O czym chcesz poczytać na blogach?

Abu dhabi sport

Rajdy Samochodowe

Jest OK, ale muszę chyba jeszcze odrobinę wyprostować prawą nogę… Druga pętla etapu rozpoczęła się dla reprezentantów Peugeot Sport Polska Rally Team dość pechowo – musieli na odcinku wyprzedzać startujących przed nimi braci Bębenków, których.Super 2000. Różnice są jednak minimalne. Warto przypomnieć, że w myśl regulaminu mistrzostw kraju, do końcowej punktacji nie liczy się najsłabszy wynik uzyskany w jednym z rajdów w ciągu roku. 5. Rajd Lotos Baltic Cup wygrała załoga Leszek Kuzaj i Robert Hundla (Peugeot 207 Super.

 • Tagi

  Abu Dhabi Desert Challenge aleksandra kajetanowicz autoguard autoklub automobilklub polski baja polonia barbórka warszawska cross country dakar.

 • czasomierze

  30 Maj 2011 - Posted by czasomierze | - " C " jak Candino, czasomierze i ich twórcy, zegarki i sport | aktywnie spędzający czas, Candino, czasomierze, czysta energia, energia słoneczna, Festina, katamaran, markowe zegarki, PlanetSolar, podróż dookoła świata, zegarki szwajcarskie

  Z portu Monako i kierując się na zachód. Od 244 dni łódź kontynuuje swoją podróż. W dużych miastach portowych jak – Miami, Cancun, Brisbane, Hong Kong, Szanghaj, Singapur, czy Abu Dhabi – są organizowane dłuższe postoje wykorzystywane do promocji projektu i odnawialnych źródeł energii, głównie słonecznej. Obecnie MS TÛRANOR

  Galeria Typów

  Jako zmiennika Wlazłego (który jak wyżej, ale wręcz przeciwnie - że rację ma). Jeszcze inni dowodzą, że kiedyś było inaczej, i lepiej i nikt nie grymasił, a teraz to delikatni jacyś ci sportowcy. Tu zresztą też łacińska maksyma ma zastosowanie, bo znajdą się i tacy, co powiedzą, że kiedyś obciążenie sportowca zawodowego było jednak mniejsze. Bo było.

  Nawet.2007/2008 wydał raptem 62 mln euro, a przed obecnym okazał się prawdziwym skąpcem i wydał tylko 30,5 mln euro.
  Ale Abramowicza już ktoś zluzował... 1 września 2008 roku grupa Abu Dhabi United Group Investment and Development Limited przejęła Manchester City. Transakcja opiewała na 200 mln funtów. Jej właściciel, szejk Mansour bin Zayed Al Nahyan jest kibicem futbolu..

  Formuła 1 - Onet.pl Blog

  Niedawno na torze zginął 33-letni kierowca Indy Car- Dan Wheldon. Tydzień później na Sepang stracił życie Marco Simoncelli, startujący w MotoGP. To smutne wiadomości dla całego świata sportów motorowych. W takich chwilach dostrzegamy, jak wielkie ryzyko podejmują zawodnicy, ścigając się.

  Ponadto na jaw wyszły nowe informacje dotyczące tragicznej śmierci skoczka.

  Sam dużo od siebie wymagał. Był wówczas wicemistrzem świata i marzył o mistrzostwie. Popełnił dużo błędów, ale w końcówce sezonu "sprężył się" i w emocjonującym finale sezonu w Abu Dhabi został Mistrzem Świata.

  W sezonie 2011 znacznie się uspokoił i dojrzał. Był bardzo szybki i zdeterminowany. Świetny kierowca w świetnym.