O czym chcesz poczytać na blogach?

Abigail

Vampires & Werewolfs - Abigail Lester Story - bloog.pl

- ... tak po prostu oznajmiasz, że się zjebał, tak? Rączki już całkowicie do tyłeczka przyrosły?

            Mężczyzna zorientował się, o co chodzi Lester, i zaoponował:

            - O nie! Ja się nigdzie bez mojego wózka nie ruszam! Wiesz, ile jest mi broni potrzebnych? Kusza, strzały, fiolki z trucizną z wilczego ziela, srebrne kule, wyrzutnia... Oprócz tego mapy, księgi...

            - Nie wmówisz mi, że wszystko ci potrzebne - przerwała wyliczankę Abigaile.

            - Być może, ale na pewno ułatwiłoby nam wędrówkę i...

            - Nie będziemy się z tym swoim wózkiem rozbijać nad przepaściami i po bagnach. Bierze tę swoją ulubioną, cholerną kuszę i idziemy - nie czekając na odpowiedź, wampirzyca skierowała się na wąską ścieżkę biegnącą w głąb lasu.

            Bill pokręcił głową, wcisnął do kieszeni starożytny niemal rewolwer wraz z małym zapasikiem naboi i jedną fiolkę eliksiru,.

Dom porośnięty bluszczem - bloog.pl

Zęby. Pielęgniarka mocno złapała za przedramię dziewczyny, a pan Knap szybkim i zdecydowanym ruchem nastawił kość.
- Boże co za rzeźnia - Powiedział patrzący na to wszystko chłopak.
- No jestem pod wrażeniem, nastawianie wybitego palca holernie boli, a ty nawet nie pisnęłać... - Podsumowała pielęgniarka
- Ty młody spadaj juz na lekcję
- Ale ja krwawię
- Dziewczyna tu bardziej cierpi, a nie narzeka.
- Dobra już idę. - Chłopak wyszedł z sali. Pielęgniarka posmarowała jej nadgarstek maścią i zawinęła bandarzem elastycznym, potem kazała zgłosić się jutro na długiej przerwie. Po tym wszystkim, Abigail razem z wychowawcą wrucili na boisko, gdzie dziewczyny ledwo szły z wyczerpania. Jedynie Estera i Małorzata dalej biegły jakby nigdy się nie męczyły. Abigail usiadła na ławce i czekała jak reszta grupy zakończy "morderczy marsz", nauczyciel rozkazał ustawić się wszystkim w dwószeregu. Po czym nakazał Monice i Karolinie przeprosić Abigail, i zagroził, że jeśli to się znowu powtórzy to wylądują u dyrektora.
Po szkole, w drodze do domu, dziewczyny komentowały całe to zajście na w-fie, Estera uprzedziła, że trzeba będzie mieć się na baczności, bo snopki skoro juz zaczęły, to napewno nie dadzą nam spokoju,

Żyjąc z Bogiem | ..aby i oni w nas jedno byli…

Nabal niegrzecznie odmówił. Dawid wpadł w gniew i wydał rozkaz, by jego wojownicy poszli pozabijać Nabala i jego służbę.

Jednak jeden ze sług Nabala usłyszał jak on odmówił Dawidowi i doniósł o tym Abigail. Dał dobre świadectwo o Dawidzie i jego wojownikach. Poprosił Abigail, by rozważyła i obmyśliła co zrobić, gdyż zguba Nabala i jego domu jest pewna…

Abigail wzięła co miała pod ręką do jedzenia, załadowała na osły i poszła. Nabalowi jednak nic o tym nie powiedziała.

W drodze spotkała się z Dawidem, który już wyruszył, aby zabić Nabala i wytracić wszystkich mężczyzn z jego domu.  Zobaczywszy go Abigail – pokłoniła się Dawidowi i w swej pokorze prosiła go, by wybaczył Nabalowi. Wzięła jego winę na siebie i prosiła Dawida, by powstrzymał się od przelewu krwi, gdyż to było hańbą przelewać krew w czasie pokoju. Podarowała mu też przyniesione pożywienie.

I rzekł Dawid do Abigail: Błogosławiony Pan, Bóg Izraela, który cię wysłał dzisiaj na spotkanie ze mną.  I błogosławiona twoja roztropność, i błogosławionaś ty, że powstrzymałaś mnie dzisiaj od przelewu krwi i ratowania siebie swoją własną ręką.  Lecz jako żyje Pan, Bóg Izraela, który powstrzymał mnie od wyrządzenia ci krzywdy; gdybyś.

Prawo pożądania, najwięcej streszczeń, fotek itp. Zajrzyj!!! - Onet.pl Blog

Kilka godzin w restauracji. Salvador nieprzychodzi. Rebeca wraca do domu. Spotyka Waltera i w gniewie wyznajemu, że próbuje zdobyć Salvadora. Nazajutrz Rebeca w ataku złości groziSalvadorowi, że zdradzi światu fakt istnienia indiańskiej żonySalvadora. On w tym momencie wyciąga z torby bukiet róż i ofiarowuje gojej z przeprosinami. Rozbroił tym Rebekę. Salvador ofiarowuje też różęValerii jako dowód serdecznych uczuć.

odcinek 85

Angelachce wyjechać do Europy. Jest rozczarowana Antoniem. Salvador namawiają, żeby została i stawiła czoło Andresowi i Isabel. Abigail pakujesię. Wie, że razem z synami musi odejść z domu. Matilda świętuje swojezaręczyny w restauracji Gaitany. W tym czasie Moncha poraża prąd iSalvador wiezie go do szpitala. Rebeca wyznaje Salvadorowi miłość. Chcez nim być. Jest zdesperowana. Moncho szybko dochodzi do siebie.Salvador namawia Cantalicię, żeby wróciła do domu, na wieś. Cantaliciajest przekonana, że Salvador wróci tam razem z nią. Do Felipeprzyjeżdża ojciec Jacobo. Za wszelką cenę chce odnaleźć Cantalicię.

odcinek 86

Wdomu Donoso wciąż słychać muzykę z zamkniętego gabinetu..

Ci, co tworzą tę historię - Onet.pl Blog

Przyznać do tego,że okropnie boi się ciemności. Niespodziewany ciąg dziwnych zdarzeń odmienia jej życie, a ona sama w końcu może nazwać siebie szczęśliwą.


  


Jamie Lorrain – dwudziestopięcioletni kuzyn Abigail. Jest dla niej niczym starszy brat. Właściciel klubu w Port Angeles. Maniak sportowy o niewyczerpanym zapasie poczucia humoru. Tak jak żartować kocha też jeść. Po tym, jak Abigail wprowadza się do jego domu udaje troskliwego tatusia czym strasznie wkurza swą kuzynkę. Gdy trzeba potrafi być pomocny. Twierdzi, że jego dziewczyną jest gitara, którą odziedziczył po zmarłym ojcu.


  


Caroline Lorrain – ciotka Abigail. Starsza siostra matkigłównej bohaterki. Po śmierci ukochanego męża (po którym odziedziczyła sporymajątek) porzuca swoje dawne.