O czym chcesz poczytać na blogach?

Acid drinkers

Christ Grinders – recenzje płyt metalowych prosto

Kilka razy przesłuchiwałem płytę i myślałem, że to ciąg dalszy „Hit The Road Jack”, tak to zakamuflowano. Jak się okazało, zespół zrobił to celowo i nagrał tylko część coveru Maidenów. Następny to singlowy „Love Shack”, Absolutne Acidowe Arcydzieło : ) . Będąc szczerym, wykonanie rodaków przypadło mi do gustu znacznie bardziej niż znany mi wcześniej oryginał legendarnego B52s. Może to sprawka Ani Brachaczek z zespołu Biff ? Dziewczyna ma świetny, mocny głos. Przy tym.

Całościowo wyszło lepiej niż ustawa przewiduje. Na płycie są jeszcze trzy inne utwory ( „Detroit Rock City”, „Make No Mistake” i „Fluff” ), lecz są one dość bezpłciowe, traktowane jednym mianownikem i nie przypadły mi do gustu.

Acid Drinkers od pewnego czasu nagrywa całkowicie „poważne” albumu. Nie mam nic przeciwko ( patrz – czady z „Verses of Steel” ), lecz teraz weterani polskiego thrashu przypomnieli nam, za co ich kochamy. A kochamy ich za tą swobodną radochę.

siol blog

Teledysk tatu " all the things she said " - a one wcale się nie całują!!!!! One udają! Juz ja lepiej się całuje z dziewczynami. Ale z drugiej strony przecież nie moga tego robić naprawde bo nie pokazali by tego . hes hes hes uffff W piątek koncert acid drinkers , a ja oczywiście już totalnie nie mam ochoty nigdzie iść. Troche się cieszyłam , że wypije może coś , posłucham sobie , pobędę z Pepe , albo Patrycją , Tiną czy Dominiką. Nevermind ! Cokolwiek nie powiem zostanie użyte przeciwko mnie..

Puppi di Pappi - bloog.pl

Of Rock w Węgorzewie zakończył się 12 lipca nad ranem pokazem sztucznych ogni. Nikt nie zginął
Gwizady tłumnie zjechały do Węgorzewa - niewiele więcej przybyło tu  fanów. Oceansize, Biohazard, Paradise Lost i krajowe - m.in. Armia, KSU, Acid Drinkers. Te marki wymagają 20 tysięcznej publiczności. Podczas bodajże najlepszego koncertu  - występu zespołu Acid Drinkers  publiczność oszalała, nagle w jednym miejscu pojawił się 3,5 tysięczny rozskakany tłum, który nie szczędził.

czyńmy dobro! \,,/,

Taki przebieg. Tak czy inaczej uświadomiłam sobie, jak bardzo tęskniłam za Czechowicami, Czechowiczanami a nawet za Primusem! A rano mieliśmy wyjebaaaaaane, a Żona, gdy otworzyła w końcu oczy, o kurwa, widziała nas. A wiecie czemu? Bo jarzę bina! I Acid Drinkers to nie jest polski klub! To taka prawda rzyciowa z rzyci(a) na gorąco. Słowem: Rzyć nie umierać!
Oczywiście nie ma takiego umierania (to głównie do żony kieruję te słowa), bo w weekend było wesele, o wiele lepsze, niż się.

best Polish live music only on Londoneyetv | polish eye on london

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog


07 kwietnia 2006
Rock Drinkers, Acid Arena XDD czyli innymi słowy koncertowy szał!

Ogłaszam marzec i kwiecień miesiącami koncertów! Wprawdzie były tylko dwa, ale za to jakie! Palce lizać!.

I don't know where it'll end...

Ci pomoc, martwi sie, wspolczuje. A to i tak Ci nie pomoze...

Maj - koneic budy (prawie:), niedlugo wycieczka (jakies 2 tygodnie) i Czas koncertow.
12 Maja - "Mocne Brzmienie" - Koncert Incipit, Spitfire, None i Acid Drinkers. Mnostwo znajomych twarzy, znajomych ludzi, fajne zespoly, SUPER atmosfera. Wszystko skonczylo sie ok.12. Jesli kogos nie bylo, niech zaluje;P

Poza tym w nablizszych dniach NAUKA i KONCERTY - 18,19,20, 22 maja - Kozienalia i.