O czym chcesz poczytać na blogach?

Abduction

justin-siteweb.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

 Instagram 
 Pojawiły się nowe zdjęcia na istargram .Oczywiście wszystkie zdjęcia są śliczne ale jednak najbardziej podoba mi się zdjęcia na którym widać twarz Justina Biebera zrobił słodką minę ( można to zobaczyć jak się wejdzie tutaj - i powiększy zdjęcie )  
  
        
Others Pictures > Photos Personnelles > Instagram
Sabina ;) (11:59)
11 komentarzy
062 . Justin na premierze filmu " Abduction "

TAYLAUTNER ● Twoje Najlepsze Źródło Informacji o Taylorze Lautnerze ● - Onet.pl Blog

. W którym uczestniczyli aktorzy "Zaćmienia".

                                                                                  -> “Abduction” Fighting, Swimming, and Riding.
                                                                        Strona MTV udostępniła na swojej.

Blog 187Paulina

Komentarzy: 0 Pa,pa kochany 2011-01-18  

Komentarzy: 0 Którą dziewczynę Taylor Lautner ma wybrać???? 2011-01-18 Nie ma już złamanego serca i znowu się zakochał. Tymczasem jego była chce, żeby  do niej wrócił!!!!!!!!!!!! Komu uda się zdobyć Lautnera???


Lily Collins i Taylor poznali się zeszłej jesieni. W czerwcu zaprosił ją na premierę ,,Zaćmienia"  w Los Angeles. W przyszłym roku będzie można ich zobaczyć w filmie ,,Abduction"!!

Razem dotrwamy do następnego dnia.

Poprawić.


Wszystko co potrzebujesz, masz w zasięgu ręki, nie narzekaj, tylko działaj.


 


ps. padam juz ze zmeczenia..

560 @ 2011-05-29

Pomyślałam sobie nagle, że gdzieś tam, szalenie daleko, biegnie normalnie nasze życie, że wszyscy mnie prześcigają, zostawiają za sobą, że coś osiągają, zdobywają, idą coraz szybciej naprzód, a ja zostaję z tyłu, nikomu niepotrzebna, opóźniona, zapomniana, bez celu i perspektyw, bez żadnych możliwości i nadziei. To znaczy ogarniał mnie z wolna strach przed osamotnieniem, przed izolacją od wspólnego bytowania, od niepewności i sukcesów dnia codziennego, jednym słowem od tego wszystkiego, co jest sensem naszego życia.W chwilach erupcji pychy ludzkiej Bóg staje się niepotrzebny. W momentach zwątpienia wszyscy żegnają się ukradkiem.

559 @ 2011-05-28


"Take me, ta-ta-take me. Wanna be a victim. Ready for abduction"
558 @ 2011-05-28

Olimpiada2008.info.pl

I przyjaźnią".
Więcej »

14:10, asia.w4 , Z Pekinu
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 marca 2008
Violent Assaults on Rights Defense Lawyers Must Stop
March 07, 2008 According to Human Rights in China (HRIC) sources, Beijing-based rights defense lawyer Teng Biao (滕彪) was abducted on the night of March 6, 2008, and remains missing. HRIC sources state that on the night of his abduction, Teng Biao contacted his family around 8:25 pm, saying that he would soon be home. Between 8:45 pm and 9:00 pm, someone cried for help outside the family home, but upon investigation, only Teng’s car was found. Neighbors reported seeing Teng being abducted into an unmarked black car. There is no current information on Teng’s whereabouts.
Więcej »

11:26, olimpiada2008.info.pl , ang.
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 marca 2008