O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Abu dhabi

Milka Jung

jurek

Francuzi chyba dużo mocniej zbudowali swoją łódkę,no i Puma mimo wcześniejszych doświadczeń z masztem też chyba mocniejsza.Za to co się wyprawia na Abu Dhabi to już walka o życie,co prawda trzeba przyznać ,że dzielni chłopcy.Powinni reklamować towar ,ma przecież wady ukryte,stocznie powinna zwrócić kasę,o odszkodowaniu za ryzyko utraty życia nie wspomnę.Tego typu naprawy i szkody to jest dopiero odjazd!Trzymajmy kciuki aby tylko dopłynęli.

Odpowiedz

Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt - bloog.pl


Zapraszamy do BIBLIOTEKI po kwietniowy, ciekawy numer magazynu "PODRÓŻE", a w nim: "Hiszpania, sprawdzone miejsca w Andaluzji, na Ibizie i Majorce", "Rowerem po Gotlandii", "Odkrywamy południe Francji" czy "Nieznane zakątki Torunia".

 

Zapraszam także do obejrzenia kolejnej serii zdjęć z mojego styczniowego urlopu w Abu Dhabi, stolicy Emiratów Arabskich. Jest to miasto położone na wyspie w Zatoce Perskiej. Większość zdjęć wykonałam spacerując po słynnej promenadzie Abu Dhabi Corniche, miejscu wypoczynku mieszkańców miasta. Corniche to 14 kilometrowy deptak cięgnący się wzdłuż turkusowego morza pełen zielonych palm, krzewów i kwiatów. Fontanny i ławki zachęcają do.

SCHERZINGER - Twoje źródło informacji o Nicole Scherzinger & PCD - Onet.pl Blog

· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

» Grand Prix Abu Dhabi

Jest to kolejne bardzo krótkie nagranie z Grand Prix Abu Dhabi.

 

» Wymianka 5-10 [max.2]

» Zamówienia [max.1]  >cennik<

 

Robert Kubica-najlepszy Polski kierowca wyścigowy! - Onet.pl Blog


GP Abu Dhabi: dublet Red Bull Racing

 

Ostatni wyścig sezonu 2009 zakończył się dubletem zawodników Red Bull Racing. Zwyciężył Sebastian Vettel przed Markiem Webberem. Na najniższym stopniu podium stanął mistrz świata - Jenson Button. Robert Kubica.

Abu dhabi sport

czasomierze

30 Maj 2011 - Posted by czasomierze | - " C " jak Candino, czasomierze i ich twórcy, zegarki i sport | aktywnie spędzający czas, Candino, czasomierze, czysta energia, energia słoneczna, Festina, katamaran, markowe zegarki, PlanetSolar, podróż dookoła świata, zegarki szwajcarskie

Z portu Monako i kierując się na zachód. Od 244 dni łódź kontynuuje swoją podróż. W dużych miastach portowych jak – Miami, Cancun, Brisbane, Hong Kong, Szanghaj, Singapur, czy Abu Dhabi – są organizowane dłuższe postoje wykorzystywane do promocji projektu i odnawialnych źródeł energii, głównie słonecznej. Obecnie MS TÛRANOR

Rajdy Samochodowe

Jest OK, ale muszę chyba jeszcze odrobinę wyprostować prawą nogę… Druga pętla etapu rozpoczęła się dla reprezentantów Peugeot Sport Polska Rally Team dość pechowo – musieli na odcinku wyprzedzać startujących przed nimi braci Bębenków, których.Super 2000. Różnice są jednak minimalne. Warto przypomnieć, że w myśl regulaminu mistrzostw kraju, do końcowej punktacji nie liczy się najsłabszy wynik uzyskany w jednym z rajdów w ciągu roku. 5. Rajd Lotos Baltic Cup wygrała załoga Leszek Kuzaj i Robert Hundla (Peugeot 207 Super.

  • Tagi

    Abu Dhabi Desert Challenge aleksandra kajetanowicz autoguard autoklub automobilklub polski baja polonia barbórka warszawska cross country dakar.