O czym chcesz poczytać na blogach?

Achtung baby

sluzew-story blog

W strzelnicy.
P.S. Uzupełnienie poprzedniej notki: mowa była o ksiązce "Białe zeszyty" Soni Raduńskiej, do kupienia na Koszykach za jedyne 7,50 zł.
sluzew-story 2004-01-12 13:54:50
skomentuj (0)


achtung baby
Mam zdumiewającą jasność umysłu, ciała tudzież ducha, zatem w związku z powyższym muszę ten stan czym prędzej uwiecznić. A mianowicie:

1. Najwyższy czas na zmianę pracy. Dotychczasowa powoduje, że z moich.Jak to mówi pani Krysia z "Klanu"już sama nie wiem, co jest normalne a co jest nienormalne... W TYCH sprawach, oczywście. Ale skoro obwieściłam przed chwilą, że mam zdumiewającą jasność umysłu, muszę być konsekwentna. Zatem achtung achtung - NIE INTERESUJE MNIE KOLEJNE LECZENIE RAN ZWIĄZANE Z KOLEJNYM ROZSTANIEM... Nie interesuje mnie nic co powierzchowne, nieistotne, zalatujące na kilometr związkofobią. Dość tego. Czas na miłość.

3. Niech.

darc blog


tak właśnie

~~~~

słucham kolejnej absolutnie fenomenalnej i rewelacyjnej płyty

kiedyś była na chwilę i przeszła bez specjalnego przyuważenia choćby wątku

absolutnie fenomenalna achtung baby
u2 i doskonały light my way czyli/i/lub ultra violet


d o s k o n a ł a

kurde

?

mandarynki się skończyły !!!

a kawa ?

.

BLOG trochę inaczej

Właśnie byłem na stronie merlina i tak sobie zobaczyłem co tam się najlepiej sprzedaje z płyt CD. No i tu zdziwienie wielkie bo na 12 miejscu jest U2 z płytą "Joshua tree" (pięć kawałków w Chorzowie z tej płyty zrobiło swoje?), na 26 "Achtung baby", kolejne miejsca 35,36,37 też zajmują płyty U2, a poza tym 43 to najnowsze dzieło "How to dismantle..", tyle w pierwszej pięćdziesiątce (6 płyt czyli ponad 10%) - no i się chłopakom chyba opłaca jeździć po świecie, a ja się.

bouncing_soul

Archiwum
Czerwiec 2004
Lipiec 2004
Zakładki:
Achtung baby
Bart
Gg
All that you can't leave behind