O czym chcesz poczytać na blogach?

Ace of spades

Kto słucha ten głuchnie

Są zespoły, od których wręcz nie oczekuję jakichkolwiek niespodzianek. Nie wyobrażam sobie np. sytuacji, w której Lemmy powie: “A teraz Was zaskoczymy i zamiast Ace of Spades zagramy utwór, którego nigdy nie graliśmy na żywo”.

Gray Matter

Z Gustawem

Jane Jensen przyznała kiedyś, że nigdy nie była w Nowym Orleanie, a przynajmniej nie odwiedzała go przed napisaniem Sins of the Fathers. Ciekawe, czy udało jej się zobaczyć to miasto, zanim zdewastował je huragan Katrina. Ja nie zdążyłam i bardzo żałuję, bo wciąż nie odbudowano go ze.

The eve of Games Convention I do not expect any revelations this week.
 
My image of Gray Matter has not changed much since August 2006. I still picture Samantha with the Ace of Spades on her neck (see above) and I want to play the game because two years ago I saw a very intriguing three-minutes presentation of a storyboard (see below). Will GC 2008 make.

Just another cigarette, staring at the moon. Then I'm heading off to bed, sleeping without you... - Onet.pl Blog

Saula.
- Co tak mało? – stęknął Mulat dostając jakieś drobniaki.
- Powinieneś być zadowolony, że nie każę Ci płacić z własnej kieszeni, więc nie jęcz, bo kaleczysz moje uszy.
    Chłopak pod gęstą warstwą loków zapewne.

Shuffle it all
Bad obsession
My Michelle
So Fine
Doctor Alibi
Ace of Spades
Wokół sami lunatycy
No more tears
Paranoid
Hellraiser
Iron man

Christ Grinders – recenzje płyt metalowych prosto

Jednym mianownikem i nie przypadły mi do gustu.

Acid Drinkers od pewnego czasu nagrywa całkowicie „poważne” albumu. Nie mam nic przeciwko ( patrz – czady z „Verses of Steel” ), lecz teraz weterani polskiego thrashu przypomnieli nam, za co ich kochamy. A kochamy ich za tą swobodną radochę płynącą z gry. Na „Fishdick Zwei” jest kilka.

Acids kontynuacji coverowego albumu „Fishdick” z 1994 roku. Album przeszedł do historii, znalazło się na nim kilka przednich przeróbek – świetny N.I.B. Black Sabbath, Ace of Spades Motorhead czy Another Brick In The Wall Pink Floydów – a także dwa utwory premierowe ) zacny tytuł „Fuckin’ The Tiger i ballada o tytule… Balada ). W pamięć.