O czym chcesz poczytać na blogach?

Abbott

No Football No Fun

Legia nie przegrała pierwszego meczu. Dwa tygodnie wcześnie przy Cichej padł remis 1:1.

W składzie Legii w porównaniu do ostatniego meczu nastąpiły cztery zmiany. Astiza, Borysiuka, Manu i Hubnika zastąpili Kelhar, Cabral, Wolski i Mezenga. W Ruchu było dużo więcej zmian. Tylko trzech zawodników wystąpiło w pierwszej jedenastce przeciwko Legii i w poprzednim meczu przeciwko Bełchatowowi (Grodziski, Stawarczyk i Straka). Kolejnych trzech, którzy wcześniej wchodziło z ławki, przy Łazienkowskiej zagrało w pierwszym składzie (Janoszka, Komac i Abbott). Wreszcie trzech piłkarzy z wyjściowej jedenastki przeciwko GKS, weszło w drugiej połowie (Dokić, Jankowski i Piech). Jak widać trener Maciej Skorża postawił na stabilizację, a trener Waldemar Fornalik na rotację chyba do końca nie wierząc w wyeliminowanie Legii.

Rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

Pierwsza połowa, a zwłaszcza pierwsze dwa kwadranse były zaprzeczeniem futbolu w jakiejkolwiek.

Hogwart-czarująca szkoła - Onet.pl Blog

Rawenclav
Opiekun: prof. Jolanta Brown
Prefekt:
Prefekt:

uczniowie:
1.........
2.........
3.........
4.........
5.........

Liczba punktów-

Ravenclaw do sprytu namawia,
Za pierwszą z cnót uznaje bystrość.
Gryffindor
Opiekun: prof. Emilia Watson
Prefekt: Emma Rau
Prefekt: Hanna Abbott

Uczniowie:
1.Emma Rau
2.Hanna Abbott
3.........
4.........

'i tylko oni. - Onet.pl Blog

Malfoya i Blaisa Zabiniego z Hogwartu (rozdział 14 i 15), Draco wspomina go wraz z Bellatriks Lestrange jako nauczycieli oklumentacji (rozdział 16), prawdopodobnie to on zabiera Draco i Hermionę Granger – która podejrzewa, że jest śmierciożercą – z domu w górach (rozdział 20), Draco przypomina go sobie w związku z wyczyszczeniem pamięci Hermionie (rozdział 21), czyta artykuł w Proroku (rozdział 23), Draco wspomina go przed treningiem (rozdział 24), zamyka się w pokoju (rozdział 25), naucza (rozdział 26)

 

Mandy Abbott – puchonka z siódmego roku, jest prefektem naczelnym i starszą siostrą Hanny Abbott, przypuszczalnie siostrzenica Eshter; wysoka, zgrabna, z czarnymi włosami zazwyczaj upiętymi z tyły; wchodzi do przedziału prefektów (rozdział 2), zostaje przywołana przez Esther (rozdział 20), Emilly McPerd ma z nią patrol (rozdział 24)

 

Laura – młoda uzdrowicielka pracująca w św. Mungu; wraz z Esther znajduję Hermionę Granger i Draco Malfoya (rozdział 20)

Harry Potter i Zakon Feniksa - bloog.pl

I przygotował Harrego Pottera do zabicia czarnoksiężnika. W celu zniszczenia Voldemorta powołał stowarzyszenie nazywane Zakonem Feniksa. Od śmierci rodziców Harrego do swojej własnej chronił chłopca przed czarnoksiężnikiem oraz śmierciożercami.

Długoletni nauczyciel, a później dyrektor Hogwartu został pochowany na terenie swojej ukochanej szkoły.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2887220,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zaklęcia

czwartek, 24 stycznia 2008 22:32
accio [akcjo] - zaklęcie przywołujące

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2865673,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Hanna Abbott

czwartek, 24.