O czym chcesz poczytać na blogach?

Acapulco

Meksyk - Onet.pl Blog

Acapulco leży na wąskiej nadmorskiej równinie, ciągnącej się wzdłużBahía de Acapulco przez 11 km. Znajduje się ono 400 km od miasta Meksyk.

Jestnajstarszym z nadmorskich kurortów Meksyku, a turystyka była i jestnajważniejszym źródłem utrzymania jego mieszkańców. Nazwa "Acapulco"natychmiast przywołuje skojarzenia z białymi plażami, gigantycznymihotelami , bogatym życiem nocnym, oraz niezwykłymi nurkami z LaQuebrada, skaczącymi ze wzgórza w rozpadlinę, w której kłębią sięmorskie fale.
Dla lepszej orientacji turystów, Acapulco jestpodzielone na trzy strefy: Acapulco Naútico (Acapulco Morskie), czylinajstarsza, zachodnia część miasta; Acapulco Dorada (Złociste),położone wokół zatoki na wschód od Playa Hornos; Acapulco Diamante(Diamentowe), najbardziej nowoczesna, luksusowa część turystyczna pełnahoteli, dyskotek i drogich sklepów.
Ponieważ plażowanie to zajęcienumer jeden w Acapulco, warto odwiedzić którąś ze znanych plaż: Hornos,Hornitos, Condesa lub Icacos. Dojazd do tych plaż jest bardzo łatwy: wtym rejonie co chwila kursują autobusy komunikacji miejskiej. PlayaCaleta i Playa Caletilla to dwie niewielkie, osłonięte plaże napołudniowym brzegu Peninsula de las Playas. Pełno tu rodzin z małymidziećmi, jako.

CuDoWnI aKtOrZy Z tElEnOwElI mArInA - Onet.pl Blog

Coś stanie się Czuyowi. Mimo wszystko wciąż nie podają w radiu imion osób które zaginęły tylko to że byli to chłopak i dziewczyna. Także Marina w więzieniu czuje że dzieje się coś złego z Czuyem. I nareszcie widaomo że napewno zaginęli Czuy i Silvia. Blanca mówi o tym Luper która boi się o syna. Tymczasem zapada wieczór, a Czuy i Silvia wciąż szukają wyjścia. Nagle czuy wpada do jeziora i zaczyna się topić. Silvia nie wie co zrobić. w końcu profesor Oropoessa i Alarcon wraz z pomocą znajdują Silvię. Nadal szukają Czuya. Silvia mówi swojemu ojcu coś strasznego. Mowi że Czuy ją zgwałcił. Znajdują także i Czuya. Patty jest już gotowa do powrotu do Acapulco. Żegna się z lekarzem. Guillermo mówi Patty że Rosalba ma jej jeszcze coś do powiedzenia. Rosalba po wielkich trudach mówi Patty że wysłała jej rodzicom fax że Patty umarła na stole operacyjnym.

 

Według mnie Silvia oskarżyła Czuya o gwałt gdyz wiedziała że czuy nadal kocha Patty, a ona żyje i wróci do Acapulco. Ale w końcu Patty wraca :) I zacznie się coś sensownego.

 

*Ocenka bloga*

Dziś oceniam blog www.phoebe-halliwell-czarodziejki.blog.onet.pl

pierwsze wrażenie: 18/20p.

opis:

::EDDIE OWNLOG::

Dzień Kobiet


Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom moc najserdeczniejszych życzeń! :)

08.03.2012 :: 11:00
Komentuj (0)


O Kasandrze i „Buncie”


      Przejrzałem powstałą część powieści „Bunt androidów”. Po dynamizujących akcję drobnych uzupełnieniach tekst liczy sobie obecnie ok. 175 ss znorm. mpsu. Tych jedenaście rozdziałów tworzy zwartą całość. Jest to swoisty blok, związany z postacią demonicznej Kasandry, mogący już od biedy grać rolę gotowej acz niewielkiej powieści. Tym niemniej nie zamierzam spocząć na laurach.

15.03.2012 :: 15:00
Komentuj (0)


Olga w Acapulco


…czyli początek dwunastego rozdziału „Buntu androidów”


      Zmaterializowała się w kępie zieleni w pobliżu wysokiego Casa Inn Hotel Acapulco, mieszczącego się przy Avenida Costera Miguel Alemán 2310. Było stamtąd sto metrów do plaży. W recepcji nie robiono jej trudności, występowała jako obywatelka USA i okazała paszport amerykański oraz kartę turystyczną, więc w mig znalazła się w zarezerwowanym dzień wcześniej apartamencie typu Studio with Kitchenette. Wnętrze było przestronne i estetycznie urządzone. Cieszył ją balkon z widokiem na morze. Pomyślała, że Apollo zadbał o to, by niczego jej nie.

Życie jak życie rozmaicie się plecie - Onet.pl Blog


- Wyrodna - syknął - a czemu już przyjechałaś - zapytał.
- Bo mnie Mariusz wysłał, powiedział, że jak skończy się sezon to przyleci - odpowiedziała.
- I co sam jest - zadawał dalej pytania.
- Nie, Karolina jeszcze jest przez 3 dni, a potem sam - zerknęła na telewizor.
- To ja lecę do szwagra, wyrwiemy jakieś laski - zaczął się śmiać.
- Tak, jasne kaleko - prysła śmiechem.
Zaczęli się śmiać.
- Magda ty mi jeszcze nie powiedziałaś co dostałaś od Mariusza prezent pod choinkę - przypomniał sobie.
- Hehe, no więc tak to - pokazała na łańcuszek wiszący na szyi.
- I tyle - zapytał zdziwiony.
- Nie i jeszcze mieszkanie w Acapulco - dodała z satysfakcją.
- A to fajnie - uśmiechnął się - CO???GDZIE??? W ACAPULCO!!! - krzyknął.
W tym czasie to salonu weszły Wiktoria z małą i Kasia.
- Cześć, weszłyśmy po było otwarte - powiedziała Wiki.
- Pukałyśmy, ale Marcin wtedy krzyczał - zaśmiała się Kasia.
- Hehe, Magda ty to potrafisz - chichotała Wiki.
- Tak, jakbyście usłyszały co mój szwagier dał pod choinkę to byście same krzyknęła z przerażenia.
- No właśnie Madzia co dostała, bo jeszcze się nam nie pochwaliłaś.
- No więc, łańcuszek i mieszkanie w Acapulco - uśmiechnęła się, biorąc małą na ręce.
- CO?????GDZIE???W ACAPULCO??!!! -.