O czym chcesz poczytać na blogach?

Ac dc highway to hell

Skomercjalizowany świat Thomasa Levitta - Onet.pl Blog

Głupia, wredna, nie śpi, żałosna, wkurzająca i się ruga.


Opowiadanie
"Komercjalizacja" to ciekawa sprawa. Należę do serii Englishtime. Szczerze mówiąc, nie jest to ambitne, zaplanowane. Daje mi czas żeby odetchnąć. Jest miłym.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Ulka(treść i ilustracje);
 

Rodzina Potter- życie magicznej rodziny - Onet.pl Blog

Mężczyzna o  dobrym sercu. Prowadzi  spokojne życie ze swoją  żoną Rose i córką Julią.  Auror i szukający  reprezentacji Anglii.  Kochający ojciec, wierny  swoim ideałom. Dawny  Gryfon.

- Należę do Serii Rowling [www.rowling.blog.onet.pl]. Fabuła naszych opowieści zgadza się tylko do 5 tomu HP;
- Poniższe opowiadanie to jedynie fanfic. Nie jestem żadnym z bohaterów, nazywam się Agnieszka. Jestem otwarta na wszelką krytykę,.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Rose :)(treść i ilustracje);
 

"W życiu piękne są tylko chwile" - Onet.pl Blog

M.in. za pioniera muzyki hardrockowej i heavymetalowej wraz z grupami Black Sabbath i Led Zeppelin

AC/DC  parokrotnie zmieniało skład zespołu przed wydaniem swojego pierwszego albumu, High Voltage, w 1975 roku. Skład grupy stał się.

I stał się pierwszym (i jedynym jak dotąd) albumem zespołu, który osiągnął 1. pozycję na krajowym zestawieniu w Stanach Zjednoczonych. W 1983 roku, AC/DC zwolniło wieloletniego perkusistę, Phila Rudda, i wybrało na jego miejsce Simona Wrighta. W latach 80. spadła popularność AC/DC, lecz albumy.Do zespołu basisty Cliffa Williamsa, który zastąpił Marka Evansa. W 1979 roku, zespół nagrał jeden ze swoich najpopularniejszych albumów, Highway to Hell, który jest także ostatnim nagranym z wokalistą i współautorem utworów, Bonem Scottem, zmarłym 19 lutego 1980 po nocy spędzonej na intensywnym.

Hell ain't a bad place to be

White;">Ale powrót na stare śmiecie, po miesięcznej przerwie, to dla młodego faceta nie tylko chłodne załatwianie biznesowych obowiązków. To także, a może przede wszystkim, wycieczka sentymentalna. Aż trudno mi uwierzyć, że zaledwie po miesiącu szkolnej absencji, nie mając perspektyw na.

Do „Ośrodka Szkolnego Przymusu Społecznego”, jest w stanie błagać na kolanach, żeby otwarto mu bramy piekieł. Na, ale przecież wiadomo, że Hell ain’t a bad place to be…

Od nowa. Ostatecznie swoją obsesję znalazłem po wyjściu z sali gimnastycznej, stojącą na korytarzu w pozie „jestem młoda buntowniczka, nie podchodź bo pogryzę”. Nie podszedłem, zaczaiłem się natomiast gdzieś z boku i obserwowałem. W końcu jakaś nagroda za dwie godziny na dusznej sali.

 Utwór pochodzi z płyty Let there be rock wydanej przez AC/DC w 1977 roku. Krążek ten jest jedną z najlepszych płyt „elektryków”, utrzymany w surowym, rockowym klimacie, od pierwszej do.

Jednego z rockowych antychrystów, palec Boga upomniał się o niewiernego, który śmiał śpiewać: „I’m on the highway to hell…” Złośliwi mówili : „Teraz to na pewno on jest in hell”. A wtedy, niczym celna.