić" to znaczy "stworzyć więzy".

* WYREGULOWAŁAM SOBIE BRWI :-P

* NIE ZADZWONIŁAM JUŻ DZISIAJ ANI RAZU...

NO A SNY... MAM OPOWIEDZIEĆ? JESTESCIE TEGO PEWNI??? NIE, NIE TO CO NORMALNIE :-P TYM RAZEM BYŁO TAK...

* SIEDZIAŁAM SOBIE NA PLACU SOLNYM WE WROCKU, PATRZYŁAM W NIEBO, JESZCZE JASNE :-)

* NAD MOJA GŁOWĄ NAGLE POJAWIŁ SIE STATEK KOSMICZNY RODEM Z KRESKÓWER WARNER BROSA :-P

* Z TEGO STATKU WYSZEDŁ KACZOR DUFFY I WRĘCZYŁ MI STRZYKAWKE Z TLENEM :-))) W RAZIE POTRZEBY WYSTARCZYŁO NIĄ:

I N S T R U K C J A (UZYCIA STRZYKAWKI Z TLENEM ACME):

1) WBIĆ W REKĘ LUB JAKIEKOLWIEK INNE MIEJSCE NA CIELE LUDZKIM,
2) WYCISNĄC ZAWARTOŚĆ :-)

* OBOK KACZORKA POJAWIŁ SIE JAKIŚ UFOLUDEK Z PISTOLETEM, WRĘCZYŁ MI GO :-) I WESZLIŚMY DO STATKU :-)

* COŚ TAM DALEJ BYŁO, ALE JUŻ NIE PAMIĘTAM, WIEM, ŻE FAJNIE SIĘ GRAŁO KASKIEM TEGO UFOLUDKA JAK PIŁKĄ, TAK SIĘ FAJNIE PŁYWAŁO W POWIETRZU... WIECIE, BRAK GRAWITACJI :-P

* POTEM WYRZUCIŁO MNIE SPOWROTEM NA PLAC SOLNY... ALE NIKT NIE ZWRACAŁ NA MNIE UWAGI, JAKBYM NIE ISTNIAŁA.

* WIĘC NAD MOJĄ GŁOWĄ.