O czym chcesz poczytać na blogach?

Abit

Andziorka Blog

Głównych

(czasem do ściągnięcia odpowiedniego sterownika wymagana jest wiedza, jaki chipset w naszej płycie zastosowano – należy więc ponownie użyć programu Everest)

(na ich stronach znajdziemy m.in. sterowniki do chipsetów; zintegrowanych kart dźwiękowych i graficznych; BIOSy – przy nich zachowujemy szczególną ostrożność! Wgranie niewłaściwego BIOSu może uszkodzić płytę główną! ; czasem również oprogramowanie działające w środowisku systemu operacyjnego; etc.)

1. AbitLINK (po lewej w sekcji Pliki do pobrania klikamy na odpowiednią kategorię, potem pozostaje nam wybrać odpowiedni Socket i nasz model płyty głównej, potem wybór pliku do ściągnięcia)
2. ASRockLINK (znajdujemy naszą płytę główną, po czym po prawej stronie klikamy na Download Page)
3. Asus- LINK (wybieramy Motherboards,.

uważam, że morze jest za duże... - Onet.pl Blog

Zapraszam wszystkich (wiek nie gra żadnej roli) na sobotni DKF, godzina 19, cinema city plebania, przy parafii Św. Kazimierza, NOWY EKRAN!!! Oglądamy DEKALOG, zeby było normalnie, zaczynamy od 1:) potem tradycyjnie dyskusja. Do zobaczenia!

7 farmazonów

08 lutego 2006
pa!

Za chwilę wyjazd do małej alpejskiej wioski:P Gdyby mi się chciało jak mi się nie chce. No cóż myślę, że będzie dobrze. W końcu jadę w dobrym towarzystwie:) Do przeczytania w poniedziałek.

Pozdrawiam moją siostrę w Londynie (biedna śniegu nie widziała w tym roku) i wszystkich którzy mnie tutaj odwiedzą, chociaż na chwilę.

Na koniec niestety smutne wiadomości: http://abit.gda.pl/pawel/ tak to już jest, że radosne chwile przeplatają się z tymi smutnymi,.

caotica ana | unpredictable chaos..

  And recreation for me is over and my head is full of “unpredictable chaos”, and troubles about boys, money, family, flatmates, jobs, near future but it is SO refreshing to havemet someone like you. i wish I could understand Polish, i wouldnt mind to learn actually but seems taugh (like climnbing perhaps?? :) it is all a question of trying.

  I admire your will to travel, and to try to get a better person and resolve your doubts How is the dynamic group going”?

  It is long time since I have not updated my profile in myspace, i frgot my keys!! and my blog is also abit abandonmed . i dont trust myself, my value so i get bored about mysef it can be probably that but thanks for reading me.

  I really hope I can meet you in barcelona or madrid or somewhere in between.

  I love the snowy mountains.

  You are young and you manage three languages so far, well done annuska :)
  A big kiss.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

miskoala.blog.pl

Im gryźć pokarm. Clarry otrzymywał zmiksowane eukaliptusy i wysokokaloryczne płyny. To pozwoliło mu żyć o kilka lat dłużej. Pierwsze oznaki zaawansowanego wieku zaczął ujawniać w zeszłym miesiącu, m.in. tracąc na wadze. Był też trochę zapominalski. - Miał jednak dość wigoru, by wspinać się po drzewie - wspominają go opiekunowie.


A to jego zdjecie :P


A to zdjecie mojego qmpla :)
miskoala 2004-03-24 14:51:52
skomentuj (1)


Marzenie każdego gracza ...
Firmy Abit, Kingston i ATI pokazały na tegorocznych targach CeBIT skonstruowany wspólnie komputer, który mógłby przyprawić o szybsze bicie serca niejednego amatora zaawansowanych graficznie gier komputerowych. Sercem maszyny jest procesor Pentium 4 o prędkości 3,4 GHz, który wspiera 512 MB najnowocześniejszej pamięci DDR II oraz szybki dysk twardy o pojemności 160 GB. Za wyświetlanie obrazu odpowiedzialna jest karta graficzna ATI Radeon 9800XT z 256-megabajtowa pamięcią. Wyjątkowo sprawną pracę systemu ma zapewniać specjalny wydajny system chłodzenia procesora i karty. Ten.