O czym chcesz poczytać na blogach?

Acai

biosfeera blog

orzeszkami pinii – 16zł

The Sweetest Thing – owsiane placuszki podawane z pieczonymi bananami 

i orzechami włoskimi, skropione syropem klonowym – 25zł

Acai koktajl  koktajl z brazylijskich jagód acai z dodatkiem jogurtu waniliowego – 19 zł 

Acai smoothie 

Betterware

Pięknej skóry.

 

Skąd zatem czerpać antyoksydanty?

Najbogatszym źródłem są owoce i warzywa w kolorach tęczy: fioletowe, czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone. Ich wartość pod kątem zawartości antyoksydantów określa się wskaźnikiem ORAC. Najwyższe wartości wg tej skali posiadają: acai, borówka amerykańska, goji, granat, mangostan, noni, rokitnik i żurawiny. Dość egzotyczne dla Polski.

Dlatego powstał sok MEGA LIFE we współpracy Betterware z Uniwersytetem Medycznym w Warszawie. MEGA LIFE to sok z 10 owoców o wysokich wartościach antyoksydacyjnych, każdy owoc ma inne właściwości antyoksydacyjne – efekt synergii, nie musisz kupować kilku jednorodnych soków by cieszyć się działaniem najbardziej wartościowych owoców, wzbogacony glukozaminą.

Moja historia choroby - Propozycja współpracy

Bioslone- rozne mikstury oczyszczajace
Http://www.flavonklub.info/aktualnosci/active
Jestes tym, co jesz!
Medycyna Komórkowa część 1 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób
Nowotwory.blox
Przychodnia wykres przezywalności po leczeniu raka płuc
Toksyny
Przepisy kulinarne
Ale pyszne
Dieta odchudzajaca
Magia w kuchni
Weganizm - różne np łazanki
WEGANIZM I ZDROWIE
Sklep
Bazarek.pl
Ekozdrowie.abc24
Graviola
Jagoda acai
Natura24
Pestki.

Skuteczne tabletki na odchudzanie

Doświadczalnie i to zgodnie z wymogami przeprowadzania tego typu badań.
Hoodia dodatkowo stymuluje nieco naszą aktywność, a wzbogacona o inne składniki (zieloną herbatę) może też poprawić metabolizm.
Stosując Hoodię nie ma potrzeby sięgania po jakieś szczególne diety, bo na dietę przechodzimy niejako samoistnie. Dzięki Hoodii zjadamy mniej pożywienia i chudniemy, przy jej pomocy możemy zredukować kaloryczność posiłków nawet o 1000 kcal (sumaryczna kaloryczność posiłków przyjmowanych w ciągu dnia).

Skuteczne tabletki na odchudzanie z jagodą Acai

Jagody Acai wzbudzają sporo kontrowersji. Jedni uznają je za cud natury, inni sądzą, że to kolejna typowa reklamowa ‘ściema’. Tymczasem prawda jak zwykle leży gdzieś pośrodku. Jagody Acai pochodzą z puszczy Amazońskiej. Rosną tam i od wieków stanowią główny pokarm tubylców i to głównie ludzi biednych. Poza tym w tamtejszej medycynie ludowej uznawane są za panaceum, czyli lek dobry na wszystko. Wystarczy wspomnieć, że olej pozyskiwany z Acai jest doskonałym środkiem na biegunki, a olejek ten składa się z nienasyconych kwasów.