O czym chcesz poczytać na blogach?

Abonament rtv

ochrona

Zobacz wszystkie komentarze »

Tagi: Andrzej Lepper, Samobójstwa, Prokuratura

12:35, bloxuy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 22 listopada 2011
Abonament rtv razem z rachunkiem za prąd?

Abonament rtv razem z rachunkiem za prąd?

Wirtualna Polska | 21.11.2011 | 13:24

 


(fot. AFP / Philippe Huguen / AFP / Philippe Huguen)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pracuje nad nowymi formami ściągania abonamentu. Priorytetem ma być zmuszenie do płacenia osób, które dziś nie mają.

GOLDIE GOLD G G

 • piątek, 20 stycznia 2012
  • ABONAMENT RTV

   Witajcie moi fani!

   Zwracam się do was z prośbą o opłacanie abonamentu Radiowo-telewizyjnego. Pomaga ono realizować plany dotyczące cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). Wejdź na stronę www.placeabonament.pl i wesprzyj tą akcję już dziś! Miłego oglądania!

 • anormalday

  Udać się na najbliższą pocztę. Tam wydana zostanie nam książeczka, a my staniemy się pełnoprawnym użytkownikiem telewizora, czyli będziemy musieli opłacać abonament rtv. Na jednym z serwisów znalazłam bardzo ciekawe stwierdzenie: „Opłata abonamentowa daje bowiem prawo do korzystania z danego odbiornika rtv”. Nie wystarczy zatem, że zapłaciliście za urządzenie, bez rejestracji nie macie prawa z niego korzystać lub taka jak ja korzystacie z niego nielegalnie. Muszę przyznać, że jest to zdanie wyjęte rodem z jakiegoś ponurego żartu rodem z PRL.

  Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
  Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla emeryta, OSZCZĘDNOŚCI i oznaczony tagami abonament RTV, kto nie musi płacić abonamentu RTV. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  Osiwiony | prawie oświecony

  Bym odpuścił.

  Krzysztof Narożny, dyrektor Gimnazjum nr 2 w Puszczykowie, został we wtorek po lekcjach w szkole, by porozmawiać z reporterem “Gazety”. Ale kiedy przedstawiliśmy mu podejrzenia, że 15-latek był dręczony przez szkolnych kolegów,.

  11 odpowiedzi na „15 latek popełnił samobójstwo przez.